Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Barbika, Módosítva: 2012. május 27.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

GyIldi

2016. november 8.

Semmit nem ért. Ráadásul nyáron kidobta a bőröm még több óra után is, csúszkáltam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

Titanilla10

2015. április 28.

Az illata ugyanaz mint a roll os kivitelnek.Azzal együtt vettem meg biztosra mentem.Akkor még más kiszerelése volt.Ez egy fokkal hatásosabbnak bizonyult mint a másik.Feszesebb lett tőle a bőröm de nem az a csodaszer kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 28.

KataaBabaa

2013. március 29.

Használtam régen, szépen feszesítette a combomat. Persze a helyes étrend, rengeteg víz, és sport nélkül semmit sem ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

beautifullife

2013. március 15.

Nővérem használta,bár az még nem ilyen kiszerelésű volt,de nem igazán használt.Aztán elhasználtuk mi.Talán annyi,hogy valamennyit feszesít a bőrön,húzódik vagy mi a fene,de nem a legegészségesebb érzés,tapintás,ebből kifolyólag gondolom nem a legbarátságosabb az összetevője.Meg egyébként is..narancsbőrt kenceficékkel nem lehet kezelni.Az Aromax erre való olaja azt hiszem jobban teljesített..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

Barbika

2012. május 19.

Nekem ez nagyon bejött,sportolás mellett esténként jól átdörzsölgettem a fenekem,meg a combom,és volt látványos eredmény,kevesebb naribőr,és selymesebb tapintás :)
Centikben nem mértem a változást,de nekem tényleg bevált.. kb 4500 ft-ba kerül,leglábbis 1-2 helyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 19.