GAL

Ár:   3240 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. július 3.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

A kollagén egy óriásfehérje, ami nagy mennyiségben található meg bőrünkben, csontunkban és porcainkban. Az emésztés során kisebb alkotóira, peptidekre, majd egy része utána aminosavakra bomlik, így jut a véráramba, hogy aztán a bőrben és ízületekben kifejthesse hatását.

A termékben a kollagén már eleve peptidek formájában van jelen, azaz elő van emésztve, hidrolizálva van. Így a felszívódása már jó és az emésztést sem terheli. Ez az emésztést már alig igénylő kollagén peptid (hidrolizált kollagén) segíti a bőr fiatalos rugalmasságának megőrzését és az ízületek megfelelő működését, hajlékonyságát.

Ár: 4150 , Eladó: Aerdna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Halásztelek, fizetés: foxpost, személyes átadás

tara95

2020. november 10.

Marha kollagént szedek, az 50+-os anyukám már egy ideje fogyasztja. Amikor abbahagyta, megjegyezték, hogy sokkal fáradtabb, nyúzottabb és kevésbé kisimult. Ez őt is és engem is meggyőzött, ezért 2 hete már minden nap szedem egy lapos evőkanállal, vagy két lapos teáskanállal. Rostos gyümölcslében észrevehetetlen vagy turmixban. Se íze-se szaga, az állaga kissé kocsonyás amikor oldódik.
Hatását tekintve ez nyilván nagyon rövid idő, de a körmeim megérezték, hófehérek, hosszúak és beton kemények, nem törik, nem szakad, tényleg nagyon látványos. A hajam is remekül érzi magát, de biztosan benne van a rutin is. Az apróbb ráncaim simulását és a borzalmas ízületi kattogás elmúlását várom tőle leginkább, ha már nem fogyasztok semmilyen kollagénes ételt (pedig nagyon kéne).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

tthfnn

2020. november 3.

A marha kollagént használtam el. Igazából én nem éreztem olyan szörnyű ízt és illatot. Amit én csináltam, hogy minden reggel banános-növényi tejes turmixba raktam bele. Mivel már elfogyott gondolkoztam vegyem-e újra ezt vagy pedig másikat, így arra jutottam próba szerencse megpróbálom a halasat. :D Egyébként hatását tekintve kattogott az állkapcsom már egy ideje mikor elkezdtem szedni és most így miután elhasználtam már ez megszűnt, valamint még a térdem szokott néha fájni és most az is elkerült.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

mlexa

2020. október 22.

A marha kollagént használtam hónapokig, de semmi változást nem tapasztaltam. A hallal ellentétben, ennek már bizony volt íze, és szaga is. Egyáltalán nem volt finom számomra. Sokszor próbálkoztam vele, de semmi. Más kollagént fogok kipróbálni, pedig nagy reményeket fűztem hozzá, mert mindenhol csak jókat olvasok róla...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

Vikkinca

2020. október 21.

Marha Gal kollagént használom,már több mint egy éve.Azóta nem kattognak az ízületeim,és talán a bőrömnek,hajamnak is jót tett.
Íze elmegy,de akinek nem ízlik (nem kávézik),annak azt ajánlom,hogy langyos narancslébe keverje bele(1pupos evőkanállal),vagy húslevesbe.
Utánanéztem,az egyik legjobb a piacon ár-érték arányban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 21.

Utánanéztem,az egyik legjobb a piacon ár-érték arányban.

nuszy92

2020. október 5.

Csodaszer :) Lassan már másfél hónapja szedem, én kávéba szoktam szórni, de egyébként meg nincs is borzalmas íze. Borzalmas íze szerintem a köptetőknek meg az ilyen kakukkfüves, gyógynövényes cuccoknak van, nem ennek. Az arcomon vettem észre változást. Nos, az én arcom abszolút nem ráncos, de még szarkalábam se nagyon van a szemem körül, ilyen téren szerencsés vagyok, viszont pattanásokkal küzdöttem sok-sok éven keresztül és mióta változtattam az arcápolási rutinomon és beiktattam ezt, hát jelentem eltűntek! Azokon a napokon előbújik 1-2, de nem vészes. Állítólag jó pattira is, de sokkal szebb a bőrképem, nem recseg-ropog a térdem annyira és ugye szemmel látható a végeredmény. 3 hónapig legalább folyamatosan szedni kell, ha végeredményt is szeretnétek, ne adjátok fel :) Én már a felénél járok, de csoda. Napi egy teáskanállal szoktam reggel vagy/es este, változó. Azt mondják C-vitaminnal a legjobb, de olvastam sok helyen, hogy ez tévhit, mármint önmagában is szupi. Nekem azért van itthon aszkorbin is, teát iszok a kollagén után és szépen belekeverem biztos, ami biztos. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

cattitude

2020. május 8.

nem használom sok ideje és tudom, hogy rendszeresen kell szedni hónapokig, de megelőlegezem az 5 csillagot.
én meleg teába keverem, ízesítés nélkül, nem szaglászom, akkor kevésbé érzem az ízét. próbáltam hideg csokis kókuszitalba keverni, nem oldódott fel.
pár hete fogyasztom csak, egy nagyobb teáskanálnyit veszek be belőle, de biciklizés közben már kevésbé kattog a térdem, ami szuper.
mivel alapvetően nem eszem se húst, se csontlevest (nem szeretem az ízét), remélem a bélflórámat is megtámogatja kicsit.
bőrömön nem fedeztem fel (egyelőre) sok változást, de arra van szükségem a legkevésbé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Masnilány

2020. április 29.

Olvastam, hogy több kutatás is bizonyította, hogy a kollagénes arckrémek nem érnek sokat, mert a kollagén molekulái túl nagyok, nem szívódnak fel a bőrbe. Úgyhogy nagy kutatómunkába kezdtem én is, hogy mit lehet tenni, aztán megtaláltam ezt, akciós volt, két tasakkal rendeltem.
A második tasak felénél járok, gondoltam megosztom a tapasztalataim. Marhakollagénem van.
Figyelmeztettek, hogy rémborzasztó íze van.
Gondoltam ezzel nem lesz baj, szeretem a gyógynövény teákat, ráadásul cukor nélkül, biztos csak megy a finnyázás.
Első alkalommal simán vízbe keverve benyomtam. Hát... Inkább nem mondok semmit, de sima vízzel tényleg nagyon nem oké :D
Másnap megpróbáltam szörpbe bekeverni, de még úgy is nagyon átütött az a nagyon nem jó íz.
Harmadik nap jött a tuti, azóta így iszom lefekvés előtt minden este: jó erős ízű gyümölcsteába, egy cukorral (utána fogmosás, aztán alvás). Írta valaki, hogy nem kell hozzá bevenni, én biztos, ami biztos, azért veszek be egy C vitamin bogyót mellé, vagy rakok bele aszkorbinsavat. Végülis ártani biztos nem ártok vele, a vitamin mindig jól jön :DD
Ma reggel néztem át jó alaposan nagyítós tükörrel a bőröm:
Az arcom nem szimmetrikus (kinek az) a jobboldalammal erősebben mosolygok, így egyenes arányban több és mélyebb a szarkaláb készletem ott, bal oldalon kevesebb és halványabb. Ha kinyitottam nagyobbra a szám (ugye akkor kifeszül a bőr) akkor a baloldali halvány rész teljesen eltűnt, a jobboldali pedig halványabb lett.
Másfél tasak után az eredmény: a baloldali részen, teljesen eltűntek a kis szarkák, jobboldalon pedig szájkinyitásnál már nem halványak, hanem konkrétan eltűnnek. Kíváncsi vagyok, hogy el tudja e tüntetni őket teljesen, biztosan jövök majd updatelni.
Hajamon egyelőre semmi változást nem észleltem, sem minőségben, sem hajnövekedés tempóban.
Amire még nagyon kíváncsi vagyok egyébként, hogy túrázáskor a bal térdem mindig meg szokott fájdulni egy idő után (sajnos térdes család vagyunk, én sem úsztam meg) hogy azzal mi lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Figyelmeztettek, hogy rémborzasztó íze van.
Ma reggel néztem át jó alaposan nagyítós tükörrel a bőröm:

Meszti

2020. január 12.

