Garnier

Ár:   1443 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Asmodel, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók

Növeli a festett haj színének tartósságát.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Mossyka

2013. május 15.

Az enyém amit vettem teljesen piros tégelyben van, de az is festett hajra van, szóval gondolom ez az. :) Este fogom használni még csak szaglásztam, de az illata egyszerűen fantasztikus! Valami hihetetlen milyen finom illata van. Majd este updatelek. :)
Up: Megmostam a hajam és rajtahagytam kb fél órát. A hajam mint a selyem. :) És ami a legjobb, hogy az illata is érződik a hajamon mosás, vasalás után is. Csodás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

Hencida

2013. január 18.

Már tavaly nyár óta használom, nekem sokkal puhább lett a hajam tőle, nem zsírosodik, és nagyon finom az illata. Korábban már sok mindent kipróbáltam, most maradok ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 18.

Szütyő Beauty blog

2012. október 16.

Használom már egy ideje, azt nem mondom hogy a hajam a színét jobban megőrzi általa, de hogy ápolttá és puhává teszi az biztos. Kellemes illata van, sűrű, krémes állaga. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 16.