Fusswohl

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heli, Módosítva: 2014. június 27.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az elektormos bőrgyalu segít eltávolítani a bőrkeményedést, a száraz bőrt és a tyúkszemeket. Gondoskodik a sima, puha bőrről.

Enne

2020. augusztus 18.

Tegnap vettem, mert nyáron elég gyakran kell pedikűröznöm, amit eddig kézi reszelővel oldottam meg. Nem is tudtam, mekkora kincs, amíg ezt ki nem próbáltam. Tényleg a bőrfelszínt csiszolja egységesre, de komolyabban nem távolítja el a bőrkeményedéseket. Persze itt még az is lehet, hogy tapasztalatlan vagyok a használatában, a gyengébb fej volt rajta elsőként, már attól is tartottam, hogy az mit művel majd a lábammal, olyan durvának tűnt. De néhány perc után lecseréltem az erősebbre, amivel nem lettem sokkal előrébb sajnos. Azért vettem, hogy gyorsabban készen legyek és az eredmény még szebb és tartósabb legyen, mint a kézi reszeléssel. 10%-os kuponnal vásároltam, de jelenleg így sem érzem úgy, hogy megérte az árát. Kíváncsi leszek, milyen gyakran kell benne elemet cserélni majd. Eddig erős közepes nálam, de fogom még próbálgatni, és jövök frissíteni, ha változás van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

6vilag

2020. augusztus 16.

Hát én már elég rég óta birtoklom (évek óta), és mondhatom, még kutya baja, strapabíró termék. Saját lábam kéthetente ápolom vele, bár igazából szerencsés vagyok, tényleg kevés munkát ad. Igaz, nagyon figyelek a cipővásárlásaimra, semmi olyant nem veszek, ami bárhol is szorítana. A férjem lába, viszont egy természeti csapás. Télen kicsit elhanyagolta, tavasszal kezelésbe vettem. Rendszeres gyalulás, kenegetés, ecsetelés, lábáztatás, reszelgetés volt a pedikűr programban. Én is untam, de róla már ne is beszéljünk. Amikor már sínen voltunk, akkor sem adtam fel. Elhagytam a többi kínzóeszközt, marad ez. Minden hét végén, gyalulgatom a talpát még a mai napig is, bár nagyon utálja, annak ellenére, hogy semmilyen kellemetlen érzetet nem kelt az eszköz. Senki meg sem ismerné, hogy honnan indultunk, és hová jutottunk. Továbbra is szükséges rendszeresen reszelgetni a talpát, és rengeteget leszedek (látható a leforgácsolt bőr mennyiségéből). Sajnos, neki ilyen a lába, vagy a hajlama(?), ezért ez a termék számunkra aranyat ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Vicuska918

2019. május 3.

Meg vagyok vele elégedve. Pillanatok alatt puha talpat varázsol! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Meg vagyok vele elégedve. Pillanatok alatt puha talpat varázsol! :)

martuska83

2018. szeptember 24.

Mivel kifutó termék ezért olcsón kaptam meg, már csak a led-es készüléket fogják árulni- kérdeztem egy ott dolgozó hölgytől, hogy mi a különbség, de nem tudta ő sem megmondani mi haszna van a lednek. A lényeg, száraz a sarkam, nem rinocérosz vastagságú a bőr, csak ki van száradva, nyáron pláne a magassarkú szandálok miatt, minden nap kenem, időszakosan pár órára a szárazság enyhül majd viszlát, és ismét kemény a sarkam. A Húgom az aksisat vette, mondta próbáljam meg, vegyek egyet, higgyem el, jó lesz. Megvettem, hazavittem, és én nem áztattam a lábam, úgy ahogy volt, első próbára, vajon mit tud, be is vetettem. Hááááát.... 20 éve nem volt ilyen babasima tappancsom, 10 perc alatt végeztem mind a két sarokkal. Oké, tényleg nem rinocérosz, elefánt bőr, de engem zavart a kiszáradt, néha érdes sarok. Talpmániás vagyok. :) Azóta is simogatom és tudom jövő hétig hozzá sem kell nyúlnom, elég lesz minden este a Sana is. Tehát akinek iszonyat bőrkeményedéses, berepedt sarka van, annak nem fog használni, oda pedikűrös kell, aztán ápolni, és mikor a bőr regenerálódik akkor lehet ezt a kis kütyüt bevetni. Mivel szemeztem drágábbal is egy netes cég honlapján pár napja már, de bekalkuláltam a szállítást is, ez érte meg jobban. Pedig én is azt hittem, hogy sima a talpam, a pedegg meg talpápolók által, de nem, a simaság az most van, láthatóan és erezhetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

cattitude

2018. június 13.