Először a sertéskollagén volt ami kipróbáltam. (picit kellemetlen volt az íze)
Most a marhakollagént fogyasztom.( semmilyen mellékízt nem érzek)

Amit én tapasztaltam:

- Az évek óta tartó bőr szárazságom megszűnt (télvíz idején)
- Rugalmasabb a bőröm, kevésbé sápadt.
- Nem kattognak, recsegnek, ropognak az ízületeim (ez nekem elég durván jelen volt, szimpla járás során is)
- Illetve a hajam annyit nőtt (3 hónapa alatt), mint máskor 2 év alatt.

Biztosan szervezet függő, de nekem rengeteget segített. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Először a sertéskollagén volt ami kipróbáltam. (picit kellemetlen volt az íze)
Most a marhakollagént fogyasztom.( semmilyen mellékízt nem érzek)

Amit én tapasztaltam:

- Az évek óta tartó bőr szárazságom megszűnt (télvíz idején)
- Rugalmasabb a bőröm, kevésbé sápadt.
- Illetve a hajam annyit nőtt (3 hónapa alatt), mint máskor 2 év alatt.

Biztosan szervezet függő, de nekem rengeteget segített. Imádom!

i.napcsi

2019. december 18.

Kedves elöttem írók ehez a termékhez nem kell C vitamin a felszívódásához azért peptid és nem sima kollagén,mert emésztés nélkül felszívódik.Szintén alapvető biológia de akinek nincs ismerete legalább olvasson után,egy ilyen terméknek hónapok kellenek hogy megmutatkozzon a hatása pláne ha már eleve valami pl,izületi kopásod van,vagy 35 felett vagy és ebből következik nem lehet alkalom szerűen használni meg egy zacskóval mert semmi értelme,a haj és a bőr is normálban 1 hónap alatt újjul meg ahoz hogy lásd a hatását minimum 3 hónapig kell használni és utána sem hagyhatod abba ha problémád van mert nem tart örökké a hatása!!Az izze teljesen jellegtelen,de bármit hozzákeverhetsz ha nem tudod meginni,hozzáadhatsz zöldség-gyümölcs kivonatot bármit!Ha komolyabb problémád van azt is tudni kell csak ez magában nem old meg semmit hajnál,izületeknél SMS(szerves ként) is hozzá kell szedni,illetve a bajodnak megfelelő,ásványi anyagokat,vitaminokat!Mielött megvesztek valamit nem ártana alaposan tanulmányozni a dolgokat,nem csak ostoba véleményeket olvasgatni!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 18.

stunde67

2019. december 18.

Lassan 1 éve iszom, főleg halasat. Íze valóban nem a legkellemesebb, de jobb ízű, mint a marha peptid. Halashoz hozzá lehet szokni. Kevés citromot kell belenyomni... a piacon ez a legtisztább kollagén peptid. kb. 4-5 hónapnál éreztem a hatását. Vitaminjaimmal együtt veszem be. C vitamin segíti a jobb felszívódást, de szerintem nem feltétlen kell hozzá. Eljárok néha gyalogolni 4-10 km-t. Egyszer csak azt vettem észre hogy nem fáj a műtött lában több km-nyi gyaloglás után sem. A bőröm nagyon száraz volt, ami fekete harisnyán is átütött, mára ez is megszűnt. Bélölről hidratálja a bőröm, aminek kifejezetten örülök, szerintem ez lehet fontosabb mint a külső hidratálás... szóval ez olyan 2&1-ben szer. Nálam örök darab, így támogatva a fiatalosságomat. (egyébként próbáltam más gyártó folyékony kollagénjét inni, az borzalmasan gei volt a végén kuka lett majdnem az egész üveggel)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 18.