GA.MA Italy

Ár:   30 000 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lunaticgirl, Módosítva: 2019. szeptember 15.

Ár:   30 000 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

• Gyengéd a hajhoz
  • - Az R and D fejlesztő vállalat hosszas kutatómunkájának köszönhetően jött létre az új CP3 hajsimító, melynek során a kiváló teljesítmény és a izzó nap ereje együttesen érvényesül
  • - Használja a neves világmárka legutolsó generációs hajvasalóját, és lopja be életébe a szellő cirógatását
  • - Hajvasalás közben megfiatalítja és élettelibbé teszi a hajat
  • - A negatív ionok magas negatív elektromos töltésű atomok, amely hatására a haj élettelivé, selymesebbé fényesebbé válik
  • - A keramikus bevonat miatt rendkívül gyors hővezetésre képes
  • - A csúszó talpai tourmaline-kristály bevonatúak, ami a mikroszkópikus méretű pórusokat elzárja, így a hajon lévő vegyi anyagokkal és a hajlakkal szemben védett marad
  • - Tourmalin bevonatú vasalólapok
  • - Digitális hőfokkijelző
  • - Hőfokszabályozás 150 – 220 C°

diamond69

2019. október 21.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, de kicsit már megbántam. Nem azt, hogy lecseréltem a régit, hanem azt, hogy erre, ugyanis kevesebbet tud, mint az előző Remington Shine Therapy-m tudott újkorában vagy épp az azt megelőző Remingtonom. Sajnos későn esett le - és ki tudja, hogy van-e alapja a gondolatomnak - , hogy valószínűleg valami olyan réteggel kezelik a vasalókat, amik idővel lekopnak. Így az 5 éves S8500 már régen nem hozta azt az eredményt, mint az elején (full egyenes, sima, puha haj, napokig tartósan), de lehet, hogy elég lett volna vennem abból egy újat, fele ennyiért és boldogabb lennék az eredménnyel.
Én ezzel nem tudom kivasalni teljesen egyenesre a hajam és jó sokszor át is kell húzni a hajamon, pedig nálam vékonyabb szálú haj szerintem nincs a Földön és inkább egyenes a hajam alapból, mint hullámos. Annyit hozzátennék, hogy nem merészkedek túl magas hőfokig, mert brutál széna a hajam anélkül is, tehát az én véleményem 180 °C-os használatról íródik, de ki fogom majd próbálni kicsivel magasabbal is.

Pro:
- az előző 5 éves vasalómnál jobb eredmény
- puha haj
- nem lesz szögegyenes, de nem alszom el, így nem kell minden nap újra vasalni
- hosszú kábel (utazásnál előny)

Kontra:
- drága (jelenlegi ára közel 30 ezer Ft)
- nem tud többet egy megfelelő Remingtonnál, ami fele ennyibe kerül
- nem lesz a hajam szögegyenes (tehát míg sokan azt írják, hogy lelapult egyenes lesz, addig sajnos nálam nem hozza ezt :( )
- pici a feje
- furán "serceg" a hajam a lapokon
- épp úgy esne kézre, hogy a hüvelykujjammal összetörjem a kijelzőt, így meg kell fordítanom
- hosszú kábel (otthon nekem hátrány)

Visszatérek majd kicsit később, fodrász után és kiderül, hogy hosszú távon nyertem-e vele vagy igen rossz döntést hoztam.

Update1. 2019.09.20.: 190 fokon sokkal jobb a végeredmény, sikerült "lelapult" egyenesre vasalni a hajam, juhuu. Jövök még updatelni, hogy mennyire töri a hajat a rendszeres (heti 2) vasalás.

Update2. 2019.10.21.: Na kb egyszer sikerült tényleg egyenesre vasalnia a hajam. Nekem ez egy hatalmas csalódás :( Nem tudom, hogy az én hajam lett-e immúnis a vasalásra vagy mi lehet a gond, de a vasalás után max. fél órával már visszahullámosodik és szöszösödik, "oroszlánosodik" a hajam. Borzalom! Nagyon kíváncsi vagyok, hogy akiknek ez az álomvasalójuk, azok mit használtak előtte, mihez viszonyítanak. Én azt javaslom, hogy akinek nem volt még Remingtonja, az nyugodtan próbálkozzon előbb azzal e helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Pro:
- az előző 5 éves vasalómnál jobb eredmény
- puha haj
- nem lesz szögegyenes, de nem alszom el, így nem kell minden nap újra vasalni
- hosszú kábel (utazásnál előny)

Kontra:
- drága (jelenlegi ára közel 30 ezer Ft)
- nem tud többet egy megfelelő Remingtonnál, ami fele ennyibe kerül
- pici a feje
- furán "serceg" a hajam a lapokon
- hosszú kábel (otthon nekem hátrány)

anyyyca

2018. január 22.

