Fuszekli-Tex

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: shantal, Módosítva: 2012. július 23.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes alapanyagokból, 30 % kecsketej hozzáadásával készül. A népi gyógyászatból ismert levendula nyugtató és fertőtlenítő hatású. Érzékeny bőrüeknek ajánlják  mindennapos használatra. Színezékmentes. Kerüljük a szemmel és nyálkahártyával való érintkezést.

A kecsketejből készült szappanoknak gyulladáscsökkentő hatása van, ezért száraz és érzékeny bőrre ajánlott. Selymessé és puhává teszi a bőrt. Magas ásvány és elektrolit tartalma van. Természetes forrása az alfa-hydroxy savnak, ami finoman hámlasztja a bőr fáradt felső hámrétegét és segíti a friss bőr képződését. Legtöbb javulást ekcémában, pikkelysömörben szenvedőknél tapasztaltak, de volt már fémallergiában szenvedőknél is javulás. Hajmosásra is ajánlott, megszűnteti a viszketést a fejbőrön.

hunhorntail81

2019. április 9.

Ha van valami, amiért a bőröm hálás ( a napi 3 liter víz mellett :) ), akkor az ez a szappan. Évek óta használom testre és arcra is. Hidratál, puhít, kondicionál. Amióta használom tényleg nem kell testápoló sem. ( Kivéve a télen, de akkor heti egyszer bőven elég ) Egy igazi Jolly Joker. A borotva gélt is lecseréltem erre. ( Igaz így kb egy hónapig elég ) És láss csodát, a lábamon azóta nem nőtt be egyetlen szőrszál sem. Az illata pedig tényleg olyan, mintha egy levendulamezőn pihennék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

ellla18

2018. augusztus 9.

Ez a szappan fantasztikus! :) Hihetetlenül puha és tiszta bőrt eredményez használata után,bátran ajánlom mindenkinek kipróbálását :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

FlorArim

2018. május 29.

Ha csak lehet kecsketej szappannal fürdök. A bőröm nagyon szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Ha csak lehet kecsketej szappannal fürdök. A bőröm nagyon szereti.

Csibedli

2016. november 11.

Nagyon szeretem az illatát. Állagát tekintve nem olyan nyúlós-ragacsos mint a többi testvére, ezért nekem tovább is tartott míg elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

Chrissy

2016. július 25.

Szeretem ezt a szappant. Terészletes levendula illata van, krémes habja és nem szárít. Az ekcémát nem múlasztja el, de nem is rosszabbodnak tőle a tünetek. Megelőzésre nem tudom jó-e, mert pont azért vettem meg, mert kijött. Árban pedig nagyon jó, tekintve, hogy a kézműves szappankészítők szappanjai kb. 1000Ft körül vagy inkább felette vannak és szerintem semmivel nem tudnak többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 25.

anneshirley

2016. április 15.

Elvagyok vele, de használtam már jobb kecsketejes szappant is, úgyhogy nem fogom újrávenni, ha elfogy. A levendula illat így a sokadik használat után már nyomokban sem fedezhető fel. Csak testre használom, arcra soha, szerintem ott nagyon szárítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

anitaanett

2016. február 28.

Én az arcomra használom csak. Nem szárít, az illata is tetszik, mindig puha lesz a bőröm tőle, sokkal jobb mint egy arclemosó. Erősen gondolkozok rajta, hogy ezek után arclemosó helyett inkább ezt a szappant fogom használni. Nekem is mindig ki akar csúszni a kezemből, de annyi baj legyen. :D Tárolni valóban nem egyszerű, de a saját celofánjára ha teszi az ember, akkor nem csúszkál meg ázik szét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

magnolia

2014. március 3.

Jó szappan lenne, csak sajnos a tusolás végére ideges leszek, hogy egyfolytában kicsúszik a kezemből, annyira sikamlós. így biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

SuicideCandy

2013. december 10.

Imádom! Az összetevői is remekek. Az illata is jó. Hajmosásra és arcmosásra is kiváló. Krémes habja van, és valóban nem szárít annyira mint a többi szappan.:D Eddig nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

lumiukko

2013. május 30.

Először nem győzött meg, de most már egész megszerettem. A levendula illattal még mindig nem sikerült kibékülnöm, mert nem tudom, ez a szappan nekem egyáltalán nem finom levendula illatú. De sebaj, annyira nem érződik. Először eléggé lágynak tűnt a használatok után, de rájöttem, hogy két fürdés közötti félidőben kb át kell fordítani a szappant a tartójában, és így nem mállik szét! Ezáltal lassabban is fogy, kicsit tovább kitartott, mint az általam eddig használt natúr szappanok többsége. Ráadásul ebből könnyebb kinyerni az anyagot nem kell egy óráig dörzsölgetni, hogy le tudjak vele fürdeni. És most jöttem rá, hogy az én száraz bőrömet még hidratálja is valamennyire! Így, hogy a lakásban már 1-2 hete elég hideg van, alapvetően nagyon kiszáradna a bőröm, most viszont nem így történt, pedig nem kentem magam többet testápolóval, sőt! Télen biztos, hogy újraveszem, de az illata miatt nyáron hanyagolom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

Emolliensek: Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>