Garnier

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   60 ml + 40 ml + 12 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Boroka96, Módosítva: 2020. április 17.

Kiszerelés:   60 ml + 40 ml + 12 ml
Kategória:   Hajfestékek

Megújult változat!

• Krémes összetétele 3 tápláló olajjal gazdagított - olíva, avokádó és karité -, amely intenzíven táplálja a hajat, kisimítja a hajfelszínt és védőréteget képez, mely védi a hajat a sérülésektől.
  • Krémes formulája mélyen behatol a hajszálak belsejébe, és gazdag színnel tölti fel. A hajszín hosszú időn át védett a kifakulástól.
  • 100% őszhajfedés.

Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Water / Aqua Propylene Glycol h Deceth-3 ti I eu Laureth-12 ti I eu Ammonium Hydroxide Oleth-30 ti I eu Lauric Acid ti I eu 4 1Hexadimethrine Chloride Glycol Distearate eo I eu Polyquaternium-6 f Ethanolamine Silica Dimethyl Silylate (Nano)Silica Dimethyl Silylate eo Titanium Dioxide f 0 02,4-Diaminophenoxyethanol Hcl M-Aminophenol Ascorbic Acid a I v Sodium Metabisulfite a I ta Hydroxybenzomorpholine Olea Europaea (Olive) Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Dimethicone eo I szil 1 0P-Phenylenediamine Carbomer Resorcinol EDTA Parfum/Fragrance i Water / Aqua Hydrogen Peroxide Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Sodium Salicylate ta Trideceth-2 Carboxamide Mea ti Phosphoric Acid Ceteareth-25 ti I eu Tetrasodium Etidronate Tetrasodium Pyrophosphate Glycerin h 0 0Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Behentrimonium Chloride ta PEG-180 Cetyl Esters eo Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Glycine Soja (Soybean) Oil eo 3 0Glycine Soja (Soybean) Oil eo 3 0Trideceth-6 ti I eu Amodimethicone szil Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil eo Isopropyl Alcohol i I al 0 0Hydroxyethylcellulose Citric Acid kh Persea Gratissima (Avocado) Oil eo I h 3 0Tocopherol a I v 2 2Phenoxyethanol ta Chlorhexidine Digluconate ta Cetrimonium Chloride ti I eu I ta Linalool i Benzyl Alcohol i I ta Parfum/Fragrance i

Ár: 500 , Eladó: vikic
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, személyes

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Monicapandaa

2022. május 8.

Korábban vagyonokat költöttem fodrászra mivel köldökig érő hajam van. Sötét szőke a hajam eredetileg és ráadásul rengeteg (értsd: csak a hajtövemre elkenek 2 doboz hajfestéket) havi 1x használom kb 3 éve a 10es extra szőke áranyalattal. 50 percet hagyom a fejemen Teljesen elégedett vagyok, hiszen a korábban fodrász által kikevert szint kapom ettől a dobozos cucctól, havi 2000ftomba kerül (mivel mint írtam nekem hajtőre 2 doboz kell) a havi 50.000ft helyett. Nem roncsolja a hajam, teljesen egészséges és csillogó. Sárgás árnyalat sincs benne bár minden héten egyszer hamvasító samponnal megmosom a biztonság kedvéért. A festékhez tartozó balzsam viszont nekem nagyon büdös is ill nekem pont az az ami szárított a hajamon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 8.

pupaj

2022. április 27.

Nem tudom miben különbözik a többi részétől, de nagyon szépen befogja a hajam és nem engedi a színét sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

Miruska

2022. április 10.

Valahogy nagyon óckódtam tőle, hogy kipróbáljam, mivel 2 féle allergén is van benne. Igazából ebből nem lehet észlelni semmit, egyáltalán nem marta, csípte a fejem, a festés után sem lépett fel viszketés.
111-est használtam, s kellemes meglepetést okozott. Nagyon szépen világosít, s nem lesz sárga. Nekem ez épp megfelelő szőke àrnyalat, ennél már nem is szeretnék világosabbat. Kicsit szárította a hajvégeimet. Már meg is vettem a következő festésre valót. De hosszútávon a PPd miatt nem biztos, hogy használni fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 10.

Szilvi97

2022. április 3.

Én kb 1 hónapja ezt a hajfestéket választottam, elégedett vagyok vele, kellemesen csalódtam benne...
Amikor felvittem a festéket egyáltalán nem volt büdös, azt hittem sokkal rosszabb lesz.:)

Ultra intenzív feketét választottam.
Nagyon szép színe van még mindig, nem kopott, pedig majdnem kétnaponta mosok hajat!

Nekem bevált, továbbra is ezt a terméket fogom választani, kipróbáltam már drágább termékeket is,de szerintem ennél maradok! :)
Ajánlom másnak is! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 3.

Ultra intenzív feketét választottam.

Ajánlom másnak is! :)

kovacsanett43

2022. március 14.

Volt egy fodrászom, aki tökéletes, gyönyörű szőkét festett. De elköltöztünk, azóta több fodrásznál jártam, mindegyik olyan jó, jó, de nem az igazi volt. Ahhoz képest viszont, hogy nem voltam elégedett, nagyon drágálltam a festést. Szóval kézbe vettem a dolgot, festettem fodrászkellékes festékekkel is, de akárki akármit mond a dobozos festékekről, nekem a 111-es, amit magamnak festettem, na az lett majdnem olyan gyönyörű, mint amit szeretett volt fodrászom alkotott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 14.

katalinmester13

2022. március 12.

A 3-sötétbarna tényleg sötétbarna. Szép, és elfedi az ősz hajszálakat. Két hét után elkezd egy kicsit kopni rajtuk, de nem vészes. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 12.

szigetizs

2022. január 11.

A 7.00-ás szőke árnyalatot használtam, ami azt ígérte a színmintáknál, hogy világosít is, de nekem csak sötétítette az amúgy is túl sötét hajam:D nekem eleve szőkés a hajam, de be lett festve vöröses középbarnára, amit ez tovább sötétített...pedig vissza akartam világosítani, úgyhogy nem vagyok elégedett. Viszont a vöröset kicsit elfedte, ami amúgy jó, de a célom ennél több volt. Amúgy nem roncsolta a hajam, jó volt a balzsamja is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 11.

Nairam

2021. november 8.

5N Természetes világosbarna köszönő viszonyban sincs a dobozon jelzett színnel. De sebaj, rutinosak tudják,az csak illusztráció, a valóság más. Viszont a neve es száma alapján elvárható lenne,hogy valamiféle barnát kapjon az ember és rohadtul ne feketét! Oltári szerencsém,hogy csak 1 dobozzal vettem, és nem volt elég a teljes hajamra.... Utálom a feketét és most ezt kell nézzem, ráadásul megszabadulni is nehéz tőle. Az állaga folyós. Egyszóval f0s.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 8.

manyana

2021. augusztus 17.

2020. jan.: Eddig használt Palette Natural Colors festékből éppen nem volt kapható abban a színben, amilyet szerettem volna, szóval körbenéztem Garnier téren. A 8N természetes világosszőke árnyalatra esett a választásom. Jól döntöttem: olyan lett a színe, mint a dobozon, fejbőrömet nem kezdte ki festés közben, és a hajamat sem roncsolja. Lehet, hogy legközelebb is ezt fogom venni. :)

2021. ápr.: Kipróbáltam a 9N árnyalatot is. Teljesen jó, tényleg természetes lesz az eredmény. Szépen kopik, a lenövést alig látni, igaz, csak csak egy-két árnyalatnyi a különbség a természetes hajszínemhez képest.

2021. aug.: 8.1 árnyalat került a kezeim közé/ a kobakomra. A dobozon látható eredmény nem igazán fedi a valóságot, egy picit sötétebb lett az eredmény - hozzáteszem, számítottam rá, mert próbáltam ugyanezt a árnyalatot más márkánál -, de néhány hajmosás után jóindulattal ráfoghattam, hogy na jó, jól van az úgy a dobozon... Viszont, ami zavar: hajmosás után vörösesen fénylik a hajam, amit ugyan egy mezei hamvasító balzsammal korrigálni tudok, hála égnek, de egy vörösödésre nem hajlamos hajon, egy (elvileg) hamvas árnyalatnak nem illene így viselkednie. Azért nem olyan rossz, de megmarad egyszeri próbának. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

keralexa

2021. augusztus 13.

111: Évek óta ezt használom, eddig ez a drogériás hajfesték vált be a legjobban. Sötétbarna az eredeti hajszínem. Nagyon szépen lehúzza és hamvas szőke lesz az eredmény. Kell mellé hamvasító sampon, különben hamar elkezd sárgulni a hajam.
Sajnos mióta megújult a csomagolás/ összetevők nagyon gyorsan kopik... Emiatt gondolkozom azon, hogy leváltom egy másik festékre.

1001: Kipróbáltam, hátha szép hamvas színt kapok. A hosszán szép színt adott, a tőnél viszont narancssárga lett a hajam. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glycol Distearate, Silica Dimethyl Silylate, Olea Europaea (Olive) Oil, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Esters, Olea Europaea (Olive) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glycine Soja (Soybean) Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Deceth-3, Laureth-12, Oleth-30, Lauric Acid, Glycol Distearate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-25, Cetearyl Alcohol, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Fényvédők: Polyquaternium-6, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Amodimethicone
Tisztítószerek: Deceth-3, Laureth-12, Oleth-30, Lauric Acid, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Ceteareth-25, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol, Linalool, Benzyl Alcohol, Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Sodium Metabisulfite, Sodium Salicylate, Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Chlorhexidine Digluconate, Cetrimonium Chloride, Benzyl Alcohol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Tartósítószer.