Alaya

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: shantal, Módosítva: 2020. február 2.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes alapanyagokból, 30 % kecsketej hozzáadásával készül. A népi gyógyászatból ismert levendula nyugtató és fertőtlenítő hatású. Érzékeny bőrüeknek ajánlják  mindennapos használatra. Színezékmentes. Kerüljük a szemmel és nyálkahártyával való érintkezést.

A kecsketejből készült szappanoknak gyulladáscsökkentő hatása van, ezért száraz és érzékeny bőrre ajánlott. Selymessé és puhává teszi a bőrt. Magas ásvány és elektrolit tartalma van. Természetes forrása az alfa-hydroxy savnak, ami finoman hámlasztja a bőr fáradt felső hámrétegét és segíti a friss bőr képződését. Legtöbb javulást ekcémában, pikkelysömörben szenvedőknél tapasztaltak, de volt már fémallergiában szenvedőknél is javulás. Hajmosásra is ajánlott, megszűnteti a viszketést a fejbőrön.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

anneshirley

2016. április 15.

Elvagyok vele, de használtam már jobb kecsketejes szappant is, úgyhogy nem fogom újrávenni, ha elfogy. A levendula illat így a sokadik használat után már nyomokban sem fedezhető fel. Csak testre használom, arcra soha, szerintem ott nagyon szárítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

anitaanett

2016. február 28.

Én az arcomra használom csak. Nem szárít, az illata is tetszik, mindig puha lesz a bőröm tőle, sokkal jobb mint egy arclemosó. Erősen gondolkozok rajta, hogy ezek után arclemosó helyett inkább ezt a szappant fogom használni. Nekem is mindig ki akar csúszni a kezemből, de annyi baj legyen. :D Tárolni valóban nem egyszerű, de a saját celofánjára ha teszi az ember, akkor nem csúszkál meg ázik szét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

magnolia

2014. március 3.

Jó szappan lenne, csak sajnos a tusolás végére ideges leszek, hogy egyfolytában kicsúszik a kezemből, annyira sikamlós. így biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 3.

SuicideCandy

2013. december 10.

Imádom! Az összetevői is remekek. Az illata is jó. Hajmosásra és arcmosásra is kiváló. Krémes habja van, és valóban nem szárít annyira mint a többi szappan.:D Eddig nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

lumiukko

2013. május 30.

Először nem győzött meg, de most már egész megszerettem. A levendula illattal még mindig nem sikerült kibékülnöm, mert nem tudom, ez a szappan nekem egyáltalán nem finom levendula illatú. De sebaj, annyira nem érződik. Először eléggé lágynak tűnt a használatok után, de rájöttem, hogy két fürdés közötti félidőben kb át kell fordítani a szappant a tartójában, és így nem mállik szét! Ezáltal lassabban is fogy, kicsit tovább kitartott, mint az általam eddig használt natúr szappanok többsége. Ráadásul ebből könnyebb kinyerni az anyagot nem kell egy óráig dörzsölgetni, hogy le tudjak vele fürdeni. És most jöttem rá, hogy az én száraz bőrömet még hidratálja is valamennyire! Így, hogy a lakásban már 1-2 hete elég hideg van, alapvetően nagyon kiszáradna a bőröm, most viszont nem így történt, pedig nem kentem magam többet testápolóval, sőt! Télen biztos, hogy újraveszem, de az illata miatt nyáron hanyagolom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

fagas

2013. május 20.

Jómagam is levendula-fan vagyok, azért is esett választásom erre a szappanra a kecsketejesek közül, szerettem volna már kipróbálni, olyan jókat olvastam róluk.
Kicsomagolás után nagyon finom levendula illat csapta meg az orromat, ennek felettébb megörültem - de sajna az illat minden egyes használat után egyre halványabban érződött, nagy bánatomra.:-( A termék amúgy elég jól hidratálja a bőrömet, kivétel képezt a lábszáram, - bár úgy hiszem ez mindnekinek a kritikus pontja hidratáltság szempontjából - én nem vettem észre, hogy nagyon habzana. Elhasználom, de újra nem veszem, maradok a jól bevát olivás szappanomnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 20.

sydney

2013. május 11.

Egész jó, kellemes használni, az én bőrömnek bevált, nem szárít. Kicsit viszont túl lágy, víz hatására szinte teljesen elázik, nehéz megfelelően tárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

Corra

2013. március 19.

Én még ennyire krémes habbal életemben nem találkoztam! Nem habzik olyan erőteljesen, de az a hab, amit képez, olyan, mintha rögtön bekrémezném az arcom. Nincs túl erőteljes levendulás illata, ami megintcsak pozitívum, ha valaki arcra szeretné hazsnálni , mert kiküszöböli ezáltal az irritáció lehetőségét az illóolajokra érzékenyeknél.

Nekem eddig a levendulás szappanok közül messze ez a kedvnec, az összetevői gyönyörűek, a külleme is, az ára pedig elfogadható. Sok 1000-2000 Ft feletti szappan sem tud jottányival sem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

Adél Zsanna

2013. január 21.

Tudom, nem fognak normálisnak nézni a kecsketejes termékek imádói, kövezzetek meg, de az én érzékeny, száradásra, kiszáradásra hajlamos, ujj begyeim meg a két ujjamon lévő irritatív bőrgyulladásom nem szereti, még szárazabb volt a kezemen a bőröm. A kozmetikusom megjegyezte gyantánál, hogy még sosem volt ilyen száraz a bőröm, alig tud gyantázni.A kezemen kívül nem is száraz a bőröm. Döbbenet, de esküszöm. Óriási reményeket fűzte hozzá, de nem vált be.... :'( :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

Szonya

2012. november 10.

Még csak ezt a levendulásat használtam, maximálisan elégedett vagyok vele. Szeretem az illatát és nem a bőröm sem szárította.
(Egy kis infó: a zöldbolt.hu-n jóval olcsóbban kapható mint a DM-ben, persze csak akkor, ha az ember több mindent is rendel, a szállítási költség miatt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 10.

Emolliensek: Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>