Fuszekli-Tex

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi762, Módosítva: 2011. május 18.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

30% kecsketejet tartalmaz. A kecsketejből készült szappanoknak gyulladáscsökkentő hatása van, ezért száraz és érzékeny bőrre ajánlott. Selymessé és puhává teszi a bőrt. Q10 enzim és 70 telítetlen zsírsav található benne, amely alacsony olvadáspontja (37 C°-on) révén behatol a bőr mélyebb rétegeibe és könnyen felszívódik. Magas ásvány- és elektrolittartalma van. Természetes forrása az alfa-hydroxy savnak, ami finoman hámlasztja a bőr fáradt felső hámrétegét és segíti a friss bőr képződését. Legtöbb javulást ekcémában, pikkelysömörben szenvedőknél tapasztaltak, de volt már fémallergiában szenvedőknél is javulás. Hajmosásra is ajánlott, megszünteti a viszketést a fejbőrön.
Lábgombára, bőrpirosságra is hatásos.

Annapanna1

2019. március 30.

Több mint egy hónapja használom reggel és este csak az arcomra. Nekem a pattanasaim 95%-a eltunt már 2 hét használat után! Ez azért nagy szó mert előtte bármivel is kisérleteztem nem segített, inkabb rontott a helyzeten. Az elozo hozzaszolasoknal olvastam, hogy hamar szetmallik es ezert nem takarekos, nos ha szaraz tegelyben van tarolva semmi ilyesmi nem tortenik! Batran ajanlom minden problemas boru kolleginanak!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

juditkaa70

2018. március 1.

Nagyon jól tisztít,és a bőrproblémára is kiváló hatással bír. Allergiás bőrreakcióm volt,és nagyon viszketett,miután a kecsketejes szappanal megfürödtem,másnapra nagyon sokat javított az allergiás bőr állapotán. Sőt, szinte elmúlt tőle már 1 használat után. Én nagyon dicsérem,és ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 1.

nygigi

2017. november 28.

Nagyon jó termék, nem húzódik utána az érzékeny bőröm és nagyon jól tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 28.

Nagyon jó termék, nem húzódik utána az érzékeny bőröm és nagyon jól tisztít.

carol

2017. november 18.

Arcomra ajánlották. Nem jött be - rendkívül szárítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 18.

Arcomra ajánlották. Nem jött be - rendkívül szárítja a bőrt.

trazom

2016. október 21.

Nekem bevált, nagyon vízhiányos, száraz, (néhol ekcémás) a bőröm. Általánosságban már ezt használjuk, és hasonló kecsketejes szappanokat. Először hozzá kell szoktatni a bőrt, utána remekül funkcionál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

PiciCic

2016. szeptember 21.

Arcmosásra mostanában szappant használok. Ez a szappan remekül tisztít,sminket is leviszi,arcmosás után puha tőle az arcbőröm. Többször újravettem már és még fogom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

dora82

2016. február 5.

Arcomra kezdtem el használni, de gyors lemosást követően szinte azonnal húzódni kezdett, bár láthatóan jól tisztított. Mivel amúgy is száraz az arcbőröm, inkább nem kísérleteztem tovább, fürdéshez viszont kiváló. Nem habzik nagyon. Én külön szeretem, hogy nincs benne illatanyag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 5.

Zsokaa

2015. december 6.

Ajándékba kaptam. Az arcomra használom, bár nekem zsíros bőröm van. Teljesen jó, nem szárít, nem okoz problémát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Banszky

2015. december 6.

Maga a pokol!! Iszonyatosan szárít,az ekcèmámat a szárító hatása miatt vèresre vakartam. Arcom tisztítottam vele mèg hát no komment...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Antika

2015. november 22.

Nagyon szeretem, kb. 2 éve csak ezt használom fürdéshez és nagyon jót tett az extra száraz bőrömnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Emolliensek: Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil Unsaponifiables, Olea Europaea (Olive) Oil

Kecsketej savó. Nem szabványos INCI név.