Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Malachite, Módosítva: 2013. november 1.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújt az izzadás ellen. Alkoholmentes.

Malachite

2013. október 20.

Legalább háromszor átnéztem a Garnier deókat, de nem, úgy látom ez épp nincs fent. Nem volt olcsó, de bíztam a nevében - kár volt! Nem vagyok izzadós fajta, nem is sportolásra használtam, mégis büdös lettem mellette, nem is egyszer, mert bolond módon adtam neki még 2-3 esélyt... Nulla, semmit nem ér. Rettenetesen utálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.