Fusswohl

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lexi, Módosítva: 2014. június 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Gyorsan és egyszerűen távolítja el a szaruréteget és a bőrkeményedést, megszünteti a szennyeződést.

Alverya

2018. június 20.

Gyalu és reszelő mellé használom naponta szintentartásra. Önmagában azért kevés, de teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

Rose23

2015. július 26.

Keményedés eltüntetésére szerintem alkalmatlan, de én egyébként is inkább a tisztító funkciójáért szeretem. Így nyáron a kis szandálkákban mindig poros-koszos lesz a talpam, és ezt fürdés közben a keményebb részekről csak vele tudom eltávolítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

Wildflow

2015. július 21.

Megkockáztatom, hogy nem használom jól, vagy nem is olyan vészes a bőröm keménysége (?). Pedig próbálkoztam vele, de nekem sem csinál semmit. Legalább már tudom, nem vagyok vele egyedül... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

Babooca

2015. május 26.

Legalább egy hónapja van itthon, használtam vagy 10x, de nem vált be. Azonkívül h lemorzsolódik az anyag a lábaimon, semmit nem csinál. Rendkívül fáj, pedig lenne mit leszednie.... Hiába áztatom be előtte a lábam, hiába vizezem be magát a követ, sehogy sem működik. Kipróbálom még Anyukám lábán, hátha nála nagyobb sikerrel járok, de ez eddig csalódás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

dori96

2015. május 17.

nekem a lila van meg. olcsó volt, 300ft alatt.
egész jó, bár először nagyon keménynek éreztem kéz alapján, féltem hogy felsérti a lábam. de nem tette meg. a célnak megfelelt, bár még kell használnom párszor. nem mállik, kézre esik, és ahogy kicsit bevizeztem már nem éreztem olyan keménynek .
kicsit nehezen száradt ki. de meg vagyok elégedve vele, szerintem tud annyit mint a drágább termékek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 17.

nekem a lila van meg. olcsó volt, 300ft alatt.

Skiiin

2015. április 25.

A legjobb!!!:)
Nagyon szépen eltávolítja a bőrkeményedést!
Ja, és az ára...:)
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

A legjobb!!!:)
Nagyon szépen eltávolítja a bőrkeményedést!
Ja, és az ára...:)
Csak ajánlani tudom.

kovacseszter14

2015. április 25.

csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, teszi a dolgát, az ára is tökéletes,körülbelül 300 forint beszerezhető :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 25.

asztromélia

2014. december 11.

Nyáron gyakrabban előkerül, télen persze tegye fel a kezét a hetente használja! :D Hát én sem, de amikor már zokni szálaiba akadósan keményedéses a sarkam 15 perc lábáztatás után könnyen elbánik vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 11.

pudinggie

2014. október 13.

Teszi a dolgát, jó habkő. Nagyon nem lehet túlcifrázni a leírását :DD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

Teszi a dolgát, jó habkő. Nagyon nem lehet túlcifrázni a leírását :DD

Lexi

2014. június 6.

Tökéletes eszköz a házi pedikűrre!!!
15-20 perc lábáztatás után pillanatok alatt leszedi a bőrkeményedést :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

Tökéletes eszköz a házi pedikűrre!!!
15-20 perc lábáztatás után pillanatok alatt leszedi a bőrkeményedést :)