habár a kémiai hámlasztás rajongója vagyok, túl gyakran azért nem szoktam savval kezelni a lábaim, mert azon kívül,hogy ellenjavalt, drága is lenne kéthetente hámlasztani és nem is igazán környezetbarát. akcióban vettem a terméket, így volt kb 3000 forint, ami nagyon jó, bár az eredeti ára sem sok, de így könnyebben csábultam el rá. bőrkeményedést így konkrétan nem visz le, de az elhalt, ronda, fehéredő réteg bőrt igen, és ha nem is lesz konkrétan babapopsi simaságú a lábam, azért nagyban hozzájárul ahhoz, hogy ápoltabb legyen két kémiai hámlasztás között. túlzásba ezt se szabad vinni, hetente maximum egyszer használom. mindent egybevetve 5 csillagot adok, mert ezért az árért tényleg jó kis cucc, de szerintem tyúkszemre vagy komolyabb bőrkeményedésre nem használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Fruzsi

2018. március 2.

A rózsaszín változatát használom. A fejek nem eléggé durvák, így a brutál bőrkeményedéssel nehezen bánik el szerintem. Én 4 hetente használom, először az alján levő reszelővel lekapom a durvaságokat, utána használom csak a forgó részét, így tökéletesen puha talpakat kapok. Nekem bevált, szeretem használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Ophelia

2018. január 11.

Ez egyszerűen szuper! Sokat állok-mászkálok viszonylag kemény talpú cipőkben, krémek ide vagy oda, mindig hamar megjelennek a makacs bőrkeményedések a talpamon. Pedikűröshöz nem nagyon szeretek járni, az itthoni kézi reszelgetés is macerás meg időigényes, ígyhát megvettem ezt az elektromos reszelőt, és cseppet sem bántam meg. Kb 10 perc ráfordítással teljesen babatalpam lett, meg merem kockáztatni, hogy a pedikűrös kezelés után sem volt különb a végeredmény, és másfél óra helyett néhány perc volt az egész. 3ezer valamennyiért vettem akciósan, nagyon megérte, kár, hogy nem vettem meg korábban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

MormiOrsi

2017. október 13.

Update: Le kell vonjak egy csillagot, mert néha az életem elunom, míg elkészülök a sarkammal (értsd: sokáig kell vele mókolni), a másik pedig, hogy azért néha maradnak száraz részek, nem tökéletes a végeredmény, de lehet gyakrabban kellene használni, mint 2 hetente. Ennek ellenére azért jobb, mint a semmi, de tökéletes pihe-puha lábikót nehéz vele varázsolni.

Lehet kicsit korai 2 használat után véleményezni, de eddig nagyon is meg vagyok vele elégedve! Kb 2 hete jártam pedikűrösnél, de 1 hét után újra vállalhatatlan volt a sarkam (semmi brutál, átlagosan repedezett sarokkal rendelkezem :). Mivel a pedikűrre kb annyit fizettem (pont annyit), mint erre a gépre a 10%-os kuponommal, gondoltam egy próbát megér, ha bejön megspórolom a pedikűröst a jövőben és akkor használom, amikor szükség van rá. És nagyon úgy tűnik, hogy bejött. A sarkamat szépen rendbe tette, egy Baleás sarokkrémmel kombinálva puha és selymes. Olyan, mint 2 hete a pedikűr után, amire ezentúl nem fogok költeni. (Amúgy már egy ezressel többe kerül, mint ami az adatlapján szerepel, és változott a fenti képen lévő dizájnja is.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

heather

2017. szeptember 30.

A Balea hasonló terméke 2 év után tönkrement,ezt vettem helyette.
Nekem talán még annál is jobban bevált.
A led lámpás rózsaszínt választottam.
Precíz,hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

A Balea hasonló terméke 2 év után tönkrement,ezt vettem helyette.
Nekem talán még annál is jobban bevált.
A led lámpás rózsaszínt választottam.
Precíz,hatékony.

korono

2017. szeptember 1.

Másfél évvel ezelőtt vettem kb 3500 forint volt így úgy voltam vele egy próbát megér. Most a legerőssebb fejet használom nagyon gyorsan eltávolítja a keményedést. Egy hátránya, hogy elemmel működik szerencsére van újra tölthető elemem különben nem lehetne bírni. Ha elromlik biztosan megveszem az akkus változatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.