Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Kategória:   Tusfürdők

Banán-kókusz illatú tusfürdő

kiszerelés: 250 ml

NightCloak29

2016. november 30.

Nekem ez az egyik kedvenc tusfürdőm szerintem remek illata van. Még Németországban fedeztem fel, azóta ezt vadászom mindenhol. Szerintem nagyon jól harmonizál a kókusz és a banán illata, egyik sem túl erős és ami nekem nagyon fontos volt, hogy nem is túl "mű" illatú. Én szívesen ajánlom bárkinek aki szereti a kókusz/banán illatot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

agi.greendaygirl

2014. augusztus 17.

gyerekek, hát ez rohadt büdös :S ... mindenhol kerestem banán illatú tusfürdőt, hát tiszta banánosat nem találtam, de gondoltam ez jó lesz, egyszer régen az avon naturalsban volt banán kókusztej termékcsalád ami nagyon fincsi volt. Hát... ezek a cuccok már otthon, második szaglásra tubusból is neccesnek tűntek, olyan banán és mellette vegyszer szagúaknak. Hát ezt a tusi katasztrófa, híg mint az állat, alig habzik, annyira nem is érzem igazán tisztának magam tőle, és nagyon nincs jó illata :S még amikor kinyomom érezhető a banán, de másodpercek alatt elillan, és marad a vegyszerszag.... az a baj, hogy csomagban vettem, testradírral és testápolóval, előre félek, azokat még nem próbáltam, de szerintem hasonlóan muzsikálnak majd, mint ez.. nem szeretek kidobni ilyesmit, de ezt lehet, hogy nem leszek képes elhasználni... totális pénzkidobás kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 17.