Nagyon jó hajvasaló, minden hajmosás után vasalom a hajam, és a simaság 2-3 napig tart, mindemellett gyönyörű egészséges is a hajam (szintén ga.ma hővédőt használok).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Lilcii

2017. szeptember 29.

Rászántam magam. Előző hajvasalómmal nem volt semmi gond, de mivel nagyon törik és hullik a hajam, gondoltam nem ezen a kütyün fogok spórolni, hiszen 6-8 évre tervezem vele a mindennapokat. Előzőleg Remington Shine therapy boldog tulajdonosa voltam nagyjából 6 évig, amit egyébként szerettem, nem volt sprőd a hajam, viszont kevésbé volt tartós a végeredmény. Ezt a Gama terméket 23 ezer ft-ért rendeltem a hivatalos honlapról. Sok fenntartásom volt, többek között, hogy ez mégiscsak egy 2010 körüli modell, tehát nem számít újnak a piacon. Viszont hozzáértőket megkérdezve mindenki ezt a márkát ajánlotta, és ez a készülék a csúcskategóriás modelljük, hiába régebbi modell, ionos, turmalinos bevonatú, minden megvan benne, aminek lennie kell egy szuper hajvasalóban. Nem bántam meg,hogy megvettem, látszik, hogy egy professzionális termékkel van dolgom!
Előnyei:
-selymes tapintás, légies a hajam tőle
-valahogy sokkal inkább egy irányba állnak a tincsek, nincs kócolódás utána
Hátrányai:
-nem kapcsol ki magától, ha véletlen bedugva hagyom
-nagyon kilapítja a hajam, ami nem feltétlen hátrány, csak jobban szeretem, ha tömörebbnek hat
Így elsőre ennyi jutott eszembe, azért nem maximális csillag, mert az előző hajvasalóm is nagyon jó volt, így nem akkora a különbség. De mivel eddig csak egyszer használtam, biztos még rá kell éreznem, jövök update-elni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Előnyei:
Hátrányai:
-nem kapcsol ki magától, ha véletlen bedugva hagyom

estokani

2017. január 12.

Ez a szépségápolási cuccom az, aminél azt érzem, hogy minden belefektetett forintot megért. Maximálisan.
A régi, ócska vasalóval max 1 napig maradt szép és egyenes a frizurám. Ezzel a következő hajmosásig kitart esős időben is! Ami nálam azért nagy szó, mert erősen hullámos, párára extraszöszölődős a hajam.
Nem húzza, tépi a hajat, elég egyszer határozottan átsimítani egy kisebb tincset. Göndör hajúként végre tudok frufrut hordani. Kell ennél több érv mellette?
Egyet még tudok, nagyon hosszú a vezeték hozzá :) viszlát röghözkötés :D :D éljen a beauty birodalom II. Józsefe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

Powderpuff Girl

2016. szeptember 7.

Én is nagyon megszerettem, hetente használom rendszeresen. Az eredmény nekem is egyenes és fényes, viszont esős időben a hajam vissza hullámosodik, de ezt nem hiszem, h a hajvasaló hibája. Szeretem, hogy nem túl hatalmas a mérete, kézre áll és a vezetéke is jó hosszú. Ráadásul hővédő táskával együtt adják, így egyből el is tudom pakolni. A design-jával viszont nem vagyok elégedett, mert olcsó műanyag hatása van és gombjai is elég gagyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

kitten

2016. augusztus 17.

Nagyon szeretem, vekonyszalu, szokitett hosszu hajamra olyan hajvasalot kerestem, ami nem kesziti ki - ugy erzem, meg is talaltam (persze hovedo sprayt hasznalok hajvasalas elott). Ga.ma hajszaritot is vettem, maximalisan meg vagyok azzal is elegedve.

Update: kozben megtanultam laza, "beach" hullamokat is kesziteni vele, igy egyre jobban szeretem! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

lunaticgirl

2015. szeptember 19.

na szóval..ez egy nagyon nagy királyság :D hajvasaló és hajvasaló közötti óriási különbségek legjobb szemléltetőeszköze az tuti.már az első használat után teljesen el avgyok tőle ragadtatva az előző Babyliss Wet&Dry-hoz képest ...(inkább hagyjuk) nem bírtam hajat növeszteni mert mire nőtt vágatnom kellett a száraz törrött végek miatt, amit a másik vasaló okozott.emellett használhattam volna akár nap mint nap is a másikat mert mindig visszabongyorodott a hajam.de ez..mosás után kihúztam és 3. napja összekötve, kibontva tök egyenes, puha, fényes, nem száraz és a hajgumi nyoma sem hagy hullámot a hajamban.azt hiszem megérte beruházni rá nagyon boldog vagyok ajánlom bátran :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.