Gabriela Sabatini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   drogériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyei: sárgadinnye, grapefruit, mangó, citrom, tubarózsa, liliom, jázmin, szantálfa, pézsma, jacarandafa

tundying

2017. március 25.

Általában jól működünk együtt- egy-két kivételtől eltekintve- a hölgyemény illataival. Kellemes, elegáns , nőies és mégsem tucatillat. Nekem a legkedvesebb illataim egyike.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 25.

motyor

2012. november 16.

Lehet, hogy nem egy drága csilli-villi parfüm, de én kedvelem. Kellemes és diszkrét, de nagyon nőies illata van. A tartósságával vannak gondok, de végülis egy olcsóbb EDT-től ezt lehet elvárni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

kissbarbara1990

2012. június 17.

Top 3-ban benne van! Kb 5 éve használtam utoljára, mert nem találok seholse belőle. Szegeden tudja valaki hol lehet beszerezni??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.