Garnier

Ár:   909 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: danyiniki, Módosítva: 2012. november 19.

Kategória:   Hajfestékek

Természetes olívaolajat tartalmaz, mely védi a hajat a kiszáradástól. Mélyen táplálja a hajat a hajfestés közben, és hosszan tartó hatást nyújt.

Ár: 500 Ft , Eladó: Hella86
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: Budapest (Deák F. tér környéke), fizetés: 500 Ft - személyes átvétel Bp.
Garnier Color Naturals + Visage FEKETE Tartós Hajfestékek
Ár: 800 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Új, bontatlan (2 doboz együtt), Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Ciklon3

2019. november 12.

9.1 -es hamvas világosszőkét próbáltam ki, szőkített hajon. Az eredmény: kb. 2 tónussal sötétebb haj, mint amit a kép alapján sejteni véltem és szinte teljesen ezüstösen hamvas. Nagyon szép színe van :-) pár mosásig :D kb. 8-9 nap alatt az ezüstös szín 80%-a eltűnt és egyre sárgásabb szőke lesz belőle. Azért adom a 4* , mert lehet, hogy természetes alapra kenve működik, hiszen a szőkített haj sok mindent ledob

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

Bobby85

2019. október 16.

A legjobb hajfesték, a szőkét használom. Gyönyörű lesz a színe mindig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

A legjobb hajfesték, a szőkét használom. Gyönyörű lesz a színe mindig.

nellory816

2019. szeptember 27.

jó 10 éve festem a hajam vörösre barnáról, eddig a palette festéket használtam. ami mindig kicsit irritálta a bőrömet, de valamiért sosem próbáltam ki mást. ezidáig. Ez a festék mérföldekkel jobb. Sokkal krémesebb az állaga, nem tapasztja úgy össze a hajat, nem festi meg a fejbőrt, a szaga sem annyira maró. Nagyon fényes és puha tőle a hajam, az ára is teljesen korrekt, csak ajánlani tudom. Anyukám a barna árnyalatait használja, az ősz szálakat is 100%osan elfedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

bvero

2019. szeptember 18.

Hamvas szőkét és világos szőkét használok, és nagyon szeretem! Fed, nem száritja jobban mint más hajfesték (sőt a hozzá adott balzsamtól szép puha és fényes is lesz), nem is drága és nagyon szépek a szinek! Mást is próbáltam, szerintem ez a legjobb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

pirospipacsocska

2019. szeptember 15.

A Goods Marketben vettem 650 Ft-ért,a 6N sötétszőke árnyalatát.Előtte L’oreal sötétszőkével festettem be a hajamat.Nos,azt kell,hogy mondjam,ez a hajfesték is tud annyit,mint a 3-szoros árú L’oreal.Sőt,ennek az utóápoló balzsamja szerintem valami csoda!Fényes,puha lesz tőle a festett haj!Azt persze tudni kell,hogy a sötétszőke árnyalat is sötétbarnára sikerül!De ezzel már tisztában voltam,az eddig használt bármilyen márkájú hajfestéknél is sötétbarna lett az eredmény.Viszont eléggé szárította a hajvégeimet,ezért csak gondos balzsamozással ajánlatos használni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Gabrielaa

2019. július 9.

Kb.jó 2 éve festettem be vele néhol őszülő,világos vörösesbarna hajamat.Sötét gesztenye lett belőle,tényleg nagyon szép.Viszont 1 hónap alatt eltűnt belőle és a hajam vörösesszőkére fakult.Tönkre nem tette ugyan de tartóssága nálam nulla,Igaz az én hajam ledobja a festékeket hamar úgyhogy én nem festem,hajszinező bemosókat használok.Azok is eltúnnek 3 hét alatt de talán nem olyan károsak.Más árnyalatokkal nem próbálkoztam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

nori145

2019. május 27.

Nagy a választéka,tartós. Viszont nagyon nagyon szárította a hajamat. A balzsam ami benne van viszont nagyon jó:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Majida

2019. május 6.

Nekem talán ez az egy hajfesték amitől nem viszked a fejbőröm általában könnyebben is eltudom távolítani a bőrömről a festéket mint mondjuk a palettéét foltos sosem lett a hajam tőle mondjuk fekete hajon ez nem mondható meg😅 tartósnak igazából olyan mint a többi napfényre ez is világosodik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

mimmike

2019. május 4.

Az eredeti hajam középszőke, telis-tele vörös pigmenttel. Igazából nehezebb világosszőkére festeni, mint egy fekete hajat. Ugyanis, ha nem fodrász festi, mindentől pipisárga lesz. Amivel eddig szőkítettem, sajnos már nem kapható, legalábbis sehol nem találom. Az egy drágább árkategória volt, de megérte.
Remélem ez nem szűnik meg, mert a hajam imádja, és árban is szupi. A 111-es árnyalatot használom. Nagyon szép, természetes világosszőke vagyok tőle. Nem annyira világos, mint a dobozon, de nem sárga és azt sem vettem észre, hogy roncsolna, úgyhogy teljesen elégedett vagyok. ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

Olgicska76

2019. április 3.

Sok évig használtam nagy elégedettséggel. Annyi a hátránya, hogy sötét lett a hajam, vagyis majdnem fekete a 6-os színmélységtől is. (A töve lett mindig világosabb. És barna volt az eredeti hajam...egyre csak sötétült.)

Közvetlen hajfestés után volt mindig a legjobb állapotban a hajam, mindig szép fényes lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak