Friends with Benefits

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bkrisztina95, Módosítva: 2016. január 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

"A titkos receptúrám, amit most megosztok Veled, hogy csillogó hajad mindenkit elbűvöljön: hidegen sajtolt, finomítatlan, organikus kókuszolaj, tsubaki olaj, argán olaj, jojoba olaj, avokádó olaj, extra szűz olíva olaj, E-vitamin, glicerin és az én bűvös mantrám, amivel mindezeknek erőt és funkciót adtam."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

alterheart8

2016. szeptember 18.

Nekem nagyon kis nyomi hajam van, ezért szerettem volna kipróbálni. Karácsonyra hozta a futár. Mikor kibontottam a hidegben, még krémes állaga volt, de bent a házban felmelegedett és olajjá vált :D,ami kezelhetetlen volt, szóval én bepakoltam a hűtőbe, és miután megdermedt úgy tettem fel estére a hajamra (de a kézben is gyorsan olvad, sietni kell)(befolpakkoztam, úgy aludtam, hogy a párna se legyen olajos és a hajam is jobban beszívja) reggel mókás volt kimosni, de atyagatya, nagyon pihepuha lett a hajam, annyira jó volt, ezt mindenkinek át kell élnie. Viszont akkor sem ér meg ekkora kiszerelés ennyi pénzt :( Nagyon szép dolog, hogy csupa természetes összetevő, de halandó emberként nem szívesen adok ki érte ennyi pénzt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

tinczu

2016. augusztus 9.

Hááát..számomra nagy csalódás volt..egyrészt,hogy szerintem 3-4 hajmosásra elegendő OLAJ van benne ami engem személy szerint meglepett..az is,hogy ilyen kevés van benne és az is,hogy olaj,én pakolásra számítottam.. Még csak egyszer használtam egy egész napot volt a hajamon,másnap mikor kimostam semmi csodát nem tapasztaltam egyébként nincs különösebb gond a hajammal nem törött vagy ilyesmi,lehet olyan hajjal tényleg csodat tett volna,de ár érték arányban egyáltalán nem áll helyt szerintem arról nem is beszélve,hogy az illata sem jó,maradok a kókuszzsír-sheavaj kombónál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

szabinaa12

2016. március 22.

Már régebben megvettem, és sokáig tartogattam a tesztelését mert elég húzósnak éreztem a kb 6000 Ft-ot 100ml csodaszerre, pláne, hogy a leírásban megjegyzi, hogy a kívánt eredményhez hetente legalább egyszer használni kellene 4-6 hétig.
Aztán az utóbbi időben kicsit megviseltté vált a hajam, és gondoltam na most majd!
*A hajam egyébként nem száraz, alig töredezett vékony szálú és egészséges...ugyanakkor imádom ápolni.*

Szóval:
Én azt gondoltam, hogy egy krémes pakolással találkozok, aztán kibontva ért a meglepetés, hogy tulajdonképpen olaj.
Nem tettem rá az egészet, mivel írta is, hogy nem egyszerű kimosni, és egyébként sincs sok hajam. Bekentem az egészet és bemasszíroztam a fejbőrömbe is. Az előírtak szerinti fél órát megvártam, sőt még többet is. Aztan kimostam kétszer.

Az eredmény:
A hajam fényes, egészséges, lágy és puha lett. Egy kicsit elnehezítette a tövét, szóval legközelebb csak a felét kenem be. De amúgy tökéletes.

Tehát mindenkinek ajánlom, akinek száraz a haja, és szereti a természetes dolgokat. Nekem bevált. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Szóval:

Az eredmény:

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate