Freedom Makeup

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1290 Ft

7 szuperül pigmentált szemhéjpúdert tartalmazó paletta. Remekül kombinálható matt színek melyekkel számtalan smink elkészíthető különböző alkalmakra.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

SallaiSzilvia87

2018. szeptember 4.

Pigmentáltsága nem a legjobb, sok benne a csillámos árnyalat amit én nem szeretek annyira, így hétköznapra nem használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Beu

2016. december 19.

Megrendeltem, mert nagyon tetszettek a színek benne, és a mérete is jól jött volna utazások során. Amióta meg van, azóta egyszer használtam, pedig már több, mint fél éve van nálam. Egyáltalán nem pigmentált, a csillámosak is csak akkor, ha az ujjaimmal viszem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.