Gabriela Sabatini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2015. február 9.

Lelőhely:   drogériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyei: narancsvirág, bogyós gyümölcsök, lótusz, brazil rózsafa, gardénia, ibolya, barack, rózsa, szantálfa, tonkabab, vanília

anita763

2020. augusztus 11.

Egy nagyon kedves krémmániás jóvoltából jutottam egy kisebb 10 ml-es,(nem kifújós, hanem eredeti, szinte fellelhetetlen) kiszereléshez. Nagyon örülök neki, mert igazán nosztalgikus élményekkel lettem gazdagabb ezzel a tüneményes illattal. Szigorúan csak az üvegéből szaglászom a gyűjtőszenvedélyemnek behódolva. :) 5*

Upd.: Igazából egy ismerősömnek akartam volna, de úgy döntöttem mégsem adom. ;o)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Niki0215

2019. augusztus 26.

Nagyon jó kis illat volt, szép emlékeket idéz..Igaz nem volt semmi extra, még csak nem is volt tartós, sem különleges, mégis volt benne valami ami miatt 20 év múlva is fel tudom idézni az illatot....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Lory

2014. október 2.

Birtokoltam én is 1 üveggel belőle.Semmi különleges,sima egyszerű,hétköznapi gyümölcsös illat.Sabatininek volt mérföldekkel jobb illata is.Egy jóindulatú 3 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 2.

Musil

2014. április 27.

Többször újravásároltam, de soha egyik sem volt olyan, mint az első üveggel! Gyanítom, hogy hamisítványokkal volt dolgom! :(
Nagyon szerettem annak idején, kedves emlék a szívemnek. Ma vettem egy üveggel a Guerlain Champs-Elysées-ből, érdekes módon valahogy egy kicsit ezt a parfümöt juttatta eszembe, hordoz belőle néhány hasonló illatjegyet.
Nosztalgiából szívesen újravenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 27.

Nosztalgiából szívesen újravenném!

Wildcat75

2014. április 4.

Nekem is volt ilyen parfümöm...
Olyan kis átlagos illat volt, semmi extra.
Akkor szerettem, de ma már kevésnek érezném és a mai énemhez már nem is passzolna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 4.

Nekem is volt ilyen parfümöm...
Olyan kis átlagos illat volt, semmi extra.

njusziful

2013. szeptember 25.

Imádtam ezt az illatot, úgy körüllengte az embert...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Imádtam ezt az illatot, úgy körüllengte az embert...

floracska6

2013. május 15.

hú, nekem a diószag jut róla eszembe! egyszer ajándékba kaptam, de a WC-ben végezte. Sajnos ott tartósnak bizonyult, de bőrön nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

hezleralfredne

2013. április 14.

Nosztalgia.Nagyon nőies,ismert illat volt,kár hogy már nem lehet kapni.Nekem van még egy kevés az üvegcsében,néha megszagolgatom,gyönyörködöm benne.Virágos,picit gyümölcsös,de csak éppen annyira,hogy"nehúzza"el.Jó pár éve őrizgetem,és az illata változatlan.Biztosan újravenném,én sokkal jobban szeretem ezeket a régebbi parfümöket,mint az egykaptafára gyártott maiakat.Ezekben soha nem csalódtam.És az orrom sem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 14.

Bihter85

2013. április 9.

Drága kenyér!! Nem is írom le,h min mosolygok most, annyira régen volt, de az illatára a mai napig emléxem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 9.

nimatika

2012. július 5.

Kellemes édeskés-virágos illat,de semmi különlegesség,semmi egyedi jellegzetesség,viszont elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 5.