Gabi

Ár:   596 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: benedekandr, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Egyéb

Extra finom babahintõpor a testhajlatok ápolására. Különleges összetételénél fogva kevésbé porzik, így csökkenti a belégzés veszélyét.

little.shana

2018. január 21.

Nekem még van belőle, és nagyon jó kis hintőpor. Száraz samponként is használom, annak is jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

Cukkedli

2017. február 12.

Szeretem száraz samponként használni és a pattanás leszárításnál is jól alkalmazható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Samantha

2016. december 12.

A legjobb hintőpor és szárazsampon is volt. Biztos nem lehet már kapni? Ha igen, akkor hol?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 12.

szilvia.bano

2016. október 27.

Szerettem ezt a hintőport, nem irritált, enyhe illata volt. Sajnos nem lehet már kapni, És még után is lehetett tölteni. Egyetlen hibája volt, hogy kicsit kispórolták belőle a tartalmat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Makeupaddict

2016. április 30.

Évek óta nem veszek mast csak ezt es tökéletes. Sokoldalú nagyon: Szarazsampon, púder, gyantázáshoz is jó es még sorolhatnám:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 30.

szaboanita1991

2016. április 30.

Évekkel ezelőtt használtam, ekcémás viszketésre. Nekem nagyon bevált, szerencsére nyugtatta a bőrömet, és utána megszűnt a pirosság meg a kiütés is. Szerencsére már évek óta nem volt rá szükségem, de szuper termék, ha kellene biztosan újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

eszti98

2016. április 28.

Alapozó fölé használom púdernek, egész nap matt az arcom, és olyan puha tőle, nagyon szeretem, jobb, mint a kompakt púderek, az áráról meg ne is beszéljünk. Gyantázáshoz is használom, arra is bevált. Szerintem életem végéig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 28.

berni88

2016. január 27.

Kedvenc hintőporom. Gyantázásnál, epilálásnál használom, előtte-utána.Tetszik a visszafogott illata. Sokáig elég egy tubus.

Kérdés: mostanában sehol se látom, kivonták volna? :O

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Kérdés: mostanában sehol se látom, kivonták volna? :O

vikcs

2015. augusztus 13.

Száraz samponként , alapozó fixálására (púder helyett), és borotválkozás utáni bőrnyugtatónak szoktam használni. Nekem mind-mind bevált. Szőke hajamra tökéletes, a hajamban lévő olajakat és koszt jól felszívja, könnyen eldolgozható. (Nem ragad,és az illata is finom!!!!) Púderként is bevált,télen persze nem igazán jó,kiszárítja az arcom. A bőrömet jól nyugtatja. Még kísérletezgetek, de érdemes megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

bdori

2015. június 28.

Száraz samponnak használom,bevált. Utána kicsit száll tőle a hajam

Update: El se hiszem, hogy azt írtam bevált.Szörnyű tapintása lesz tőle a hajamnak, utálom, inkább megmosom. Gyantázás előtt szoktam használni, arra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 28.

Száraz samponnak használom,bevált. Utána kicsit száll tőle a hajam

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil