Fruisse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Melegíthető vízben, vagy gyantamelegítő gépben.

Minden bőrtípusra ajánlott.

Kiszerelés: 100 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

kiralykislany

2017. szeptember 24.

Nagyon mérges vagyok. A görgöknél kifolyt a gyanta, bele a gyantamelegítőbe, és rá a padlóra. A zoknimról, papucsomról nem is beszélve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 24.

csakegylany

2017. február 9.

Ne vegyen Fruisse patront senki!!!
1. Nagyon sokáig tart felmelegednie patronmelegítőben.
2. A görgő és a tényleges gyanta közt van egy kb. 2 centis üres tér, így hosszú távot kell megtennie a gyantának amikor fel-le fordítja az ember.
3. KIFOLYIK a görgőknél... Belefolyt nagyon sok gyanta a melegítőmbe, nem tudom, hogy egyáltalán ki lehet-e szedni majd értelmesen.... Mindenesetre felvásárolom majd a gyógyszertár sebbenzin készletét, remélem a melegítő nem megy tönkre ettől.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Ne vegyen Fruisse patront senki!!!
1. Nagyon sokáig tart felmelegednie patronmelegítőben.

HyperBunny

2016. június 11.

Update: feljavítom, mert gyantamelegítővel rendesen működik. Viszont nem a kedvencem, mert gyorsabban fogy és így több lehúzócsíkot is elpazarol vele az ember. De a célnak megfelel egyébként. Viszont mással melegíteni nem lehet normálisan, ami nem baj, csak ne írnák rá.

Hát lehet nem teljesen korrekt véleményezni egy terméket, amit nem is használtam tulajdonképpen, de ez nem rajtam múlt. Nem tudom, mi lehet a gond, de nekem ez nem működik. Leírás szerint 40-50 fokos vízbe állítva is jó... semmi, meg se moccan, a görgőig se folyik el. Akkor próbáljuk melegebb vízben. Semmi. Mikró (bár ez nincs a leírásban, de már mindegy)? Semmi. Szeretném azt hinni, hogy véletlen malőr volt, de kettőt is próbáltam, nem egy fajtát, nem egy városban vásárolva, úgyhogy feladom. Ez konkrétan pénzkidobás.
Ha valakinél működött, az légyszi árulja el, mi a titok, én értetlenül állok a dolog előtt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Rosemodee

2015. augusztus 4.
Senki ne vegyen ilyen gyantát!!!!!!!!!!!!!!!! Nem először gyantáztam már a lábam... Mondom ez egy olcsóbb verzió adok neki 1 esélyt. LESZEDTE A BŐRT A LÁBAMRÓL :((((((((((((((((((((((((((((( Nagy csomó szőrt viszont meg otthagyott... Egyszer húztam csak rá. Nagyon sz*rul néz ki a lábam. Kár, hogy nem tudok a véleményemhez képet feltölteni, ha látnátok garantáltan nem venné rá magát senki, hogy ezt megvegye... Komolyan nagyon dühös vagyok, megint jön a nagy meleg és így, hogy legyek rövid ruhában..... :SSSSS :((((( Kenegetem sudocremmel, hátha helyre hozná. Ennek a terméknek óriási MINUSZ!!!!! =((

2015. november 30.
Update: Végre valahára újra "jól" néz ki a lábam. Még itt-ott van néhány folt, de teljesen tűrhető. Szerintem annak köszönhető, hogy egyből Sudocrem-et kentem rá ill. megpróbáltam megállni, hogy ne szedjem le a szőrt ilyen vagy olyan módszerrel. Ma volt ismét gyantázás... Féltem is rendesen. Megvettem a szokásos kis olcsó árkategóriás görgős gyantaszettet ami annyira noname hogy azonosítás céljából csak annyit találtam rajta: Gyártva: EU, Gyártatja és forgalmazza: Alveola Kft. bár mondjuk az utóbbinál gyanús lehet, hogy mégis valami jobb dologgal van dolgom, mint legutóbb. :) Hála az égnek tette a dolgát, ahogy kell. Bőr marad, de a szőr az nem. Ha lehetne mínusz százezer csillaggal jelezném az elégedettségem a fenti képen látható termékre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

2015. augusztus 4.

betty23

2015. július 17.

Hááát, nekem nagyon nem vált be. Beleraktam a gyantamelegítőbe, de van a patron nyakán az a műanyag perem, ami nem helyezkedik bele a gépbe teljesen, így akármeddig melegítem, azon a részen ott marad a szilárd gyanta. Ebből kifolyólag nem lehet használni. Valamennyi nagy nehezen kijött az oldalán, de ennyi. Csak azért kap 2 csillagot, mert a benne lévő anyag jónak tűnt, illetve lehet más melegítővel használható(bb). Én amúgy az Alveola Executive Mono melegítőt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Drusee

2015. június 15.

Nem ismertem ezt a márkát csak S.O.S kellett és ez volt a nem is tudom már milyen boltban. Pedig jó lenne tudni, mert ez valami szuper. Gyantamelegítőben nagyon hamar felmelegszik. Igaz, sokkal folyósabb mint amiket eddig próbáltam ( ebből is a barack színűt), vigyázni kell, mert a görgőnél szökik. Nem tanácsos sokáig fejjel lefelé tartani.Gyönyörűen leszed mindent. Sokkal kisebbeket is, mint amiket az előző gyantám. Mivel folyósabb, több csík is kell nekem hozzá. Nagyon meglepődtem, mert gyantázás közben simán le tudnék nyomni bármilyen áriát, de ennél meg se nyikkantam. Abszolút nem fájt és fél óra helyett belefértem 15 percbe. Úgy szoktam, hogy több csíknyit kenek egyszerre és villámgyorsan lerángatom. Néha ha nem vagyok elég gyors vagy hidegebb a gyanta csúnyán a bőrömre ragad, de ennél az is gond nélkül lejött ami már úgymont rámhűlt. Ha valaki tudja hol lehet venni kérem jelezze. Még akarok ilyet, sokat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

fdorottya

2015. április 20.

HyperBunny én mikróztam addig még le nem folyt a görgőig. Mielőtt használtam természetesen vártam egy picit, hogy hűljön. Nekem így bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 20.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil