Fudge

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lucakata2000, Módosítva: 2014. október 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajfestékek

Ammóniamentes kreatív fizikai hajszínező.

Tupuka

2015. szeptember 1.

A hajszínező tartóssága és a szín intenzitása a hajtípuson és állapoton múlik így eltérő lehet. Akár 20 mosásig is tart! Vibráló színért a legjobb eredményt előszőkített hajon kaphatod! Használhatsz egy színt, de nyugodtan összekeverhted másik paintbox-al így kialakítva a saját színedet, amit csak akarsz, a lehetőségek tárháza végtelen!
Használati javaslatok:
Mosott hajon törülközőszárazon ajánlott.
Kesztyű viselete erősen ajánlott!!
Egyenletesen oszlasd szét a festéket a hajadon, ecset segítségével könyebb.
Tartsd távol a bőrödtől a festéket, ha nem akarsz színpomás maradni :)
Fésüld át a festéket a hajadon, ha végeztél a festéssel.
Addig fésüld míg nem lesz egyenletes!
A világosabb színeknél nem árt alaposabban figyelni az összefésülésnél!
15-30 percig hagyd fent a hajadon.
Hajhálóval, sapkával jobb eredményt érhetsz el.
Tartsd távol a hajad az arcodtól míg a hajmosást követően a meleg víz átlátszóvá nem válik!
75ml
A pink moon és a whiter shade of pale-t próbáltam.Hamvas pinket szerettem volna előszőkitett hajon,de a pink moon nagyon dominált és szimplán rákenve se sokat szinezett fehérre a whiter.A pink moon szép erős színt ad és barackosan kopik!Olyan,mint egy ápoló hajbalzsam.A fehér szinező nem müködött ezért egy csillag minusz,amúgy elégedett vagyok és kiváncsi lennék a kékes színekre, hogyan kopnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Használati javaslatok:
Mosott hajon törülközőszárazon ajánlott.
Kesztyű viselete erősen ajánlott!!
Egyenletesen oszlasd szét a festéket a hajadon, ecset segítségével könyebb.
Tartsd távol a bőrödtől a festéket, ha nem akarsz színpomás maradni :)
Fésüld át a festéket a hajadon, ha végeztél a festéssel.
Addig fésüld míg nem lesz egyenletes!
A világosabb színeknél nem árt alaposabban figyelni az összefésülésnél!
15-30 percig hagyd fent a hajadon.
Hajhálóval, sapkával jobb eredményt érhetsz el.
75ml