GAL

Ár:   3240 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. július 3.

Kategória:   Egyéb

A kollagén egy óriásfehérje, ami nagy mennyiségben található meg bőrünkben, csontunkban és porcainkban. Az emésztés során kisebb alkotóira, peptidekre, majd egy része utána aminosavakra bomlik, így jut a véráramba, hogy aztán a bőrben és ízületekben kifejthesse hatását.

A termékben a kollagén már eleve peptidek formájában van jelen, azaz elő van emésztve, hidrolizálva van. Így a felszívódása már jó és az emésztést sem terheli. Ez az emésztést már alig igénylő kollagén peptid (hidrolizált kollagén) segíti a bőr fiatalos rugalmasságának megőrzését és az ízületek megfelelő működését, hajlékonyságát.

Zsuzsi216

2019. február 7.

Majdnem egy hónapja fogyasztom rendszeresen a kollagén peptidet.
A hajam szemlátomást szebb, a körmöm erősebb, a homlokomon lévő "mérges" ráncok szerintem halványodtak.
Én teljesen elégedett vagyok vele. Több terméket is beszereztem a gyártótól.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Majdnem egy hónapja fogyasztom rendszeresen a kollagén peptidet.
Én teljesen elégedett vagyok vele. Több terméket is beszereztem a gyártótól.

Bellu

Korcsoport: >54
2018. október 13.

A korom miatt vettem, hogy az izületeimnek és a bőrömnek is jót tegyek. Már beszedtem 3 tasakkal. Valóban könnyen emészthető, könnyen oldódik, én langyos teába szoktam keverni. Nos jót tesz-e ? Hát remélem, különösebb változást nem tapasztaltam, de hát ezeket az étrendkiegészítőket rendszeresen, és évekig kell fogyasztani. Barátnőm azt mondja, nem tudhatom, milyen lenne, ha nem szedném, ebben igaza van. :) Szóval én úgy döntöttem, inkább ez, mint valamilyen izületi gyógyszer !

Bellu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 13.