Freedom Makeup

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2018. június 21.

Kategória:   Egyéb

A Freedom Makeup Pro Studio Solid Brush Bath ecsettisztító szappan segítségével nemcsak a szennyeződésektől, de a baktériumoktól is megszabadíthatod ecseteidet.

• alaposan tisztítja az ecseteket
  • fertőtlenít
  • meghosszabbítja az ecsetek élettartamát
  • eltávolítja az ecsetekből a sminkmaradványokat

virumiru

2020. augusztus 23.

én eddig babasamponnal mostam az ecseteimet, azzal is elégedett voltam de ahhoz képest ez sokkal jobb. valóban: picit benedvesítem az ecsetet, beszappanozom és szilikonos ecsettisztítón egy-két húzás után újra fehér az ecset:) ez leginkább a kabuki meg a púder ecseteknél volt nagy könnyebbség, a samponnal többször is átkellett öblíteni őket (a biztonság kedvéért a szappannal is kétszer mostam át, de lehet tényleg elég lett volna egy is). szóval jól működik:) egyszer használtam eddig, 12 arcravaló és kb 30 szemrevaló ecsetet mostam ki, de nem lett benne észrevehető mélyedés. 2 hetente szoktam nagy mosást tartani, majd frissítek mennyire volt elég.
negatívuma valóban a csomagolás, egyrészt megtévesztően nagy (a termék kb csak a felét tölti ki), valamint a szárítás nem tudom mennyire jön össze a dobozban...szerettem volna kiszedni, de vizesen beleragadt a tégelybe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

pamutbojt

2018. október 23.

Sokadikat használom el, és eddig nem találtam ennél jobb ecsettisztítót, ezért jár az 5 csillag. Negatívuma, hogy csalóka a tégely, és egyébként is nagyon gyorsan fogy. Maga a szappan viszont szerintem kifogástalan. Nagyon alaposan és gyorsan tisztít. A szappanon végig húzom a benedvesített ecsetet, majd szilikonos ecsetmosón pillanatok alatt visszanyeri az ecset az eredeti színét. Ezt más kifejezetten ecsetmosásra kitalált termékkel nem sikerült eddig elérnem. Beauty Blender tisztítására is ezt használom, nagyon szépen kiveszi belőle az alapozót. Semmiféle károsodást vagy elváltozást nem láttam az ecsetek szőrén, egész biztos kíméli őket. A szappan tetején megül a sminkes víz, ez nem túl szép látvány, de egyszerűen leöntöm róla, néha a víz alá tartva egy pillanatra, és azt gondolom, hogy mivel fertőtlenítésre van kitalálva, ezen túl különösebb teendőm nincs. A terméket nem fogja be a smink, egyszerűen megáll rajta a víz. Én nem szárítom, a termék valóban olyan állagú, mint egy szappan, ezért szerintem felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 23.

Kremcica

2018. július 7.

Amennyire örültem neki akkora csalódás lett a vége. :( Szuper áron sikerült hozzájutnom, továbbá tetszett az ötlet hogy csak beleteszem az ecsetet utána a szilikonos ecsetmosón picit átforgatom és kész is. Ez így is van és még jól is tisztít. DE belerakom a koszos ecsetet, abból kioldódik a festék és befogja a szappant. Ha minimálisan is, de ki kell mosni belőle a maradék festéket=kopik, fogy. Utána pedig meg kell szárítani ezt a szappant, ami nem megy olyan könnyedén. Le kell itatni és fedél nélkül hagyni száradni. Ez kb nálam úgy nézett ki hogy egész éjszaka az ablak alatt szárítottam... Mindez még hagyján. Amitől nagyon mérges lettem hogy 1 ismétlem 1 hónap alatt kifogyott úgy hogy nem használtam naponta, nem mostam egyszerre az összes ecsetemet és egy ecsetre nem használtam sokat. Átverős a doboza, mert a tényleges anyag csak a tégely feléig van benne az alja magasított. Egynek jó volt, de ennyiért inkább veszek több darab fertőtlenítő szappant vagy babasampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.