Fusswohl

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heli, Módosítva: 2014. június 27.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az elektormos bőrgyalu segít eltávolítani a bőrkeményedést, a száraz bőrt és a tyúkszemeket. Gondoskodik a sima, puha bőrről.

Csirip74

2017. július 18.

Beruháztam rá a 10%-os kupont felhasználva és nem bántam meg. Szépen dolgozik, nem éget (ami nagyon fontos), a hozzá való pótgörgők nem drágák. Ár-érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 18.

AnnaLAKK

2017. július 7.

Ez a termék teljesen felesleges. A lábam sajnos hajlamos a bőrkeményedésre, pár havonta járok pedikűröshöz és naponta csiszolgatom és kenem krémekkel. Gondoltam egy ilyen szerkezettel könnyebb lesz az ápolás. Áztatás után is szinte alig szedett le valamit a sarkamról, és másnap iszonyat érdes volt a lábam erős krémezés után is. Sokkal jobb eredményt értem el egy hagyományos sarokcsiszolóval ami árban tizede ennek a terméknek. Sajnos nekem egyáltalán nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

Makk Zsuzsó

2017. június 26.

Meg vagyok vele elégedve, egyáltalán nem bánom, hogy ezt vettem és nem a 3-szor ennyibe kerülő Schollt. Mondjuk nem egy túl bonyolult szerkezet ez. A legerősebb smirglivel használtam, prímán leszedte a bőrkeményedést és hát volt mit. A legnagyobb különbség ez és a manuális reszelő között, hogy nem marad érdes a legyalult felület, hanem tükörsima lesz, főleg ha a gyengébb fejekkel is rámegyünk. Így aztán nem kell félni, nem bántja a nejlonharisnyát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

dudikopf0524

2017. június 22.

Hát én nem igazán tudom hova tenni ezt a nagy felhajtást az elektromos gyalukkal kapcsolatban. Nincsenek brutális bőrkeményedéseim, de azért ráfér a lábamra egy kis extra ápolás. Alapos áztatást követően használtam, de a csoda elmaradt. Semmivel nem kaptam tőle többet mint egy manuális sarokreszelőtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Jolan1206

2017. június 19.

Ma hasznaltam eloszor en is szuper kedvezmenyesen jutottam hozza.eleg problemas a talpam igy voltak fenntartasaim de par perc hasznalat utan csak amultam hogy milyen szep sima lett a labam a durvabb "esetek" is!
Aldom hogy megvettem ;) szuper termek ajanlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Aldom hogy megvettem ;) szuper termek ajanlom!

lenip

2017. június 18.

Sokat vacilláltam, hogy a Scholl termékét vagy ezt vegyem. Végül valamelyik újságban található 33%-os kupon+a Rossmann 10%-os kuponja miatt döntöttem e mellett. Milyen jól tettem! Nem a képen látható kinézetűt vettem, hanem egy limitált szériás csodarózsaszínt. Ebben a típusban van beépített LED világítás is, amit eleinte "parasztvakításnak" gondoltam, de tényleg hasznos dolog, h pont az éppen kezelt területet világítja meg. Az is pozitív dolog a Schollal ellentétben, hogy ebbe csak két elem kell és jóval olcsóbb a pótfej. Lényegében a kedvezmény miatt még kevesbbe került a gép + pótfejekkel, mint alapól a Scholl pótfeje...
Amúgy szerintem jól dolgozik, kényelmes és gyors lett így a reszelgetés és szebb talpbőrt értem el vele hamarabb, mint előtte a reszelővel/habkővel. (A férjem is lelkesen lenyúlta volna a kütyüt, pedig nem egy piperkőc alkat.)
Szóval szuper a gép, remek ár-érték arányú, pláne ekkora kedvezménnyel. Mindenkinek csak ajánlani tudom, mert én személy szerint imádom! *5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 18.

Jutkus

Korcsoport: >54
2017. március 16.

Gyorsan és alaposan dolgozik,most már 3 féle fejet lehet hozzá venni,így az erős reszeléstől a polírozásig mindenre használható.Árát igencsak megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 16.

Szabinabee

2017. február 26.

Muszáj leírnom a véleményem,mert nagyon örülök neki,hogy megvettem ezt a kütyüt...3 napja reszeltem le a lábaim vele,azóta is teljesen sima,pedig máskor mindig elkezdett szárazzá,érdessé vállni...rendeltem hozzá még 2 fejet és megcsináltuk a férjem lábát is, elvolt ragadtatva..akciósan a fejekkel együtt 5250 ft volt,és másnap már ott volt a postaponton !mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Noah27

2017. január 30.

Nagyon nagyon áldom a világot,hogy nem a scholl csiszolóját rendeltem meg(akciósan is minimum 7000),hanem ezt(mivel barátnőm is anno ilyet vett).
Abszolút de meg vagyok elégedve vele. A kezeimen próbáltam ki a saját csiszolófejét,és a mély repedezést teljesen eltüntette.
Sarokra biztosan fog kelleni az extra erős fej(de azt is rendeltem hozzá).
Ha jobban rá is nyomtam,akk se lassult be/szakadozott a forgás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Sarokra biztosan fog kelleni az extra erős fej(de azt is rendeltem hozzá).
Ha jobban rá is nyomtam,akk se lassult be/szakadozott a forgás.

rLau88

2016. november 23.

Olcsóbb mint a Scholl készülék! Az egész gép olcsóbb, mint a Scholl utántöltője :)
Szuper eredmény olcsó áron! Utántöltő fej többféle van hozzá és nem drága az sem. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.