GA.MA Italy Gama Attiva Digital Laser Ion Plus Tourmalin Digitális Hőfokszabályzós Hajvasaló

GA.MA Italy

Ár:   19 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: byroandy, Módosítva: 2019. február 4.

Ár:   19 900 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Digitális laser ion hajvasaló ion technológával, digitális kijelzős hőmérséklet szabályozással és turmalin bevonatú hajvasaló lapokkal.  A turmalin bevonatú fűtőlapok megóvják a hajat, lággyá, selymessé és ragyogóvá téve azt. Az ion-technológiája segít csökkenteni a haj nedvesség-tartalmát és statikus feltöltődését. Formázás után a kutikula revitalizálódik és a korábban gyenge, igénybe vett haj újra fénylő és egészséges hatásúvá válik. Alacsony hőfok vékonyszálú haj esetében, magasabb hőfok erős, vastag-szálú, vagy göndör haj esetében. Keskeny és egyben lekerekített formája a hajformázás korlátok nélküli lehetőségét nyújtja, akár göndör fürtök elkészítését, akár hajvasalást szeretnénk.