Gabriela Sabatini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, Módosítva: 2013. május 20.

Lelőhely:   drogériák

Kiadás éve: 1992

Illatcsalád: virágos

Fej jegy: ylang ylang, mandarin narancs, jázmin
Szív jegy: tubarózsa, gardénia, jácint
Alap jegy: vanília, szantálfa

Reci81

2020. március 21.

Anyukàm hasznalta tini koromban,akkor szerettem bele. Mai napig fel tudom idézni az illatàt annyira különleges mély érzéki de nem tolakodo az az igazi nö illat szàmomra. Keresem most is folyamatamosan hol kaphatnék egyet belöle nem tul horror àron mivel termeszetesen mar nem gyartjak tovabb😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 21.

astarta

2015. szeptember 25.

Priscilla Presley Experiences-e mellett, fiatalkorom illata. :-) Ebay-en találtam rá újra pár hónapja, azóta rendeltem EDT és EDP változatot is, az utóbbi édeskésebb. Mostani eszemmel azt mondom, hogy az illat inkább érettebb nöknek való, nem egy 18 évesnek, erös, feltünö, nagyon tartós, jellegzetes illat. Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

bellehercegno

2015. július 16.

Nekem ez az illat Anyu! Ő kapta ajándékba,aztán jópár üveggel használt el belőle,imádtam rajta,nekem a Magnetic Őt jelenti,amíg élek! :) Csatlakozom az előttem szólókhoz,én is értetlenül állok,miért kell a jól sikerült illatok forgalmazásával leállni.Valóban ebay-en aranyárban hozzá lehet jutni,de mivel már legalább 100 éve nem gyártják,így nem szívesen invesztálnék bele ekkora összeget.Ha bárkinek tudomása lenne más,nagyon hasonló parfümről,akkor ne szégyellje azt megosztani velünk! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 16.

ejuz

2014. augusztus 24.

Nagyon imádtam, kár hogy már nem lehet kapni.
Sokáig kerestem olyat, ami legalább hasonlít rá, de sajnos nem talátam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

Nagyon imádtam, kár hogy már nem lehet kapni.
Sokáig kerestem olyat, ami legalább hasonlít rá, de sajnos nem talátam.

l.lotti

2014. július 9.

Az első igazi parfümöm volt és talán neki köszönhetem az illatok iránti szerelmemet.Nagyon tartòs és feltűnő.A tv-ben volt akkoriban egy vetélkedő és ott lehetett nyerni.Nem emlékszem,hogy pontosan melyik.Ott néztem ki és aztàn ajándékba kaptam.Nagyon szerettem és most is hasznàlnàm ha lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 9.

fekete.doresz

2014. április 2.

Húúúú! De nagyon szerettem..!!! 1992.. nyári éjszakák.. Vennék most is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 2.

Húúúú! De nagyon szerettem..!!! 1992.. nyári éjszakák.. Vennék most is.

njusziful

2014. január 6.

Imádtam, annyira erős és tartós volt... Na, ma már persze nem lehet kapni, ahogy sok jó régi parfümöt sem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 6.

csildiko60

Korcsoport: >54
2013. május 15.

Nagyon jó, tartós illat. Nosztalgiával gondolok rá, mert sajnos már nem gyártják.Miért kell sok jó illatot megszüntetni? Szerintem lenne rá igény.Fellelhető még ugyan egy-két netes parfümériában mint parfüm ritkaság kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. május 15.