Gai Mattiolo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: rdm, Módosítva: 2018. március 9.

Virágos-gyümölcsös illat.

Fejjegyek: lótusz, frézia, bergamott, pamutvirág

Szívjegyek: pünkösdi rózsa, tavirózsa

Alapjegyek: szantálfa, tonkabab, vanília, pézsma

Piscinke

2019. február 23.

Bocsánat, amiért rontom az átlagot...hozzájutottam egy fújóshoz, és gondoltam, nem csak kézfejen próbálom este, mikor már amúgy sem nagyon működik a szaglásom, hanem nagy merészen felfújtam magamra, mielőtt a nagyfiamék farsangjára indultunk. Hát...ööö...már rögtön éreztem, hogy hiba volt, de végül is, gondoltam, legalább lesz helyünk a tömegben 😀 Valami lágy, finom, öblítőillatú hatást vártam, ehhez képest egy harsány, hideg, édes, olcsó illatot éreztem. Hát, nem nyert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

rdm

2018. február 5.

Többször próbáltam, hideg fémes érzetet keltett elsőre. Most pedig inkább tiszta, öblítő jellegű. Clean: Warm Cotton-hoz hasonlít. Melegebb időben lehet kellemesebb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

karakumsivatag

2018. január 25.

Sírni tudnék az illat szépségétől és azért, mert botrányosan gyenge a hatósugara. Remélem, hogy melegben másképp fog viselkedni. Az ezüstös üvege tükrözi az illat letisztultságát, kifújáskor hűvösen citrusos, aztán néhány perc múlva átmegy egy nőies, púderes, tonkás illatba. Olyan, mintha a Pretty Swan gyengébb változata lenne. 5 csillagot adok a csomagolásért és az illatért, nincs szívem levonni a tartósság miatt, inkább majd ruhára fújom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 25.