Gabriela Sabatini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   drogériák

Illatcsalád: citrusos-virágos

Illatjegyei: grapefruit, narancs, mandarin, bergamott, dinnye, kajszibarack, szilva, ibolya, ylang-ylang, borostyán, vanília

Ár: 3900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: 20ml/kép , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel
Ár: 17900 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, doboz nélküli teszter, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után Foxpost vagy postán maradó

Domica

2020. szeptember 28.

Nálam ez a parfüm dobogós marad örökre! Összeforrt a Givenchy Extravagance első szériájával.Mindkettő sajnos már a múlté. Fantasztikus meleg , temperamentumos illat. Déli tengerparti nyaralás hangulatát és fiatal korom forró bulis éjszakáit idézi. Szeretem a citrus illatot, de ebben a parfümben nem találtam. Utolsó emlékem róla, szintén tengerparthoz köthető. Öt évvel ezelőtt a "forgalomból kivont" Daylight-om megpillantottam Napospart egyik parfümériája kirakatában. Valszeg régóta ott porosodott, az eladó nagyon kedves volt, mivel utolsó darab volt a tesztert megkaptam jelképes áron. Naná, hogy éltem a lehetőséggel:-) Még mindig van belőle. Imádom! Imádom! Imádtam:-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Mya

2012. október 16.

Imádtam ezt az parfümöt! A mai napig itt van az orromban az illata, pedig volt már vagy 8 éve hogy magaménak tudhattam. Igazi különlegesség szerintem és sajnálatos hogy ma már nem kapni, vagy nagyon nehéz hozzájutni. Nekem mindig a nyár, a napsütés illata marad és most is szívesen használnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 16.