Alaya

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lil, Módosítva: 2020. február 2.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szappanok

Természetes alapanyagokból, kecsketej, pálmaolaj, napraforgóolaj, olivaolaj, kókuszzsír, darált mák és fahéj felhasználásával kézzel készult. A népi gyógyászatból ismert hatása szerint gyulladáscsokkento, fertotleníto, borradír hatású lehet. Színezéket nem tartalmaz.

Fahéjra érzékenyeknek nem ajánlott!

Száraz, érzékeny borueknek hetente egyszer javasolt a használata.

Chootie

2015. október 31.

Kellemes és lágy habzású, visszafogott illatú. Érzek benne egy kis szénás-kakaóvajas aromát de őszintén szólva a mákot nem. :/ Hidratál, gyakori kéz és arcmosásra is megfelelő, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

e.m.e.s.e

2015. január 24.

Szolid illatú, krémes állagú, és ami a legfontosabb a számomra: egyáltalán nem szárít. Testápolót egyébként sem használok, ezután sincs rá szükségem. Pihe-puha bababőröm lesz tőle. Annyira megszerettem, hogy vettem még belőle 3 darabot. Így egy ideig biztos, hogy nem cserélem le másra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

SuicideCandy

2013. december 14.

Enyhe mákos fahéjas illata van. Krémes a habja. Egyáltalán nem karcolnak benne a mákszemek és remekül radíroz. Nagyon szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

doramora

2013. június 28.

Nagyon jó! Csak pár napja vettem, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Mindig várom a zuhanyzást, hogy használhassam :). Nagyon finom, természetes az illata, a mákot különösen érzem rajta. És a kecske tej az első helyen van az összetevők között, és nem mint kivonat, hanem tényleg tej :). Csak ajánlani tudom, olcsóbb is 200 Ft-tal, mint a natúr kecsketejes társa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

brizsitke

2013. június 27.

Egy szerencsés esetnek köszönhetően (soha ne menjetek vezetés oktatásra, kilógó derékkal), elkaptam valószínűleg vmi gombát(?)/fertőzést a derekamra, ami úgy viszketett mint a ménkű.
Próbáltam mindenféle kencét, majd végül elegem lett és mivel láttam, hogy fertőtlenít és gyulladáscsökkent megvettem. Nagyon jó:)
Szépen helyre rakta, holnap megyek dokinénihez, megmondja mit tegyek még vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Szépen helyre rakta, holnap megyek dokinénihez, megmondja mit tegyek még vele.

FaerieQueene

2013. június 13.

Ezt a fahéj tartalma miatt nem is próbáltam az arcomon, mert a fahéj irritálhatja az arcbőrt. Testre viszont nagyon jó. Jól habzik, élmény vele fürödni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

Lotheg

2013. május 25.

Ez volt ez első natúr szappanom amit kipróbáltam... És rögtön az elején beletrafáltam, így nem ment el az egésztől a kedvem, azóta is ez a legjobb szappan.... Nagyon finom puha búröm van utána, talán több mák lehetne benne, de ez sem gond, mert így csak finoman maszíroz... Nem nagyon habzik, de engem ez nem zavar nem hiszem, hogy attól lenne jobb valami, hogy hiper-szuperül habzik. tisztít ez anélkül is, uténa marad valami bevonat a bőrön, de kellemes szerintem pont ettől lesz uténa selymely hidratált bőr érzés. Az egyetlen szappan, ami tényleg nem szárít... :)) Vagyis, hogy még pluszba hidratál inkább, mert nekem a testemen elég szraz a bőr és, ami nem szárít az után eléggé széraznak érzem a bőröm, hiába szeretem az Olivanna szappanokat mindig visszatérek ezekhez ... :)) és az ára is egész tűrhető, amíg nem kezdek szappan gyártásba addig tökéletes lesz ez :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

lil

2013. április 20.

En heti egyszer hasznalom, mert szaraz/erzekeny a borom, es nagyon szeretem. Nem szarit egyaltalan, es a makszemek sem durvak. Az illata nagyon finom (nem eros, de van illata). Per pillanat ez a kedvencem (eddig a csokisat probaltam ki, de az nem tetszett annyira).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 20.

azursatellite

2013. április 3.

Nem túl illatos, sajnos. Nagyon krémes, nem szárít kicsit sem, pedig vagy 5x körbeszappanozom magam vele olyan jó érzés :D imádom a mákszemeket benne, nagyon kellemes ahogy masszírozzák, radírozzák a bőröm. Ez a fajta mákos szappan bírja legtovább a használatot, a legtöbb darabos (itt épp mák) szappan mikor már a végét járja apró darabokra törik (nálam), ezt az utolsó leheletéig el lehetett használni, végül már csak egy kis hártya volt és aztán már az se. Szipi-szupi szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Emolliensek: Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil
Illatanyagok: Cinnamomum Cassia (Cinnamon) Leaf Oil

Mák. A kozmetikumokban a mákot magát dörzsölő anyagként, fizikai bőrradírként használják.

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.