Alaya

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: VeraTala, az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2020. február 2.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Dezodorok

Himalájai kristálysót tartalmaz, amely serkenti a vérkeringést,az anyagcserét,ezáltal frissebbé varázsolja a bőrt. Antibakteriális,megakadályozza a testszagot. Töltsük fel a flakont tisztított vízzel, rázzuk össze, pár perc után használhatjuk is.

LadyPinkSugar

2018. július 2.

100% pénzkidobás. Nem hat egyáltalán. Pedig nagyon bíztam egy ilyen alternatív megoldásban. Ráadásul a só miatt a spraycső is állandóan bedugul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Linda811

2017. május 9.

Kimeríti a teljes pénzkidobás fogalmát. Ki se tudtam próbálni, mert egyszerűen nem működik a szórófej :( Pedig nagyon kíváncsi lettem volna rá :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Havu

2016. november 16.

Lehet a testemmel van a baj, de nálam nem vált be 100%-osan. Meg nem a legkényelmesebb megoldás, van, hogy eltömődik a kis sókristályok miatt. Vigyázni kell mennyit fújsz, mert ugye a tested lesz a "vízelvezető". Mindenképp valami "természetes" megoldást szeretnék erre a célra alkalmazni, de úgy érzem nem leszünk mi egy pár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.