Garnier

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Boroka96, Módosítva: 2020. április 17.

Kategória:   Hajfestékek

Megújult változat!

• Krémes összetétele 3 tápláló olajjal gazdagított - olíva, avokádó és karité -, amely intenzíven táplálja a hajat, kisimítja a hajfelszínt és védőréteget képez, mely védi a hajat a sérülésektől.
  • Krémes formulája mélyen behatol a hajszálak belsejébe, és gazdag színnel tölti fel. A hajszín hosszú időn át védett a kifakulástól.
  • 100% őszhajfedés.

Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Water / Aqua Propylene Glycol h Deceth-3 ti I eu Laureth-12 ti I eu Ammonium Hydroxide Oleth-30 ti I eu Lauric Acid ti I eu 4 1Hexadimethrine Chloride Glycol Distearate eo I eu Polyquaternium-6 f Ethanolamine Silica Dimethyl Silylate (Nano)Silica Dimethyl Silylate eo Titanium Dioxide f 0 02,4-Diaminophenoxyethanol Hcl M-Aminophenol Ascorbic Acid a I v Sodium Metabisulfite a I ta Hydroxybenzomorpholine Olea Europaea (Olive) Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Dimethicone eo I szil 1 0P-Phenylenediamine Carbomer Resorcinol EDTA Parfum/Fragrance i Water / Aqua Hydrogen Peroxide Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Sodium Salicylate ta Trideceth-2 Carboxamide Mea ti Phosphoric Acid Ceteareth-25 ti I eu Tetrasodium Etidronate Tetrasodium Pyrophosphate Glycerin h 0 0Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Behentrimonium Chloride ta PEG-180 Cetyl Esters eo Olea Europaea Fruit Oil Ferment FiltrateOlea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Glycine Soja (Soybean) Oil eo 3 0Glycine Soja (Soybean) Oil eo 3 0Trideceth-6 ti I eu Amodimethicone szil Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil eo Isopropyl Alcohol i 0 0Hydroxyethylcellulose Citric Acid kh Persea Gratissima (Avocado) Oil eo I h 3 0Tocopherol a I v 2 2Phenoxyethanol ta Chlorhexidine Digluconate ta Cetrimonium Chloride ti I eu I ta Linalool i Benzyl Alcohol i I ta Parfum/Fragrance i

Ár: 450 Ft , Eladó: Dina96
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Balmazújváros, Debrecen, fizetés: Személyes átvétel megoldható Balmazújvároson és Debrecenben, vagy előreutalás után postázom
CSERE is - Garnier Color Naturals Tartós Hajfesték + Visage Color FEKETE hajfesték
Ár: 500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Új, bontatlan doboz, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

Anitacska01

2020. május 26.

Olyan hamar kikopott a hajamból, hogy az valami rettenet.. A sensationtól kihullott a fele hajam. Oliàsat akarom kipróbàlni legközelebb.. 14 évesen festettem először feketére a hajam még a piros dobozos londàval :) bitang festék volt, de azt legalàbb nem mostam ki a samponnal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Yvaine

2020. május 25.

Én a nude színek közül a 8N (természetes világos szőke) és 9N (nagyon világos szőke) árnyalatokat kevertem össze,már előzőleg is ezzel festett kb. sötétszőke hajamra. Mivel hosszú hajam van, 3 doboz is kellett.
Szerintem ár-érték arányban ez egy jó hajfesték. A színeket szinte teljesen eltalálja nálam, majdnem teljesen olyan lesz, mint a dobozon. Régebben L'oreal Castingot használtam, azért azt hozzá kell tennem viszont, hogy a minőségbeli különbséget érzem a hajamon. Ez egy kicsit jobban szárítja, a Casting-tól meg mintha csak még puhább lenne a hajam. Így hiába nem rossz a szín (bár azért látszik, hogy festett), nekem marad a "nem rossz" kategóriában ez a hajfesték, hiszen ezt az árat azért mindenképpen megéri.
Még régebben próbáltam a 111-es hamvas szőkét, az is elég jól szőkített, és tényleg hamvas volt, persze azt teljesen szőke hajra is használtam.
Szerintem a szőke színek csak szőke hajon működnek, aki egy barnára rámegy, az nem értem, hogy mit vár....világosabb lesz, de nem szőke. Még egy sötétszőkéből sem lesz egyből hamvas ezüst szőke. Nekem ezek a tapasztalataim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

alexiaaa696

2020. május 11.

Világos hajvégemen egy szőke árnyalatot használtam frissítés céljából, bár ne tettem volna. A hajam szürkés barna lett. Pedig jóval világosabb árnyalatot vettem. Remélem ahogy itt írták, hamar kikopik, mert nagyon csalódott vagyok...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

mayflower9

2020. április 18.

9.1 nagyon világos hamvasszőke 7-8 mélységű szűz hajon: vörös haj............ :))))))) Régebben elgondolkodtam, hogy vajon milyen lehetnék vörös hajjal, nem most szerettem volna erre választ kapni...
Majdnem olyan, mint a képen:

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

Majdnem olyan, mint a képen:

Andrea456

2020. február 28.

Gondoltam, végre kipróbálom ezt a hajfestéket (a 3.61-es vörös szedret), mert elégnek tűnt a vállig érő hajamra a doboz adatai szerint. Az ammónia miatt az illata nem a legjobb, de tényleg elég lett, és a kézzel feltekert hajam is végig a fejemen maradt, nem csúszott le, amint megmoccantam. Miután alaposan leöblítettem, éreztem, hogy puha tapintású a hajam és a balzsama után is, ráadásul nem is gubancolódott. A színe is szép lett, de hiába öblítettem percekig a balzsam után is a hajam, a fejbőröm feltűnően vöröses maradt a festéktől, ami csak a másnapi hajmosással tűnt el. Hétfő délután festettük a hajam, de tegnap este, amikor megmostam, és először jó alaposan csak vizet folyattam rá, azonnal vörösé vált, még a balzsamozás után is színes volt a víz, amikor lemostam. Más hajfestékektől is a többedik mosáskor is színes volt a víz, de talán most ettől a legjobban. Most már biztos vagyok benne, hogy az ammóniatartalmú hajfestékektől viszket a festés után (és másnap) a fejbőröm, amin csak a hajmosás segít, úgyhogy ezért se fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

TRLinda

2020. február 27.

Hát az én alig őszülő,sötétbarna hajamat csak a Garnier hajfesték fogta meg,a mahagóni verziot vettem,pedig két jobban felkapottabb és drágább márkával próbálkoztam előtte.Azóta ugyan áttértem a 3.25-ös étcsokoládé színre,elégedett vagyok az eredménnyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 27.

manyana

2020. január 2.

Eddig használt Palette Natural Colors festékből éppen nem volt kapható abban a színben, amilyet szerettem volna, szóval körbenéztem Garnier téren. A 8N természetes világosszőke árnyalatra esett a választásom. Jól döntöttem: olyan lett a színe, mint a dobozon, fejbőrömet nem kezdte ki festés közben, és a hajamat sem roncsolja. Lehet, hogy legközelebb is ezt fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Ciklon3

2019. november 12.

9.1 -es hamvas világosszőkét próbáltam ki, szőkített hajon. Az eredmény: kb. 2 tónussal sötétebb haj, mint amit a kép alapján sejteni véltem és szinte teljesen ezüstösen hamvas. Nagyon szép színe van :-) pár mosásig :D kb. 8-9 nap alatt az ezüstös szín 80%-a eltűnt és egyre sárgásabb szőke lesz belőle. Azért adom a 4* , mert lehet, hogy természetes alapra kenve működik, hiszen a szőkített haj sok mindent ledob

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

Bobby85

2019. október 16.

A legjobb hajfesték, a szőkét használom. Gyönyörű lesz a színe mindig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

A legjobb hajfesték, a szőkét használom. Gyönyörű lesz a színe mindig.

nellory816

2019. szeptember 27.

jó 10 éve festem a hajam vörösre barnáról, eddig a palette festéket használtam. ami mindig kicsit irritálta a bőrömet, de valamiért sosem próbáltam ki mást. ezidáig. Ez a festék mérföldekkel jobb. Sokkal krémesebb az állaga, nem tapasztja úgy össze a hajat, nem festi meg a fejbőrt, a szaga sem annyira maró. Nagyon fényes és puha tőle a hajam, az ára is teljesen korrekt, csak ajánlani tudom. Anyukám a barna árnyalatait használja, az ősz szálakat is 100%osan elfedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glycol Distearate, Silica Dimethyl Silylate, Olea Europaea (Olive) Oil, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Esters, Olea Europaea (Olive) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glycine Soja (Soybean) Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Deceth-3, Laureth-12, Oleth-30, Lauric Acid, Glycol Distearate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-25, Cetearyl Alcohol, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Fényvédők: Polyquaternium-6, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Amodimethicone
Tisztítószerek: Deceth-3, Laureth-12, Oleth-30, Lauric Acid, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Ceteareth-25, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol, Linalool, Benzyl Alcohol, Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Sodium Metabisulfite, Sodium Salicylate, Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Chlorhexidine Digluconate, Cetrimonium Chloride, Benzyl Alcohol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Tartósítószer.