Fusswohl

Ár:   500 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2013. augusztus 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Száraz

Babsszi

2020. július 26.

A napi 8-9 óra talpalást a munkám miatt, sajnos a sarkaim is elszenvedték. Korábban nem volt ilyen problémám, így úgy voltam vele kezdésnek kipróbálom ezt, ha nem válik be majd próbálkozom drágább termékekkel. Azonban ez nagyon bevált, tökéletesen teszi a dolgát, szép és puhák a használata után. Ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

szofka77

2020. május 23.

Imadom, tokeleteen teszi a dolgat, bar nem tudom hogy a sarkamrol raragadt cuccot hogyam szedjem le rola..kb2 honapig birja utana elkopik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 23.

sophieeny

2020. január 29.

Nem gondoltam volna, hogy ez a pár száz Ft-os termék ilyen szuper. Sajnos nem volt időm foglalkozni a lábammal az elmúlt hetekben és nagyon csúnya bőrkeményedés alakult ki, már recés - kérges - repedezett volt :( Adtam ennek a terméknek egy esélyt és csodát művelt! Tökéletesen simára varázsolta a sarkam! Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

stylo

2019. szeptember 1.

Ket pediku kozotti karbantartasra tokeletes. A fem reszelok nekem tul durvak. Szaraz labra hasznalom. Utana furdes. Utana pakolas. 😊Tudom h nem ez a szokvanyos sorrend, de nekem igy valik be. Azert jo, mert szepen, egyenletes kis retegekben jon le vele a bor. Es a vegen sima feluletet kapok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Demonshadow

2019. április 10.

Már jó ideje használom, és nagyon meg vagyok elégedve vele. A durva oldalával a megkeményedett bőr egy jó kis áztatás után könnyedén ledörzsölhető, a finomabb oldalával pedig tényleg pihe-puhává lehet varázsolni a talpat, sarkat. Biztos, hogy újra fogom venni, mert az ára nagyon kedvező, és rendkívül sokáig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Deer

2018. július 24.

Az itt olvasott vélemények alapján próbáltam ki. A használati utasítás szerint száraz lábon használandó, tényleg nagyon jó eredménnyel működik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 24.

Norcsi90

2018. június 17.

Sokkal jobban bejött, mint a fém reszelők. Rendszeresen használom kiaztatott lábra, kb 3 naponta. Szerintem szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

madaras

2017. augusztus 28.

Próbaként vettem meg, kíváncsi voltam hogyan működik. Fürdés után használtam rögtön,előbb a durvább felét,majd a finomabb oldalát.Végül is jól működött. Aztán a hét második felében,teljesen száraz lábon alkalmaztam. Azt vettem észre,mintha a száraz lábon jobban,lehozná a felesleget,mint rögtön fürdés után. Természetesen minkét alkalommal a művelet után bekentem, este rá pamut zokni. Másnap reggel nagyon jó sima lett a talpam. Birtoklom a Balea bőrsimító reszelőjét is,de azt vettem észre,hogy ennek használata után nem annyira sima a talpam.

Update:huzamosabb ideig történő használat után,csak javasolni tudom. Érdemes rá beruházni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.

natasa

2017. augusztus 21.

Száraz lábra használom, utána jó alaposan krémezek. Elég jó, de többször is kell még használnom, mert egy-két helyen kicsit keményebb a bőr a talpamon. Rendszeresen kellene használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

birdie

2017. július 2.

A nyaralásra elfelejtettem vinni a márka elektromos változatát, így gyorsan vettem egy ilyet. Állítom, hogy többet tud, mint az elektromos. Nagyon szépen leszedte amit kell. Megfelelő krémmel utána garantált a babatalp.
Régebben volt ilyenem, más márkától, de nem emlékeztem, hogy ennyire hatékony volt. Egyébként már akkor kitapasztaltam, hogy nekem ez a típusú reszelő csak szárazon működik, nedvesen egyáltalán nem. Fürdés után kb egy órával szoktam kezelgetni ezzel. Kategóriájában tökéletes. Vagy még akár a kategóriája fölött is.
Lehet, hogy már csak a wellness feeling kedvéért térek vissza az elektromoshoz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.