Freedom Makeup

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 990 Ft

Dús szempillákat biztosító spirál.

Ár: 990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

SallaiSzilvia87

2018. szeptember 4.

A keféje tényleg nagy, nehéz vele dolgozni, potyog bár nekem nem vészesen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

A keféje tényleg nagy, nehéz vele dolgozni, potyog bár nekem nem vészesen.

itsnotvanessza

2018. augusztus 12.

A kefe nagyon nagy, nehéz vele dolgozni a festék kenődik, inkább elajándékoztam:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

kicsinyuszi88

2017. október 2.

Nem egészen ugyanez van meg nekem, mert az enyémnek rózsaszín a külseje, és Pro Volume, de ugyanígy Freedom és nincs kedvem egy véleményért új terméket felvinni :) Viszont az enyém elég nagy csalódás, bár baromi olcsón szereztem a Pepcoban. Nem lenne rossz, de rettenetesen híg a festék, ezért nagyon nehezen szárad, felkenem, kettőt pislogok és már mindenhova szétfolyt. Nem érdemes megvenni sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

ipszilonze

2017. július 28.

A kefe elég nagy, nehéz vele dolgozni, de maga a festék nem rossz. Nekem nem pereg, nem csomós - szép végeredményt lehet összehozni vele. Ami egyedül zavar, az az, hogy nagyon lassan szárad.

Update: sajnos nagyon hamar beszáradt és darabossá vált. Az ára és a kezdeti teljesítmény miatt talán nem pénzkidobás, de újravenni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Bernike

Korcsoport: < 18
2017. május 27.

Nagyon jo .,,,,,,tartós !!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 27.

Nagyon jo .,,,,,,tartós !!!!

egetoerika

2017. április 16.

Csatlakozom minden előttem szólóhoz. Amennyire jók a szemhélypúdereik, ez annyira rossz. Semmi nem jó benne. Sajnos nagy csalódás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 16.

fuloptundi

2017. január 17.

Semmit sem ér...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Semmit sem ér...

korita07

2016. augusztus 13.

Rettenetes az illata, szabályszerűen szédültem tőle és darabokban hullott a pillámról a festék. 1-2 alkalom után meg is váltam tőle. Tipikusan olcsó húsnak híg a leve kategóriás termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

footprint

2016. július 20.

Óriási kefe, a festék darabokban lepotyog a szem alá. 3 próbálkozás után ment a kukába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.