Garnier

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Baboo, Módosítva: 2024. május 6.

Kategória:   Hajfestékek

2024-ben megújult változat!

A 3 tápláló, olajos összetevővel - olíva, avokádó és shea vaj - gazdagított ápoló formula intenzíven táplálja a hajat, simítja a hajszál felszínét és védőréteget képez a károsodás megelőzéséért, a haj fényességéért és puhaságáért. A második védelem a gazdagabb és tartósabb hajszínért a krémes összetétel, amely bejut a hajszálba és mély színnel tölti fel. Most gazdagabb, mint valaha. Kényeztesse a haját a 3 olajat tartalmazó utóápolónkkal! A hajszín gazdag és hosszan tart. Most 20%-kal több tápláló hajápolóval a selymes és fényesebb hajért.

Ár: 1500 Ft / két darab , Eladó: orsiborsi1989
Állapot: új/ az egyik doboza ki lett nyitva majd visszacsukva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapest belváros, vagy előre fizetés banki átutalással / a postaköltség a vevőt terheli

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Vivien743

2024. április 5.

5.12-es árnyalatot vettem, borzasztó, egyátalán nem fogta be a hajam, másfél órát volt a hajamon nagyon erős amónniás illata van a többi festékhez képest, ki kellett mennem a levegőre annyira erős a szaga. Abszolút pénzkidobás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 5.

HRenata

2024. március 9.

6.00 árnyalat. Számítottam rá, hogy sötétebb lesz egy árnyalattal mint a dobozon, mert általában ez történik. Két árnyalattal lett sötétebb, viszont olyan szép lett a szín, hogy nem zavart. Előtte sokféle festék barna árnyalatait próbáltam a pár ősz szál eltfedése céljából, vegyes sikerrel. Ez a festék szép színt produkált, nem rezes, nem vöröses-bordós, nem fekete. Az állaga szerintem elég folyós, csöpög ha nem vagyunk ügyesek, és tipikus hajfesték szaga van ami hajlamos megmaradni sokáig a hajon. Az eredmény viszont tetszetős, az ősz szálakat befogta, és tartós is, valamivel világosabb lett de nem fakult látványosan 6 hét alatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 9.

_lilmoncs

2024. január 16.

Kicsit felve vagtam bele a festesbe, az itt olvasott velemenyek miatt. Frissen szokitett fekete hajra valasztottam a termek 5.52 mahagoni arnyalatat. Repavorosre szedte a szokito a hajam, a toveknel pedig kb platina szokere ,elegge aggodtam hogy mit fog produkalni.

Eddig nagyon bejott, nem szaritotta a hajam, es nagyon szepen befogta a hajam,egysegesen ! maga az arnyalat is borzasztoan tetszik :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 16.

KisCsi

2023. augusztus 2.

Update 2023. 08.
Kb 1-1,5 évig nem használtam ezt a festéket mert balayage-t próbálgattam. Aztán ahogy lenőtt, gondoltam rákenek valami festéket a hajamra, hogy egységesebb legyen a tartása. Sötétszőkét választottam, ami a 25 perces hatóidő után feketét produkált a hajamon. Undorítóan állt. Nagyon csalódott voltam.
3 hétbe telt, mire sötétbarnára kopott, de hát még ez is messze van a sötétszőkétől. Legközelebb másik fajta festéket fogok használni.

Évek óta ezt a márkát használom, általában az 5-ös sima barnát, ritkán a 4-es sötétebb barnát. Az állaga nagyon jól kenhető, nem csöpög, nekem irritációt sem okozott. Jól fed viszont hamar kopik, 4-5 hetente már újra kell kennem. Ennek ellenére nem szárítja a hajvégeimet sem, bár balzsamot mindig használok. Ár-érték arányban abszolút megfelel!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 2.

Update 2023. 08.

Szabina002

2023. június 13.

