GA.MA Italy

Ár:   21 290 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beautymaniac, Módosítva: 2016. december 25.

Ár:   21 290 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Az új fejlesztésű Tourmaline sorozat hajvasalói a csúcstechnológiát képviselik és garantálják a tökéletes hajvédelmet.
  • A Tourmaline piezoelektromos tulajdonságokkal rendelkező féldrágakő, amely felhevítés következtében negatív ionokat bocsát ki, miközben távoli infravörös hőt termel.
  • A hajszerkezet számára maximális védelmet nyújt.

A Ga.Ma hajvasaló által generált negatív ionok:
- A haj sérülési lehetőségét minimálisra csökkentik
- Megfiatalítják és új életet kölcsönöznek a hajszálaknak
- Megőrzik a haj természetes hidratációját
- Növelik a haj csillogását, selymességét, fényét
- Javítják a haj elasztikusságát

reaglamour

2020. január 20.

A legjobb hajvasaló a világon!!! Legalábbis a számomra. Egyszer egy fodrászomnál láttam, ő ajánlotta és már lassan 10 éve megvan!!!! és hibátlanul működik. Szerelem volt már az első használatkor és ez a szerelem azóta is tart. Csodát művel a hajammal, gyönyörű fényes, sima, puha lesz tőle. A tapintása csodás, egész nap simogatnám a hajam. :) Azt a simaságot adja, amit elvárok egy hajvasalótól. Nekem szép szögegyenes lesz tőle. Alapjáraton olyan se nem göndör és se nem egyenes a hajam, és kövezzetek meg, de én úgy érzem, hogy nem is roncsolja annyira, mint a korábbi hajvasalóim. Pedig akkor is használtam hővédőt és hajápolókat. De úgy gondolom, hogy ennél már első áthúzásra is gyönyörű egyenes lesz, és nem 'kínzom' a hajam annyi ideig. Most el tudom mondani, hogy akkor növesztem meg a hajam, amikor akarom, mert nem kell folyamatosan levágatnom a fodrásszal mert tönkremegy a vége, mire újra eljutok hozzá.
Sehova nem megyek néküle, akármilyen utazásra Ő tuti jön velem. :D. Csak ódákat tudok zengeni róla. Láttam kevésbé elégedett használókat is és nagyon sajnálom, hogy nekik nem vált be, nemtudom, hogy mi lehet a probléma, mert én tényleg csak jókat tudok mondani a termékről. Korábban volt Remington és más hajvasalók, de egyik sem érhet a nyomában sem, pedig kategóriájukban azok sem lettek volna rosszak, mégsem tudták ugyanazt tenni a hajammal, mint a Ga.ma. Feleannyira sem volt jó.. Ha lehetne 100 csillagot adnék rá, de mivel csak ötöt lehet, abszolút 5*. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 20.

lornik

2019. szeptember 16.

Olcsó design, még rosszabb minőség, konkrétan szétégeti a hajat, utána érezni az “égett haj”-szagot. Nyomába sem ér a GHD-nek, T3-nak, vagy a L’oreal Steampodnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

DodoSztmkls

2019. március 25.

Sokféle hajvasalón vagyok már túl, és őszintén mondhatom, hogy a GA.MA a verhetetlen. Ez előtt (CP3) is uez a márkám volt, azt konkrétan elnyűttem!
Nagyon tartósan egyenesít. Ga.ma hővédővel használom, ajánlom. A Bablyss meg társaik részemről a használhatatlan kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

klbklb

2016. május 30.

Az itteni és egyéb sok-sok pozitív vélemény miatt én is megvettem, ráadásul a kijelzős-hőfokszabályzós változatát. Teljesen ki vagyok, akkorát csalódtam... A hajamon 200 fokon is legalább 5-6x kell áthúzni, mire nagyjából kivasalja (lazán hullámos a hajam, nem göndör). Sprőd lesz tőle a hajvégem, teljesen kiszárítja... én nem is akarom elhinni, hogy ennyi sok-sok pozitív vélemény után miért pont én járok így? Nem is marad egyenes, minden nap vasalnom kell, ráadásul nem is szép fényes tőle a hajam, hanem egy sprőd, száraz valami.. Nem ilyennek kéne lenni ennek a csoda készüléknek... Ha valakit esetleg érdekel, mert neki bevált és ismerőse megvenné akkor írjatok, eladom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 30.

balocint29

2016. április 24.

