Gabrini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gladys, Módosítva: 2013. június 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

PiciBrigii

2015. június 16.

Egy kicsit sötétebb, mint a képen és csillámos van nekem! Nagyon szeretem, szép fényes les a körmöm, és nem pattog le olyan hamar! Kicsit lassan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

tmscsilla

2014. április 2.

Egy barna van meg a sorozatból, nekem nem fedett rosszul, két réteg elég volt belőle. Ha nem vagyok elég óvatos, kicsit buborékozódik, és nem szárad annyira gyorsan, mint a Summer Edition. Ezen kívül meg vagyok vele elégedve :)
Update: nem csak akkor buborékozódik, ha nem vagyok elég óvatos. Mindig buborékozódik. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Pinky

2014. február 1.

Citrom sárga szín van meg belőle. Sajnos csak a harmadik rétegnél elfogadható a fedés. Tartóssága elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

Gladys

2013. május 28.

Ajándékba kaptam egy ilyen körömlakkot, de csak az 5. réteg felkenése után lett szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.