Gabriela Sabatini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   drogériák

Illatcsalád: citrusos-virágos

Illatjegyei: grapefruit, narancs, mandarin, bergamott, dinnye, kajszibarack, szilva, ibolya, ylang-ylang, borostyán, vanília

Mya

2012. október 16.

Imádtam ezt az parfümöt! A mai napig itt van az orromban az illata, pedig volt már vagy 8 éve hogy magaménak tudhattam. Igazi különlegesség szerintem és sajnálatos hogy ma már nem kapni, vagy nagyon nehéz hozzájutni. Nekem mindig a nyár, a napsütés illata marad és most is szívesen használnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 16.