Fusswohl

Ár:   500 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2013. augusztus 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Száraz

stylo

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 1.

Ket pediku kozotti karbantartasra tokeletes. A fem reszelok nekem tul durvak. Szaraz labra hasznalom. Utana furdes. Utana pakolas. 😊Tudom h nem ez a szokvanyos sorrend, de nekem igy valik be. Azert jo, mert szepen, egyenletes kis retegekben jon le vele a bor. Es a vegen sima feluletet kapok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Demonshadow

2019. április 10.

Már jó ideje használom, és nagyon meg vagyok elégedve vele. A durva oldalával a megkeményedett bőr egy jó kis áztatás után könnyedén ledörzsölhető, a finomabb oldalával pedig tényleg pihe-puhává lehet varázsolni a talpat, sarkat. Biztos, hogy újra fogom venni, mert az ára nagyon kedvező, és rendkívül sokáig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Deer

2018. július 24.

Az itt olvasott vélemények alapján próbáltam ki. A használati utasítás szerint száraz lábon használandó, tényleg nagyon jó eredménnyel működik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 24.

Norcsi90

2018. június 17.

Sokkal jobban bejött, mint a fém reszelők. Rendszeresen használom kiaztatott lábra, kb 3 naponta. Szerintem szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

madaras

2017. augusztus 28.

Próbaként vettem meg, kíváncsi voltam hogyan működik. Fürdés után használtam rögtön,előbb a durvább felét,majd a finomabb oldalát.Végül is jól működött. Aztán a hét második felében,teljesen száraz lábon alkalmaztam. Azt vettem észre,mintha a száraz lábon jobban,lehozná a felesleget,mint rögtön fürdés után. Természetesen minkét alkalommal a művelet után bekentem, este rá pamut zokni. Másnap reggel nagyon jó sima lett a talpam. Birtoklom a Balea bőrsimító reszelőjét is,de azt vettem észre,hogy ennek használata után nem annyira sima a talpam.

Update:huzamosabb ideig történő használat után,csak javasolni tudom. Érdemes rá beruházni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.

natasa

2017. augusztus 21.

Száraz lábra használom, utána jó alaposan krémezek. Elég jó, de többször is kell még használnom, mert egy-két helyen kicsit keményebb a bőr a talpamon. Rendszeresen kellene használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

birdie

2017. július 2.

A nyaralásra elfelejtettem vinni a márka elektromos változatát, így gyorsan vettem egy ilyet. Állítom, hogy többet tud, mint az elektromos. Nagyon szépen leszedte amit kell. Megfelelő krémmel utána garantált a babatalp.
Régebben volt ilyenem, más márkától, de nem emlékeztem, hogy ennyire hatékony volt. Egyébként már akkor kitapasztaltam, hogy nekem ez a típusú reszelő csak szárazon működik, nedvesen egyáltalán nem. Fürdés után kb egy órával szoktam kezelgetni ezzel. Kategóriájában tökéletes. Vagy még akár a kategóriája fölött is.
Lehet, hogy már csak a wellness feeling kedvéért térek vissza az elektromoshoz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Atlantide

2016. augusztus 31.

Tokeletes termek! A Scholl fem kezi reszeloje tonkretette a sarkam, az eletlen fem felfodrozta rajta a bort, ami aztan szetrepedezett. A marka elemes csiszoloja semmit sem ert. Vegre raakadtam erre a Rossmannban es visszatert a remeny, hogy lassan, par het alatt, vegre rendbe tudom tenni a labam! Mar elso alkalom utan gyonyoruen leszedte a felesleget, szep sima es apolt lett a sarkam. Szarazon hasznaltam, majd ejszakara bekentem Unguentum ad vulnera patikai kenoccsel. Meg par alkalom mire a regebbi repedesek lenonek es akkor azokat is le tudom majd venni. Nagyon elegedett vagyok, veszek tartalekokat is, negyedebe kerul mint a fem, es toredeke az elemesnek. (520 korul van, minusz a 10% kupon most)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 31.

7ot

2016. augusztus 27.

Száraz és vizes lábon is használom, mindkét esetben nagyon hatékony.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Száraz és vizes lábon is használom, mindkét esetben nagyon hatékony.

Imo

2015. július 28.

Megéri az árát, nekem nagyon gyorsan leszedi az elhalt réteget. Én áztatás után alkalmazom, utána pedig jól bekenem a lábaimat. Főleg nyáron használom, amikor sokat vagyok mezítláb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 28.