Gabriela Sabatini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   drogériák

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatjegyei: sárgadinnye, bergamott, pünkösdi rózsa, jázmin, gyöngyvirág, szantálfa, borostyán, pézsma, vanília

Ár: 12000 , Eladó: Phantomia
Állapot: teszter, kupak nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postán maradó, vagy Foxpost
Ár: 15.900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: 50ml , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

csikosmatyas

2016. június 11.

Volt ilyenem kb. 15 évvel ezelőtt.
Vélemény? Légyszíves inkább teniszezz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 11.

Volt ilyenem kb. 15 évvel ezelőtt.
Vélemény? Légyszíves inkább teniszezz!

floracska6

2013. május 15.

Ez az illat olyan ki finom nőies, tinikoromban a legjobb barátnőm kedvence volt, mindig buli előtt csupán 15-öt magára fújt és indulhattunk, nem tudtam volna nem érezni.:) szerintem jó kis parfüm, átlagos, felejthető, de jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

momo

2012. november 23.

Ez az illat... Valami fejfájdító locs-pocs. Anno egy ismerősöm ajánlotta, ő pont ugyanarra használta, amire én éppen parfümöt kerestem: hétköznapokra, hogy ne a drágább illatokat pazaroljam. Azóta persze rájöttem, hogy szó nincs pazarlásról, hiszen az a dolga, hogy megöleljen, felvidítson, hozzáadjon a megjelenésemhez. Mert azt a 2 pumpálásnyi boldogságot igenis megérdemlem, még ha hiperszentimentálisan hangzik is. Szóval próba nélkül (!!!!!) megvettem, mert annak az ismerősnek igen nagy befolyása volt rám akkortájt. Kifújtam és megundorodtam tőle. Na ez a pazarlás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 23.

szisszike1

2012. július 21.

Megrendeltem ezt a parfümöt az egyik webes áruházból, mert a leírás alapján úgy gondoltam, hogy tetszeni fog. Hát, mit ne mondjak, elég nagy csalódás volt. Az illata tucat, semmi különös, abszolút felejthető, és a tartósságával is vannak problémák, már 1 óra múlva nem éreztem belőle semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.