Freedom Makeup

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: GNóri, Módosítva: 2016. február 18.

20 szemhéjpúdert tartalmazó szemhéjpúder paletta, matt és szatén árnyalatokban.

virumiru

2020. augusztus 30.

notino mystery bag-ben kaptam ajándékba pár hete. őszintén szólva már azt hittem ezeket a palettákat nem is lehet kapni😅 a csomagolása nem igazán stabil fekete műanyag, igaz jól néz ki de nem dobálnám be táskába...mikor kibontottam kicsit csalódott voltam, sok nude palettám van, azokat se veszem elő sokat... de párszor használtam és rájöttem közben, hogy baromi jó a színösszeállítás, nappalra és estére is lehet vele sminkelni. gyönyörűek a piszkos nude pinkek, és végre nem csillámosak, nagyon feldobják a palettát.a fekete szín ebben sem hibátlan (melyik olcsó palettában az...), kicsit szürkés és foltos, de a többi szín nagyon pigmentált. alap nélkül sem tűnik el egy óra alatt. ami nekem hiányzik belőle az egy matt sötétbarna szín, nem értem hogy maradhatott ki:( negatívuma a csomagolás mellett, hogy iszoooonyatosan porzik sajnos. 4 csillagot adok rá, mert kezdőknek vagy sminkelés iránt korlátozottan érdeklődnek sokkal jobb mint egy lovely.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

0bikbik0

2017. június 1.

Nagyon szép, harmonikus szineket tartalmazó paletta.
Táskába dobáláshoz nekem kicsit nagy (nagyobb, mint Sleek paletták), de strapabírónak tűnik a csomagolása (bár az általam nem nagyon kedvelt ujjlenyomatgyűjtögetős.)
A színek gyönyörűek, pigmentáltak, egymással kiválóan kombinálhatóak. Szerintem tartós is, nem vettem észre, hogy eltűnne a szemhéjamról a nap végére.
A hozzáadott applikátor kifejezetten jó, ez az a palettám, amit többnyire a saját applikátorával használok (azzal egyáltalán nem pereg, más ecsetkével azért előfordult.).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 1.

Nagyon szép, harmonikus szineket tartalmazó paletta.

szofiaa

2017. február 4.

A pinkpanda oldalon volt karácsony előtt hatalmas akció a Freedom illetve a Makeup Revolution palettákra, így 1999Ft-ért jutottam hozzá ehhez a termékhez. A csomagolása gyönyörű, egy rosegoldos borítás van rajta és maga a termék is stílusos fekete. 20 kis szemhéjpúder paletta van benne nagyon jó színekkel. A pigmentáltságuk szuper, egész nap bírják egy jó primerrel. A palettába van még egy nagy tükör is.
10 matt és 10 csillámos színt tartalmaz. Több szín is megtalálható benne a mélyítéshez, főleg barnás árnyalatok.
Nagyon szépek a csillámos árnyalatok is, egész nap fent maradnak, nem potyognak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.