Fudge

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szalonlin, Módosítva: 2014. március 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajformázók

Dúsító hajspray

Ez egy könnyű nem ragadós hajspray, keratin, bambusz és ananász kivonattal. Védi a hajat a hajszárító, hajvasaló okozta káros hőhatástól. Hőre aktiválódó termék, amely segít kontrollálni a szálkás tincseket és maximális tartást biztosít neki.

Milla

2014. június 10.

Az utóbbi idők egyik legnagyobb csalódása. Az egyébként fényes hajam olyan lett tőle, mint valami sprőd szénakazal és a szárítás alatt még kefével is nehezen tudtam kordában tartani, pedig én csak simán, kézzel szárítok egyébként. A dolgát teszi, mert a hajam állt tőle, mint a cövek, de ápolatlan és zsíros érzetű is lett egyben. Olyan, amikor nincs kedved belenyúlni, mert már nem friss. Aki szereti a fodrászolt, cövek frizurát vagy vastagabb szálú a haja, mint az enyém, annak talán jó lehet, de én azt szeretem, ha természetes a fejem, úgyhogy kidobtam az ablakon 5000 Ft-nak megfelelő dollárt. Nem az én termékem sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 10.