Nekem nem jött be. Tartós azt tapasztalom. Szőkét vettem világos szőke hajra, sötétebb szőkét szerettem volna, annyira porózus nem volt a hajam, de inkább szürkésbarnás lett, nem győzöm leszedni másik festékekkel.
Csábító volt a doboza, egy ideig biztosan nem próbálom ismét egy másik szőkèvel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 13.

Bobe35

2023. június 10.

Az világos őszülő hajamat szépen befogta! Az 5.52 es gesztenye színt választottam! Nagyon sötét lett hajam! Szerintem a dobozon feltüntetett színhez köze nincsen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 10.

barbarahella

2023. április 26.

Én a 8N-t használtam. Szépen befogta az ősz hajszálakat és szép lett a színe is, még ha nem is olyan, mint a dobozon, nekem nagyon tetszik. Egyébként nem volt benne PPD, meg se vettem volna, ha igen. Csodálkoztam is, mert régen volt, de kétszer csekkoltam a dobozon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 26.

Qwertzuiopasdfghjkly

2023. április 26.

Nem tudom eldönteni hogy sírjak vagy nevessek, inkább felváltva csinálom 😊 évek óta halogatom már hogy kiszőkítsem a sötét szőke tincses hajamat egy fodrásszal. Még sose szőkítettem. Most hirtelen felindulásból megvettem ebből a 1001es árnyalatot és reménykedtem hogy én abba a táborba tartozom akiknek szép szőke haj jött ki. Hát nem. Egy rettenetesség van a fejemen, a hajam nemhogy sárga, szinte rezes szárga, főleg a tetején, alúl meg nem is nagyon fogta be. Rettenetes. Undorító a végeredmény, senkinek se ajánlom hogy ezzel szőkitsen, mert csak kiszívja a haj színét. Amugy k@va büdös, főleg mikor kevertem ki a festéket, azt hittem meghalok. Nagyon erős, a szememet is csípte, csukott szemmel kevertem be, biztos nagyon kíméletes ez a hajhoz amugy😊. Ecsetet se adnak hozzá. Nekem a hajam a hátam közepéig ér, 2 tubus éppen csak elég volt. A balzsama türhető volt, de kellett amúgy napi többször olajozzam a hajam hogy ne száradjon ki nagyon. Most nem tudom mit csináljak, hiába olvasok véleményeket, nem találok egyhangúan semmi eredményeset. Vettem még 2 tubus palette hamvas szőke festéket, imádkozok hogy az segítsen és újra mehessek utcára. Fodrászhoz nem megyek mert itt budapesten a gatyám is rámenne. Örülök hogy sikerült elcsesszem a hajam ezzel a festékkel, tanuljatok a hibámból, szőkíteni menjetek el vidéken egy jóhírű fodrászhoz inkabb🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 26.

Lilian

2023. február 12.

Sajnos nekem katasztrofális lett a végeredmény, aki teheti, kerülje el ezt a terméket, ha szőkére festené a haját! Természetes szőke vagyok, viszont egy kicsit szerettem volna világosítani rajta, és lévén, hogy ez természetes hajszínt hirdet, naivan hittem neki. Az eredmény: csibesárga haj. Az évek alatt több festéket próbáltam már, extra világos hamvasszőkéket is, de soha semmi probléma nem volt. Nem tudom, ez miért működött ilyen borzasztóan, nagyon mérges vagyok. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 12.

katalinmester13

2022. március 12.
A 3-sötétbarna tényleg sötétbarna. Szép, és elfedi az ősz hajszálakat. Két hét után elkezd egy kicsit kopni rajtuk, de nem vészes. Újra fogom vásárolni.
2022. július 6.
És tényleg újra megvettem.
2023. január 9.
Végre sorra került a balzsam is. Finom gyümölcsillatú. Pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 9.

2022. március 12.
2022. július 6.
És tényleg újra megvettem.
2023. január 9.
Végre sorra került a balzsam is. Finom gyümölcsillatú. Pont jó.