GAL

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   95 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2016. április 29.

Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Okokucko.hu, 2290 Ft

Vegyes tokoferolokból származó E-vitamin tartalmú étrend-kiegészítő cseppek, 90 adag x 100NE E-vitaminként az alfa-tokoferolt használják széles körben, azonban a természetben ez így önmagában nemigen található, mindig vannak mellette béta-, gamma- és delta-tokoferolok is, amelyek jelentőségével egyre több kutatás foglalkozik. Termékünk az E-vitamint a 4 féle tokoferol komplex keverékeként tartalmazza, úgy, ahogy azok a természetben is előfordulnak, együtt. Hordozóanyagként csupán ún. magas olajsavas napraforgóolajat alkalmazunk, amelyet egy olyan (nem génkezelt) napraforgómag fajtából préselnek, ami omega-6 zsírsavakból nem 20-30%-ot tartalmaz, mint a hagyományos, hanem mindössze 1-2%-ot. Ettől nem csupán stabilabb lesz, de szervezetünk omega-6 / omega-3 arányán sem ront. A felhasznált tokoferolok napraforgómagból, és nem szójából vannak kivonva.

Ár: 2290 Ft , Eladó: Okokucko.hu

candices

2020. szeptember 9.

Kb 2 éve használom napi szinten, reggelente csepegtetem a nyelvemre és ha elfelejtem napközben szinte lehangolt vagyok és rájövök, hogy kimaradt és azért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

renitrk

2018. január 19.

Én imádom az összes GAL terméket, csodát művel az emberrel belsőleg-külsőleg. Amit ajánlok az OMEGA 3 halolajuk, a K2D3 forte és a D3 vitamin. Mind nagyon nagyon pozitív hatással van a bőr-haj-köröm- immunrendszer állapotára. A kollagén peptid pedig szintén mindenre jó hatással van. Bence for prez.!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Gyevocska

2016. július 6.

Nos, ez a készítmény ugyan belsőleg ajánlott, de külsőleg is használható. A múltkor még egy kapszulából nyertem E-vitamint a pofimra, de most rendeltem ezt. Ez tisztább, nincs benne glycerin.
A kupakjában van egy pipetta beépítve, így könnyen adagolható. Szagtalan.
Még csak pár napja használom, majd folyt. köv, ha tudom értékelni.
Némi kisérletezgetés után úgy használom, hogy egy adag shea vajat a tenyerembe teszek, abba csöpögtetek az olajból, összedolgozom, és felkenem. Mondjuk csak testre. Így olajjal a shea kenhetőbb, gyorsabban felszívódik. Arcra nyáron nem használok semmit. Majd télen bevetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

A kupakjában van egy pipetta beépítve, így könnyen adagolható. Szagtalan.
Még csak pár napja használom, majd folyt. köv, ha tudom értékelni.