Garnier

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Boroka96, Módosítva: 2020. április 17.

Kategória:   Hajfestékek

Megújult változat!

• Krémes összetétele 3 tápláló olajjal gazdagított - olíva, avokádó és karité -, amely intenzíven táplálja a hajat, kisimítja a hajfelszínt és védőréteget képez, mely védi a hajat a sérülésektől.
  • Krémes formulája mélyen behatol a hajszálak belsejébe, és gazdag színnel tölti fel. A hajszín hosszú időn át védett a kifakulástól.
  • 100% őszhajfedés.

Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Water / Aqua Propylene Glycol h Deceth-3 ti I eu Laureth-12 ti I eu Ammonium Hydroxide Oleth-30 ti I eu Lauric Acid ti I eu 4 1Hexadimethrine Chloride Glycol Distearate eo I eu Polyquaternium-6 f Ethanolamine Silica Dimethyl Silylate (Nano)Silica Dimethyl Silylate eo Titanium Dioxide f 0 02,4-Diaminophenoxyethanol Hcl M-Aminophenol Ascorbic Acid a I v Sodium Metabisulfite a I ta Hydroxybenzomorpholine Olea Europaea (Olive) Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Dimethicone eo I szil 1 0P-Phenylenediamine Carbomer Resorcinol EDTA Parfum/Fragrance i Water / Aqua Hydrogen Peroxide Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Sodium Salicylate ta Trideceth-2 Carboxamide Mea ti Phosphoric Acid Ceteareth-25 ti I eu Tetrasodium Etidronate Tetrasodium Pyrophosphate Glycerin h 0 0Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Behentrimonium Chloride ta PEG-180 Cetyl Esters eo Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Glycine Soja (Soybean) Oil eo 3 0Glycine Soja (Soybean) Oil eo 3 0Trideceth-6 ti I eu Amodimethicone szil Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil eo Isopropyl Alcohol i 0 0Hydroxyethylcellulose Citric Acid kh Persea Gratissima (Avocado) Oil eo I h 3 0Tocopherol a I v 2 2Phenoxyethanol ta Chlorhexidine Digluconate ta Cetrimonium Chloride ti I eu I ta Linalool i Benzyl Alcohol i I ta Parfum/Fragrance i

Garnier Color Naturals - 2.0 természetes fekete árnyalat
Ár: 500 Ft , Eladó: rozsabogar
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: mlaura897
Állapot: Új, Helyszín: Pér, fizetés: Fizetés banki átutalással, személyes átvétel is lehetséges

Zsuzsa12

2021. május 12.

8N számozásút vettem, nekem csalódás volt. A hajtövem rezes vöröses lett(közép szőke eredeti hajszín) a festett vége szerencsére nem volt vészes. Nekem nagyon nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

Kitsyke

2021. május 1.

4.15 JEGES GESZTENYE BARNA: május 1.

Eddig Palette Deluxe-el festettem de nagyon felvitték az árát, így akciósan erre esett választásom.
Felkenéskor csípte a szemem, annyira büdös, alig kaptam levegőt:D Kinyitott ablaknál festettem az egész hajam. Le volt már nőve, volt benne zold-sarga szőke melírokban, befogta szépen, habar kentem rá bőven 2dobozzal, mellig erő hajamnál.
Kicsit szárítja a hajat! Színével megvagyok elégedve.
Tartósságáról majd még jövök :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

4.15 JEGES GESZTENYE BARNA: május 1.

Kicsit szárítja a hajat! Színével megvagyok elégedve.
Tartósságáról majd még jövök :)

kiskrumpli

2021. április 19.

A hajam egy katasztrófa volt: volt egy kb. 3 centis lenövésem, alatta pedig a vállig érő szőkített hajam a vörös / rózsaszín / lila / szürke minden árnyalatában pompázott. Ezek korábbi festésekből visszamaradt pasztelles árnyalatok voltak, miután hajfesték eltávolítót használtam. Szerettem volna egy "üres vásznat", így a 111-es (hamvasszőke) festéket választottam. Abban bíztam, hogy a 3 centis lenövésemet kiszőkíti (eredetileg sötétbarna hajam van), a szívárványszínű maradékokat pedig eltünteti, mivel van benne világosító is. Nem kellett csalódnom, szép, egységes szőke hajat kaptam. Igaz, hogy nem hamvas, hanem kicsit sárgás, de lila samponnal dolgozom a hamvasításon. :D (Ahhoz képest, amilyen a hajam volt, ez csodálatos eredmény egyetlen doboz festékkel.)
Plusz pont azért, mert nincs benne az a por alapú anyag, ami minden szőkítős festékben előfordul, ezért könnyű homogenizálni, nem büdös, és én úgy vettem észre, hogy egyáltalán nem károsítja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 19.

lauralilla31

2021. április 13.

