Fusswohl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: redberry.247, Módosítva: 2019. június 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lábápolók

Urea tartalma azonnali segítséget nyújt az erős bőrkeményedés ellen. Panthenol és allantoin tartalma intenzíven ápolja a bőrt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

varga.stella

2013. július 24.

Nagyon meglepődtem rajta, de tényleg használ! A Scholl-os vackok elmehetnek a csudába!
Végre puha az egész talpam. Nagyon olcsó termék, nagyon könnyen lehet használni és, ami a legjobb, annyira gyorsan beszívódik, hogy 5 perc után nem csúszkálok a papucsomban. Ez számomra tényleg csodaszer kategória a rengeteg pénzkidobás után...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 24.

redberry.247

2012. november 6.

Eredetileg a Baleás stiftes verziót akartam megvenni, de először a Rossmannba mentem be, és mivel ez akciós volt, gondoltam egy próbát megér. Lehet, hogy kényelmesebb kezelni, mint a sima krémet, de mivel nekem nagyon csikis a talpam, ezt a hatását nem érzem :) Viszont nagyon szépen puhítja a kemény sarkakat, 2 éjszaka alatt teljesen rendbe hozta a talpam. Eddig ez a legjobb lábápoló amivel találkoztam (még nem volt sokkal dolgom).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Propylene Glycol