Fusswohl

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2014. március 25.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Gyengéden, de alaposan távolítja el a bőrkeményedést. Felhasználási javaslat: szappanos fürdés után még nedves bőrön használja. Nedvesítse be a követ, majd gyengéden dörzsölje a bőrt, míg az sima nem lesz.

Demonshadow

2019. október 9.

A mamám tukmálta rá, merthogy nem ér semmit, csak a habkő kopik, de a bőrt nem szedi le. Felvilágosítottam, hogy azért, mert rá van írva, nedves bőrön nedves kővel kell használni, ő pedig szárazon próbálta. Aznap este le is teszteltem, meglepődtem, hogy milyen simára radírozta a bőrömet, de aztán a zokni felhúzása közben hallottam a karcos hangot, hogy igazából semmit se csiszolt a sarkamon, csak vizesen tűnt úgy. És tényleg csak a habkő kopik a használat során, szóval egyértelmű pénzkidobás, senkinek nem ajánlom. Ha valaki tényleg valódi eredmény akar, a márka nyeles, kétoldalú sarokreszelőjét ajánlom, mert azzal tényleg eredményesen lehet dolgozni jól előáztatott sarkakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

madaras

2016. szeptember 21.

Kipróbálás miatt vettem meg. Nálam viszonylag jól működik,leszedi amit kell.

update: Huzamosabb idejű használat után,lekel vonjak egy csillagot. A habkő porlad,inkább úgy mondanám,hogy fogy maga az anyag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Kipróbálás miatt vettem meg. Nálam viszonylag jól működik,leszedi amit kell.

Vikuszfikusz

2016. szeptember 8.

Alig van a lábamon bőrkeményedés, igazából annyi, hogy a sarkam nyáron a lapos szandáltól egy nagyon kicsit keményebb. De szeretem, ha rendben van a lábam, ezért gondoltam, azt a picit egy habkő tuti leszedi. Hát nem sok változást látok, ráadásul ahogy vettem ki a dobozából, kettétört. :( Lehet, hogy már úgy volt benne, de nem hiszem, biztos feltűnt volna. És nem is feszegettem. Szóval nekem nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Jelizz

2015. július 31.

megvettem akciósan, hááát.. gyenge kb majdnem 1 órán át dörzsöltem a lábam/sarkam de nemigazán segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 31.

Babooca

2015. május 26.

Használtam párszor, a zöld utáni csalódás miatt vettem meg, hátha ez jobb. Az Oriflame-sem fogantyús volt, de eltört, azt hittem hasonló hatást tud ez nyújtani. De eddig még csak meg sem közelíti :( Nem tudom miért... Pedig úgy örülnék, ha működne. Nem adom fel, még update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

kovacsrekaa

2015. május 26.

A talpamon elég hamar száraz lesz a bőr. A krémeket nem igazán szeretem, nagy részük nem szívódik fel, sokáig érzem a talpamon őket, és jókat csúszkálok a konyhában :D
Szüleim sokszor mondták nekem a habkövet, de nem hittem nekik. Mindig ezeket a sarok reszelőket vettem. (Scholl, no name..) de egyik sem vált be. A talpam érzékeny, a használatuk sokszor volt fájdalmas. :( a végeredmény is csúnya lett.. sokszor ahonnan nem szedte le a fel dörzsölt bőrt, az ott maradt. Látványra csunya, illetve tépi a nejlon harisnyát is.
De ez, nálam csodát művel! :) Ha már száraz a talpamon a bőr, készítek egy lábfürdőt. Sima víz, pár csepp teafaolaj. Bele a lábacskáim :) Hagyom picit ázni, majd szépen el kezdem a habkövel dörzsölni. Sok száraz bőrt le szed, és a talpim selymes. :) ha vegeztem ezzel, akkor ugyan ebből a márkából van egy lábbalzsamom, ami mentolos frissítő hűsítő számomra szuper krém, és azzal kenem be. Az eredmény puha és szép talpak.:) Mindezt 600 forintbol (ha habkő is kell ).
Olcsó, kíméletes, fájdalom mentes. :) Röpke 6-8 évembe telt mire rá jöttem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

Olcsó, kíméletes, fájdalom mentes. :) Röpke 6-8 évembe telt mire rá jöttem.

csillag

2014. szeptember 15.

Biztosan állíthatom, talán a legolcsóbb és talán a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Biztosan állíthatom, talán a legolcsóbb és talán a legjobb.

Maniac

2014. július 25.

A pedikűr elengedhetetlen része, a sarokreszelő után, második lépésként. Nem karcos a felülete, mégis szépen simára radírozza a bőr, szinte csikorog utána. Maga a habkő nem mállik, az alakja miatt szépen kézre áll. Akcióban kettőt vettünk egy áráért, de alapáron is olcsó. Nem ragozom tovább, tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 25.

Ophelia

2014. június 18.

Nem túl sikeres lábreszelgetés után használtam kicsit finomítani a végeredményt, és nagyon tetszik. Teljesen kézre áll, szépen elsimítja a bőrt, sőt még alaposabban megpuhítja a problémás részeket. Nem mondom, hogy brutál bőrkeményedésekkel elbírna, de ahogy előttem is írták, rendszeres karbantartásra ideális, könnyen és balesetmentesen használható (nem úgy mint a sarokreszelő..). Akcióban vettem kettőt, darabját 150-ért talán, nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Rony

2014. május 2.

Tavaly egy Balea-s volt, de azt nem szerettem, mert használat közben szétmállott.
Ezt is használom már egy ideje, de ezt nagyon szeretem, tetszik az alakja, roppant kézreálló egy darab. Nagyon alaposan, de kíméletesen távolítja el a bőrkeményedéseket. Én minden nap zuhanyzáskor használom, de ha van időm akkor beáztatom a lábam, és utána dörzsölöm le a keményedést. Nagyon jól karban lehet vele tartani a lábakat.
Az ára pedig nevetségesen alacsony, 229 Ft-ba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

Az ára pedig nevetségesen alacsony, 229 Ft-ba kerül.