Gabrini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trudie, Módosítva: 2013. január 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

balankaa01

2016. július 24.

Fekete van meg. Elég egy réteg belőle :) nagyon nehéz leszedni, "hullaszínű" marad utána a körmöm. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 24.

NadjaBlue

2015. szeptember 7.

Vörös árnyalat van meg. Egy rétegben is szépen fed, intenzív színe van, viszont kissé nehezen szárad és elég gyorsan elkezd kopni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

PiciBrigii

2015. június 16.

Ajándékba kaptam, és nagyon a szívemhez nőtt! :) Csak azt sajnálom, hogy olyan nehezen szárad, és mindig belenyúlok, hozzá ér vmi.. :( Száradás után nagyon szép fénye van, és elég tartós is! Egy halvány rózsaszín van meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

Hajni77

2014. február 15.

Nekem átlátszó Gabrini-s lakkom van, amiben kis szívecskék vannak..szerintem maga a lakk jó, de a szívecskék eléggé csúnyák lesznek körömre festve..nem venném újra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 15.

HyperBunny

2013. augusztus 30.

Két neon lakkot kaptam barátnőmtől, valami eszméletlen jók, imádom őket. Kicsit vizes állagúak, nem teljesen pigmentáltak, de a szín kárpótol érte, és két rétegben jók. Neonhoz képest egész fényesek is.
Viszont nem tudom, hol lehet kapni, az enyémek külföldről jöttek. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Viszont nem tudom, hol lehet kapni, az enyémek külföldről jöttek. :(

Tesa

2013. július 29.

Volt már pár lakkom tőlük és még mindig van két gyönyörűséges kék. Nagyon gyorsan száradnak, jól fednek, itt nincs is mit firtatni. A tartósságát tekintve 2-3 nap fedőlakkal, de sajnos már volt olyan esetem, hogy már másnap. Ez elég nagy mínusz, főleg olyannak, aki nem igazán ér rá 2 naponta körmözgetni. Emiatt félre is kellett tennem egy időre őket...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

masnis

2013. január 15.

Az itthoni piacon vettem, imádnivaló mélyzöld árnyalatú, nem túl "békás", nem fűzöld, nem túl sok, tökéletesen passzol hozzám. fedőlakkal kb. három napot bír, ami olyan átlag, viszont a színe átlagon felüli. Mindenképpen ötös. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

trudie

2012. december 28.

Rózsaszín csillámosban van ilyenem, egy kínai boltban bukkantam rá noname lakkok között, nagyon könnyű használni, bár két réteg kell belőle. Már egy jó ideje megvan és nem romlott az állaga. Sajnos nem túl tartós, de általában egyik lakk sem marad hibátlan 1-2 nap után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.