Alaya

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: shantal, Módosítva: 2020. február 2.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes alapanyagokból, 30 % kecsketej hozzáadásával készül. A népi gyógyászatból ismert levendula nyugtató és fertőtlenítő hatású. Érzékeny bőrüeknek ajánlják  mindennapos használatra. Színezékmentes. Kerüljük a szemmel és nyálkahártyával való érintkezést.

A kecsketejből készült szappanoknak gyulladáscsökkentő hatása van, ezért száraz és érzékeny bőrre ajánlott. Selymessé és puhává teszi a bőrt. Magas ásvány és elektrolit tartalma van. Természetes forrása az alfa-hydroxy savnak, ami finoman hámlasztja a bőr fáradt felső hámrétegét és segíti a friss bőr képződését. Legtöbb javulást ekcémában, pikkelysömörben szenvedőknél tapasztaltak, de volt már fémallergiában szenvedőknél is javulás. Hajmosásra is ajánlott, megszűnteti a viszketést a fejbőrön.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

shantal

2012. július 13.

Nekem kiválóan bevált az alábbi termék mindennapos arctisztításra. Eléggé száraz és érzékeny bőröm van, de ez a szappan nem váltott ki semmilyen irritációt és nem is szárítja a bőrömet. Kellemes illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

Emolliensek: Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>