Gabi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Heli, Módosítva: 2012. július 26.

Kategória:   Egyéb

Körömvirág kivonatot tartalmazó testápolóval átitatott tisztítókendő a baba bőrének tisztítására.

huncutka

2013. május 28.

Ez borzsztón rossz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Ez borzsztón rossz!

Heli

2012. július 21.

Ha lehetne nullást kapna... Egyszerűen gagyi. Vékony, durva, nem tisztít normálisan... Még bútor törölgetésére sem tudom elhasználni, mert nyomot hagy....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.