Friss! Kozmetikum

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Csobanka, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Antioxidánsokban gazdag BB krém 25 faktoros fényvédelemmel

Többszörös hatású BB krémünk egységes arcszínt, többszintű védelmet és hidratáltságot biztosít a bőrnek. Ecocert által jóváhagyott 25-ös faktorszámú ásványi fényvédelemmel, melynek hatását a napvédelemben nagyágyúnak számító málnamag olaj tesz még tökéletesebbé. Az antioxidáns hatású ferulinsavnak, zöldtea kivonatnak és a pattanásmegelőző, cinkkel kevert algakivonatnak köszönhetően nem csak optikailag csökkenti a bőrhibákat, hanem élen jár a megelőzésben is. Mint minden termékünk, ez is natúrkozmetikai minőség, tiszta, nagyrészt bio összetevőkből, parabén-, ásványi olaj- és mesterséges illatanyag-mentes.

2 árnyalatban kapható

Csobanka

2017. május 15.

Amikor én rendeltem a krémet már 3 árnyalatban volt elérhető. A gyártó szöveges(!) árnyalat ismertetője után, a közepes árnyalatot rendeltem meg. Könnyen eloszlatható, a fedése is jó, úgy érzem a bőrömnek is jót tesz a viselése, viszont a pontozást megnehezíti a színezése: elég szomorú de cseppet sem illeszkedik a bőrszínemhez. Púderen is áttetsző sötét narancssárgásra színezi az arcomat. Lehet ha többet szolizok akkor kevésbé lesz zavaró de nagyon sajnálom, hogy ez a termék ilyen apróságon csúszik el :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.