1 hete festettem be a világos szőke, festett hajamat a 7N középszőke árnyalattal, és pont olyan lett mint amilyet szerettem volna. Nem vettem észre, hogy nagyon szárította volna a hajamat, mert alapból minden hajmosás után hajolajat is használok a balzsam mellett, mint most is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

manyana

2021. április 6.

2020. jan.: Eddig használt Palette Natural Colors festékből éppen nem volt kapható abban a színben, amilyet szerettem volna, szóval körbenéztem Garnier téren. A 8N természetes világosszőke árnyalatra esett a választásom. Jól döntöttem: olyan lett a színe, mint a dobozon, fejbőrömet nem kezdte ki festés közben, és a hajamat sem roncsolja. Lehet, hogy legközelebb is ezt fogom venni. :)

2021. ápr.: Kipróbáltam a 9N árnyalatot is. Teljesen jó, tényleg természetes lesz az eredmény. Szépen kopik, a lenövést alig látni, igaz, csak csak egy-két árnyalatnyi a különbség a természetes hajszínemhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Dincsike90

2021. március 28.

A 111-es árnyalattal próbálkoztam,ami elvileg egy hamvas világos szőke szín lenne...
Mivel ezelőtt más festékekkel sokszor jártam úgy,hogy sokkal sötétebb színt kaptam,mint szerettem volna,ezért most gondoltam,teszek egy próbát a természetes színemnél világosabb árnyalattal.Festetlen sötétszőke hajamra vittem fel,abban a reményben,hogy egy szép hamvas szőkés árnyalatot kap a hajam,illetve reméltem,hogy megoldás lesz az itt-ott megjelenő ősz szálakra is.Sajnos egyik hozzá fűzött reményemet sem váltotta be.A hajvégeimen kb semmit nem csinált és az ősz szálaimat se fedte el,cserébe a fejtetőm és a hajtöveim kaptak egy rezes beütésű sárgás árnyalatot.Mit mondhatnék?Nem vagyok boldog az eredménytől.Egyetlen pozitívuma az ára volt,de a hatása annyit is ér....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 28.

TatianaBrudi

2021. március 18.

Vorosbol szoke, 111-es arnyalattal
Natur sotetbarna hajra kentem meg 2020 nyaran egy masik sotetbarna bolti festeket, feketere fogta be. Oktoberben leszokitettek es egy karamel fele szinem volt, ezt most telen leszokitettek megint majd igoraval arnyaltak puderes vorosre.
Nem akartam voroset, nem tetszett, Loreal efassorral leszedtem a hajamrol a szint (4 csomag kellett es vizet hasznaltam) majd az itt olvasottak alapjan megvettem a 111-es arnyalatbol 4 dobozzal. Vekonyszalu hajam van de iszonyat rengeteg! Kellett mind a 4 doboz, hogy normalisan befedjuk (csak a tovek + fufru egy doboz volt)
Volt egy felcentis lenovesem, ugyhogy eloszor hajhosszra vittuk fel a festeket (ez egy oras procedura volt), majd felora alatt a hajtovekre is, es vartam vele meg kb. 40-50 percet, kb 1 ora utan mar nem csinalt semmit az elso reszekkel. (bator vagyok a hajfestekekkel, folyamatosan nezegettem is, hogy mennyire szedi a hajam, de igazabol nem erdekelt, ha letorik, ugyis visszano)
Csodalatos eredmenyt kaptam, ahhoz kepest amilyen csibesargas sokszinu volt a hajam (elotte colormeltinggel keszult a voros, ezert 3 fele szin is volt benne, igy vannak most platina tincseim) Nem platinat akartam, hanem homokszoket, azert vettem ezt, mert szamitottam ra, hogy sotet a hajam meg a homokszokehez, es 1-2 arnyalattal sotetebb lesz a vegeredmeny mint a dobozon. Ehhez kepest gyonyoruen befogta!
A hajam sem serult tulsagosan, most pihentetni fogom, de ez a festek nalam biztosan ujravevos! Azert adok neki 5/5-t, mert habar nem csodaszer es ertelemszeruen kozel sincs az eredmeny ahhoz, amit egy fodrasz tudna alkotni, de nalam tokeletesen bevalt itthonra!
Kepek: http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=979F300BB3C_C254_41BF_BD9.jpeg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

Vorosbol szoke, 111-es arnyalattal

Luiselotte

2020. október 23.

