GAL

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Blenheim, Módosítva: 2019. július 18.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Neu5Gc-mentes, 2000Dalton alatti peptidméretű, közel 100%-ban hasznosuló, extra minőségű halkollagén.

mlexa

2020. szeptember 24.

Hónapokig ittam vele a kávém, de semmi jelentős változást nem hozott. Íze nem volt, aminek örülök. De annyit hallani róla, hogy valami nagyobb durranásra számítottam. Eleget kísérleteztem vele, most már nem veszem újra. 😐

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Adec56

2020. június 23.

Kb egy-másfél hónapja iszom. Az arcom kevésbé piros foltos, egyenletesebb a tónusa, a színe azóta. És a szárazság is csökkent, de még mindig nem eléggé, mert akkor lenne igazán hatásos, ha még többet innék. Így megadom neki az 5 csillagot, mert ez a plusz még rajtam múlna, hogy meg tudjak inni napi 2 liter vizet mellé... De pl a lábam már egyáltalán nem olyan száraz, mint előtte volt. Úgy gondolom, hogy segített. Én minden reggel gyümölcslébe teszem bele. A máshol is olvasott vélemények alapján féltem tőle milyen lesz, de engem egyáltalán nem zavar se az íze, se a szaga. Sőt én is úgy érzem, hogy nincs is neki, nem érzek semmilyen kellemetlen ízt vagy szagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Jucuus

2020. április 22.

Nagy reményeket fűzök hozzá, remélem tényleg lesz sok pozitív hatása! Semmilyen mellékíze nincs, gyümölcslébe keverve iszom, kellemetlen illata sincs, tényleg semleges. Árát tekintve (nekem) picit húzós, de ha beválik, akkor mindenképp megéri.Egyelőre megelőlegezem neki az öt csillagot, és majd jövök frissíteni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 22.

Blenheim

2019. szeptember 6.

Mivel sertés/marhakollagen nalam nem johet szoba, megvettem ezt. Eleinte nagyon nehezemre esett meginni a napi adagot (simán probaltam...:D), de aztan rajottem, hogy a gyumolcstea+citrom segitsegevel iható állapotban lesz. Az nem igaz, hogy nincs íze, mert nagyon undorító poshadt hal/tengervíz íze és szaga van. Nekem mindig kiszáradt a bőröm bármennyi vizet iszom, de mióta ezt iszom azóta nem. Már újra is vettem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Illa

2019. augusztus 21.

Alapból a marhakollagént szedem, de tettem egy próbát ezzel is. Nekem nagyon kellemetlen az íze, de ez egyéni ízlés dolga. Hatásában semmivel sem nyújt többet, mint a jóval kedvezőbb árú marhakollagén. Így marafok annál. Ez is kiváló termék, viszont az íze és az ára nem győzött meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.