GAL

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Blenheim, Módosítva: 2019. július 18.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Neu5Gc-mentes, 2000Dalton alatti peptidméretű, közel 100%-ban hasznosuló, extra minőségű halkollagén.

Blenheim

2019. szeptember 6.

Mivel sertés/marhakollagen nalam nem johet szoba, megvettem ezt. Eleinte nagyon nehezemre esett meginni a napi adagot (simán probaltam...:D), de aztan rajottem, hogy a gyumolcstea+citrom segitsegevel iható állapotban lesz. Az nem igaz, hogy nincs íze, mert nagyon undorító poshadt hal/tengervíz íze és szaga van. Nekem mindig kiszáradt a bőröm bármennyi vizet iszom, de mióta ezt iszom azóta nem. Már újra is vettem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Illa

2019. augusztus 21.

Alapból a marhakollagént szedem, de tettem egy próbát ezzel is. Nekem nagyon kellemetlen az íze, de ez egyéni ízlés dolga. Hatásában semmivel sem nyújt többet, mint a jóval kedvezőbb árú marhakollagén. Így marafok annál. Ez is kiváló termék, viszont az íze és az ára nem győzött meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.