Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Mackólány, Módosítva: 2013. június 8.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Eper és csillag gyümölcs-kivonatot, valamint az ásványi anyagokat, kalciumot, magnéziumot és káliumot tartalmaz. A B3-, B5-és C vitaminok a bőrt nedvességgel látják el.

Kiszerelés: 250 ml

bubilany

2017. augusztus 24.

Imádooom! Szuper illata van! Egyből megvettem ennek az illatnak a többi termékét is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

SzandrASD

2014. március 25.

Barátom lepet meg vele és már az első használatkor teljesen elvarázsolt. Elképesztően finom illata van + a bőrőm is puhább tőle. Nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

djkaty

2013. szeptember 10.

Isteni eperillat, így ideális nyárra vagy a nyári hangulat flidézésére. Bőrradírban is megvettem, mert ennél jobb eperillatot még soha nem éreztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Mackólány

2013. június 3.

Nagyon jó tusfürdő, élmény az illata, igazi eper habos shake-re emlékeztet :D Hidratál, nem szárítja ki a bőrt, és tusolás után érezni még az illatát. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.