Gabriela Sabatini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   drogériák

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Illatjegyei: ananász, sárgadinnye, narancsvirág, ibolya, jázmin, gyöngyvirág, szantálfa, pacsuli, fehér pézsma

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. április 1.

Ma feltúrtam már az egyik kosaram, tele volt olyan parfümökkel amiket valamiért nem használtam, köztük találtam ezt a parfümöt. Az illata szerintem nagyon jó, de igazából semmi különleges, egészen tartós és alapvetően a kis üvegcséje is tetszik, viszont nem hiszem, hogy rendszeresen fogom használni, valahogy nem az én illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. április 1.

linda.labik

2013. március 26.

Imádtam :) Sokáig használtam, aztán beújítottam. Most, hogy elfogyott a parfümöm, lehet, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 26.

lumiukko

2012. szeptember 12.

Nagyon finom, kellemes illata van, de kicsit átlagos. Az illat sokáig érződik, nem kell újra "fújkodni". Szóval alapvetően jó választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

Birdy

2012. augusztus 17.

Anyu parfüm..:)) Karácsonyra kapta tőlünk még pár éve, főképp a sárgadinnye miatt.
Néha elcsenem tőle és fújok magamra is, pontosan ez történt szerda este is.. Kora délután fújtam magamra és késő este egyik ismerősöm nekem dőlt, utána megjegyezte, hogy milyen jó az illatom. El kellett gondolkodnom , hogy vajon mit is érezhetett rajtam végül rájöttem, hogy bizony ez volt az.
Tartósnak biztosan tartós és erőteljes illat. Nagyon szeretem, de még is csak anyu parfüm, ennek ellenére bármelyik korosztálynak tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.