Gabriella Salvete

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gituccci, Módosítva: 2013. december 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kendra

2015. július 11.

Nagyon ódzkodom a púderek használatától,főként nyáron-pedig az én tág pórusú vegyes bőrömre igen csak látványos megoldás. Persze cseppet sem vagyok biztos abban,hogy ez jót is tesz az arcomnak,de ha néha elengedhetetlen a sima pofi látványa csak valami jó minőségű termék jöhet szóba. Viszonylag sok márkát próbáltam már,sok csalódás és pénzkidobás után már az üzletben,kozmetikában kértem teszter' terméket és ha bevált csak ezek után vásároltam. Legnagyobb problémám a mattosító púderekkel volt, mert még jobban előhozták a pórusokat és emellett előtűntek az addig láthatatlan ráncocskák,-hát ugye ki örül annak ha plusz tíz évet öregít rajta egy vacak púder...(?) Mostani vásárlásomnál is kerestem-kutattam az interneten,videókat,fotókat nézegettem,fényvédős matt púder után ami ugye nem is ráncosít,(volt nekem coverderm peptumax -de neki elég húzós az ára).
Végül is rátaláltam erre a termékre,négy színben kapható és végre nem azok a hókadt rizsporok,nem is sárga,narancssárga májbeteg színek. - Szerintem igen szép bőr közeli árnyalatok,én a nyári arcszínemhez (vagy önbarnítóshoz),a 2-es árnyalatot választottam.
- Csomagolása nem olyan szép mint a fotókon,egy visszafogott szatén fényű magas műanyag doboz,de javára szólva legalább automata' nyitással,belül tükör is van és szép kis barna szaténnal borított puff'. A púdernek nincs illata-sem szaga aminek nagyon örülök,azonnal mattít és első használatra feltűnt,hogy nincs sem maszk hatása sem ráncosító tulajdonsága,emellett 15-ös fényvédelemmel bír,pár óra múlva a pórusok itt is előtűnnek,de a matt hatása igen jól teljesít,helyén marad és tényleg hidratál,mert a rusnya ráncosodás is elmarad. Árérték arányban ötösre vizsgázna,de a csodaszert még keresem púder terén,ennek ellenére ez egy minőségi termék és szerethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 11.