A Gamáról való általános vélemények alapján esett erre a hajvasalóra a választásom, illetve magára a márkára is... Hónapok óta szerettem volna, így barátomtól kértem születésnapomra. Fodrászok is ajánlották... Ezen a héten kaptam meg, alig vártam hogy kipróbálhassam. Nem azt mondom hogy nem vasal szépen, sőt, mondhatni másnapra is alig aludtam el a hajam, csak az első 2-3 tincsemet pedig éjszaka gumi volt a hajamban, meg egész nap össze volt fogva és miután kiengedtem is csak az első pár tincsem rakoncátlankodott, plusz selymes és még fényesebb tőle a hajam mint alapból, de nekem egyelőre valami mégsem stimmel annyira vele, mint az előttem hozzászólóknak... Tudni kell, hogy az én hajamat életemben csak egy vasaló volt eddig ami szög egyenesre vasalta és tartotta is magát, így legyen bármilyen csodavasaló is ez, nem hiába rendeltem meg félve, pedig majdnem egyenes hajtípusom van, nem irdatlan sok de azért van és átlag vastagságú hajszálam van, vagy talán picit vastagabbnak mondanám az átlagtól... Az első tincsem (ami ugyan rövidebb a tépés miatt mint a többi) 1-2 óra múlva hullámosodik kicsit. Nem nagyon de picit visszaugrik és én olyan mondhatni "szőrszálhasogató" vagyok, hogy utálom, ha egy vasaló nem tükörsima, szögegyenesre húzza ki a hajam, vagy ha ki is húzza, akkor nem áll minden egyes hajszálam a nap végéig úgy...:D De ki fogom próbálni, hogy ha erősebben összenyomom a vasalót, akkor mennyivel lesz tartósabb az első tincseimen is a hatás, mert láttam hogy egy kis rés van a simító lapok között a könnyebb siklásért. Amint többször használtam, mondjuk a jövőhét végéig, írok updatet róla, mert én úgyis mindennap vasalom a hajam, így meglátjuk mire jutok, addig is egy erős 4-est előlegeznék meg neki, tényleg csak az első tincseim miatt nem 5 csillag...:D

Update:
Mégis megkapja az 5 csillagot.:) Az első tincsemet leszámítva gyönyörűen megmarad a vasalás, sőt 3 napig is totál egyenes a hajam, mindössze 1-2 tincs rakoncátlankodik reggelre, de simán el lehetne hanyagolni az újravasalást. Göndöríteni gyönyörűen lehet vele, tartósak a hullámok is, viszont ha bénázik az ember, bizony kegyetlenül kitudja tépni göndörítés közben a fél hajkoronát, de ez nem a vasaló hibája.:D Imádom, gyönyörűen funkcionál amire kell és nagyon selymes, extra fénylő hajat csinál.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

Update:

Glara

2016. április 5.

Életem legjobb befektetése. A fodrászomtól lestem el úgy 5 éve, azóta használom hetente kétszer és a világon semmi baja. Az erősen párás, esős időben sem ugrik be a hajam, hihetetlenül selymes és fényes, na meg persze egyenes lesz vasalás után. 4-5 napig meg sem moccan a hajból az egyenesség. Remélem sosem romlik el szegénykém, de ha mégis, csak ilyent veszek újra. (Próbálkoztam a Remingotn keratin terápiással, de ennek a nyomába sem ér.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 5.

estokani

2016. március 29.

Többen itt véleményezik a digitális tesóját is, ezért bár ott is fennt van, de nyomok ide is 5csillit mert MEGÉRDEMLI, jobban mint én a L'Oréal-t :D

Ez a szépségápolási cuccom az, aminél azt érzem, hogy minden belefektetett forintot megért. Maximálisan.
A régi, ócska vasalóval max 1 napig maradt szép és egyenes a frizurám. Ezzel a következő hajmosásig kitart esős időben is! Ami nálam azért nagy szó, mert erősen hullámos, párára extraszöszölődős a hajam.
Nem húzza, tépi a hajat, elég egyszer határozottan átsimítani egy kisebb tincset. Göndör hajúként végre tudok frufrut hordani. Kell ennél több érv mellette?
Egyet még tudok, nagyon hosszú a vezeték hozzá :) viszlát röghözkötés :D :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 29.

Egyet még tudok, nagyon hosszú a vezeték hozzá :) viszlát röghözkötés :D :D

egynevetsefogadel

2015. szeptember 3.

a napokban jutottam hozzá,és bánom hogy eddig nem ismertem :) ez valami álomszerű,amit a hajammal művel;ami amúgy derékig érő,sűrű,vastag szálú,se nem göndör se nem egyenes,itt ott hullámos kazal önmagában!Eddig csak a megfelelő hővédőt kerestem hozzá,mert azt hittem az a ludas abban,hogy mindig "birkásodik" a hajam a párában,vagy idő előtt hullámosodik.Persze egy megfelelő termék kell erre is,de mint a mellékelt ábra is mutatja a leglényegesebb mégis az eszköz.Ég és föld a korábbi Chromwell hajvasalóm és ennek a tudása,pedig az sem volt olcsó és jó hírben áll.Emiatt is óckodtam bevállalni 17 ezer fortinért a CP3 On/Off verziót.Minden fillért megért! Megelőlegezem neki a hűséget :) Csak kutyafuttában vasaltam át a hajam (fonott hullámosan) és már akkor lehetett látni a különbséget,hogy ez a kis ketyere mit tud :) Mellesleg a 3m hosszú vezeték sem utolsó.Kézben kényelmes,pehely könnyű,nagyon hamar melegszik,igaz átmelegszik a burkolat is a lapok körül,de ez kis ár a boldogságért :) Vagy lehet ellene egy hővédő kesztyűvel tenni,de elhanyagolható az is.Mindenképp megy az 5 csillag,többet is adnék ha lehetne.Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

jambika

2015. szeptember 2.

Nekem a hőfokszabályzós változata van meg, imádom! :-) Tökéletesen egyenes hajat lehet vele készíteni, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

luluka92

2015. június 17.

4 éve használom, ez az első hajvasalóm, tökéletesen működik :) megbízható nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.