Gabriela Sabatini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hempike1, Módosítva: 2013. július 27.

Lelőhely:   drogériák

Lin

2019. december 25.

Ha jól emlékszem gimis éveimben használtam! Illatemlékeim szerint friss, virágos illata volt, akkor nagyon szerettem, még most is felismerném. De régen is volt......

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 25.

madri84

2019. december 8.

A 2000-es évek elején használtam, nagyon tetszett az illat, szép emlékek fűződnek hozzá :) kár hogy már nem kapható.
(az eddigi hozzászólók döntő többsége a 35-44 éves korosztályhoz tartozik, azaz 1975-1984 között születettek :) )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

Khaira

2019. július 25.

Kamaszkoromban bolondultam érte, valószínűleg azért, mert az első szerelmemtől kaptam aki odáig volt tőle amikor használtam.
Különleges, karakteres, nagyon finom illatra emlékszem és a mai napig keresem az alternatíváját.
Sajnálom, hogy már nem lehet kapni. Ebayen találtam horribilis áron régi darabokat, de annyit azért nem költenék rá.
Ha esetleg tudtok elég hasonló illatot a wild windhez, akkor ne tartsátok magatokban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 25.

magichand

2019. január 31.

Első parfümöm volt, a mai napig őrizgetek egy üres üveget :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

Első parfümöm volt, a mai napig őrizgetek egy üres üveget :)

krisztinar

2018. november 19.

Én ezt az illatot imádtam, ahogy írták az előttem szólók, sajnos nem lehet már régen kapni. Azóta is keresek valami hasonlót... Nem ismer valaki egy ehhez hasonló illatot?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

chiba

2017. február 27.

Ezt annyira szerettem, pont akkor lett kedvenc mikor már kezdték kivonni a forgalomból:((
Finom nyári-tavaszi illat volt, ha jól emlékszem enyhén dinnyés!Az emlékek miatt is csillagos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 27.

Lory

2014. október 2.

Az első parfümöm volt,ajándékba kaptam.Persze,hogy tetszett,örültem neki.Azóta azonban megtaláltam önmagam a parfümök,illatok terén is és rájöttem,nem az én világom ez a friss illatcsalád,ma már nem használnám.Kap 3 csillagot az emlékek miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 2.

vanillacaramella.sweet

2013. július 25.

Én is nagyon szerettem, nekem 75 ml-s kiszerelése volt meg. Tartós volt, friss-virágos, elég markáns, de nőies illat volt. Lehet még kapni, csak horribilis áron.
PL: http://www.shp.hu/hpc/web.php?a=illatgardrob&o=gabriela_sabatini_parfum_illat_marka_parfumrendeles.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 25.

radioaktiva

2013. március 26.

Anyu-illat volt. Sajnos, mert már nem kapható. Szerintem a legjobb volt az összes G.S. illat között.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 26.

d.krisztina

2013. február 14.

Nagyon szuper volt,szerettem. :) Kár,hogy már nem kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 14.

Nagyon szuper volt,szerettem. :) Kár,hogy már nem kapható.