Fusion Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mya, Módosítva: 2012. augusztus 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek

• Ultraflesh Shine Box Highlight & Shimmer kollekció
  • 2x All Over kontúrkiemelő
  • 2x All Over csillám
  • 1x All Over bőrfokozó

cirmok

2013. december 18.

Nagyon jól összeválogatott "fénypaletta". A doboza viszonylag táskabarát, és elég mutatós is, bár az ujjlenyomatokat gyűjti rendesen. Applikátor nincs hozzá, de nem is hiányzik. Én alapjáraton nem vagyok egy highlighter-szakértő, inkább a mindennapi szürkeséget próbálom ellensúlyozni vele, de ezek a színek és textúrák annyira értelemszerűen vannak összerakva, hogy szerintem lehetetlen vele hibázni. További pozitívum, hogy a dobozka két alsó szintjén meleg és hideg tónusokat is kapunk. A csillámok aprók, nappalra és estére is használhatók. Ajánlom! Most akciós az eperneten.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 18.