5.3 Natural Light Golden Brown árnyalatot vettem , az alap hajszínem ettől két árnyalattal sötétebb.
Dobozos festéknél mindig félek , hogy jóval sötétebb lesz a végeredmény mint amit ígér a termék.
Szerencsére itt pontosan azt kaptam amit vártam ,csak a hajam tövére kentem a többi rész az arany szőke jól megy hozzá a golden brown árnyalat teljesen természetesnek látszik . Már akkor örültem mikor felkenés után tejcsoki árnyalatra sötétedett és nem tovább, tudtam, hogy jó lesz.
Állagra nekem túl folyós de sokkal könnyebben tudtam vele dolgozni mint a Palette de Luxe festékekkel, szépen lehetett ecsettel felvinni 2-3 mm hosszan csak a lenövésre, “ rendes” festésre havonta járok fodrászhoz de muszáj kéthetente kenni a tövemet , mert gyorsan nő a hajam és persze egy- két ősz szál is már megjelent.
Kontúr vonalról is le lehetett szedni , igazán nem lehet semmi panaszom, illatra is oké és a balzsam is jó amit adtak hozzá.
Feleztem az adagot , legközelebb is ezt kenem majd és biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

Dicci

2020. október 14.

Tartóssága alapján nekem eddig ez kb bevált...nem mondom, hogy tökéletes, de heti 2-3szori hajmosás mellett 1,5-2 hónapot kibír.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

Andrea456

2020. október 14.

Adtam még egy esélyt a márkának, ezúttal az 5.25-ös opál mahagóni árnyalatát vettem meg. Amikor elkezdtem összekeverni, már megcsapott az ammónia szaga, úgyhogy felkenés előtt ki kellett nyitni az ablakot.
A balzsamja illata pedig olyan, mint annak idején a Fructis samponé volt. Most sem gubancolt, könnyen ki tudtam utána fésülni a hajam, és végre nem okozott később sem viszketést. Tökéletesen befogta a hajam, tetszik a színe, szerintem teljesen természetes, és már némi vöröses fényt is látok rajta, nem csak a sötétbarnás árnyalatot. Legközelebb egy világosabb árnyalatot próbálok ki. Az ára is teljesen elfogadható, csak az a fránya ammónia ne lenne benne.

Február: Gondoltam, végre kipróbálom ezt a hajfestéket (a 3.61-es vörös szedret), mert elégnek tűnt a vállig érő hajamra a doboz adatai szerint. Az ammónia miatt az illata nem a legjobb, de tényleg elég lett, és a kézzel feltekert hajam is végig a fejemen maradt, nem csúszott le, amint megmoccantam. Miután alaposan leöblítettem, éreztem, hogy puha tapintású a hajam és a balzsama után is, ráadásul nem is gubancolódott. A színe is szép lett, de hiába öblítettem percekig a balzsam után is a hajam, a fejbőröm feltűnően vöröses maradt a festéktől, ami csak a másnapi hajmosással tűnt el, amit egy kisebb viszketés miatt is be kellett vetnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 14.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glycol Distearate, Silica Dimethyl Silylate, Olea Europaea (Olive) Oil, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Esters, Olea Europaea (Olive) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glycine Soja (Soybean) Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Deceth-3, Laureth-12, Oleth-30, Lauric Acid, Glycol Distearate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-25, Cetearyl Alcohol, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Fényvédők: Polyquaternium-6, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Amodimethicone
Tisztítószerek: Deceth-3, Laureth-12, Oleth-30, Lauric Acid, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Ceteareth-25, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol, Linalool, Benzyl Alcohol, Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Sodium Metabisulfite, Sodium Salicylate, Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Chlorhexidine Digluconate, Cetrimonium Chloride, Benzyl Alcohol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Tartósítószer.