Fuszekli-Tex

Ár:   629 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jiangzhi, Módosítva: 2011. július 22.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes alapanyagokból, kecsketej, fahéjolaj és őrölt fahéj hozzáadásával, kézzel készült. A népi gyógyászatból ismert hatása szerint gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő, feszültségoldó hatású lehet. Színezéket nem tartalmaz.

dorsia

2016. május 4.

Három használatnál járok, "squeaky clean" lett tőle a bőröm, szeretem, hogy nincs erős illata. Önmagában nem habzik, (luffa) szivaccsal lehet ezen segíteni picit. Egyelőre ez a szappan + dörzsis luffa szivacs + testápoló olaj úgy tűnik működni fog a bőrömre, később még kiegészítem az értékelést ha bármilyen irányba történik változás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

AkInImOd

2016. április 7.

Még egy hét körülbelül és elfogy, de a héten megyek és vadászok belőle! Imádom, kiváló - a szememet sem csípi úgy, mint a sima kecsketejes verzió. Nem intenzív a fahéj illat, de én ezt nem is bánom, ugyanakkor nem szárít. Arcra kiváló, szépen rendbe rakja a bőrömet ha sebesedik vagy begyullad, kordában is tartja, és a testemen is kellemes használni. Enyhén habzik, de habszivaccsal ez is fokozható. Gyorsan fogy úgy is, hogy kiszárítom, de nem baj. :) Ebből most bevásárolok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Kicsikini

2015. október 23.

Ritkán szoktam használni, de mivel most vettem ilyet is, így elhasználom. Nagyon bejött, finom az illata, jó az állaga. Nem habzik, de aki kecsketejes szappanokat használ, az már nagyjából hozzászokhatott, hogy egyik sem igazán habzik. Viszont nagyon szép lesz utána a bőröm. :) Nekem nagyon bejött, valszeg újraveszem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

minerva

2014. december 27.

Szerintem az illata és az állaga is rossz. Nem habzik, inkább ragad. A kecsketejes cdolgok sajnos nekem még sosem jöttek be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 27.

Füstifecske

2014. március 18.

Hát én kb egy hete használom, nekem nagyon tetszik az állaga is és az illata nagyon emlékeztet valami régi dologra, de nem tudom mire.. :) :P Viszont nem egy csoda nekem. Ugyan úgy viszket és szárad a bőröm, mint eddig. Én a szobámban,a polcomon tárolom becsomagolva, így teljesen megszárad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

sthippolyt

2014. január 3.

2 hónapja használom, nagyon szeretem, szépen rendbehozta a pattanásos bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

2 hónapja használom, nagyon szeretem, szépen rendbehozta a pattanásos bőröm.

timeej

2013. november 14.

Nemrég vettem meg, első pár használat után azt mondhatom, hogy szeretem. Kellemes, krémes, nem az a túlzóan habzó, de engem ez nem zavar. Nem irritálta a bőröm, és meglepően puha utána az arcom.

Van aki próbálta már hajmosásra?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

Van aki próbálta már hajmosásra?

dory008

2013. június 6.

én is azoknak a csoportjába tartozom, akik dicsérik a cuccoskát :)
meg vagyok vele elégedve, nem szükséges, hogy nagyon habozzon, mert az arcomra pont elég annyi, amennyire habzik. lemosás után puhább lesz tőle a bőröm, de érzem, hogy egy picit szárazabb, és húzódik is, de ez megfelelő arckrémmel orvosolható :) eléggé csúnya volt az arcbőröm, mielőtt elkezdetm használni, de amikor már egyre többet használtam, egyre inkább szépült a bőröm, javult az állapota, kevesebb a pattanás, és halványabbak a hegek. DM-ben vettem 800 ft-ért, amit először kicsit drágának tartottam, de hát na, már olvastam, hogy a kecsketejes szappanok drágábbak, és reménykedtem benne, hogy jobb minőségű is, és jobb lesz az arcomra, mint mondjuk egy dove szappan. ezért megvettem, és hát kellemesen csalódtam :) már vagy 2 hónapja használom, és még mindig van belőle egy kicsi. nekem az illatával nincs bajom, még tetszik is, nem túl tolakodó, enyhén fahájas, és olyan natúr... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 6.

én is azoknak a csoportjába tartozom, akik dicsérik a cuccoskát :)

Dinuska0606

2013. május 9.

Izgatottan próbáltam ki, mert sok jó véleményt hallottam már a kecsketejes termékekről. Meg vagyok elégedve vele, mert tényleg segít a gyulladások kezelésében, viszont nagyon szárít, ezért krémezés elengedhetetlen. A használata után furának érzem a bőröm, talán úgy tudnám a legjobban kifejezni, hogy savas érzetű :D de ez már az én hülyeségem, elégedett vagyok és ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

nikiii.*

2013. április 14.

Egy hete használom, és csodát művel az arcommal. Reggel és este használom, kellemesen hidratál, halványított a pattanásaimon és kezdenek eltűnni a kiütések is az arcomról. Nekem elég erős az illata, a polcom mellett mindig érezni a fahéj illatát. 700 Ft körül vettem, és mivel csak az arcomra használom, teljesen megéri az árát, mert nem fog hamar elfogyni. Egy "jobb minőségű arctisztítóért" dupla ennyit is kiadtam régen, az ráadásul nem is használt. Az egyetlen zavaró tényező esetleg az lehet, hogy nem habzik, és eléggé nyálkás az állaga, bár személy szerint engem ez egyáltalán nem zavart. Természetes összetevők, megfelelően ápol, kellemes az illata, és használata után nem húzódik a bőröm. Számomra bevált.

Update: Több, mint egy hónapja használom, és még mindig meg vagyok vele elégedve. Az elején hámlott az arcbőröm, és gondolkodtam is, hogy felhagyok a használatával, de egy idő után ez elmúlt, és újraértelmezhettem a "pihe-puha arcbőr" fogalmát. Tényleg csak ajánlani tudom, bármely más arclemosót lever. Az egyetlen dolog, amire figyeljetek, hogy ne kerüljön szembe, mert eszméletlenül tud csípni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Emolliensek: Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil
Illatanyagok: Cinnamomum Cassia (Cinnamon) Leaf Oil

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.