Gap

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lin, Módosítva: 2016. február 25.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Online

Fej: frézia, hortenzia

Szív: lótusz, harang, bazsarózsa

Alap: borostyán, pézsma, szantálfa

angelina69

2017. január 7.

Illatminta. Ez már jobb, mint a testvére. Nem érzek benne műviséget. Friss-vizes indítás, amit egy lágy virágos illat követ. A leszáradása édeskés-fás. Nem túlzottan kedvelem a vizes illatokat, de ez most nem rossz. Nem érzek benne férfias jegyeket, úgy mint a Davidoff illatok némelyikében. Egyébként visszafogott, sajnos nem tartós illat, akár a testvére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 7.