Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2016. június 10.

Kategória:   Hajfestékek

Movida - a haj természetes színekben ragyog!Köszönhetően a COLORCLIC szabadalmaztatott rendszernek, a Garnier Movida nagyon könnyen használható és olyan könnyen alkalmazható, mint egy sampon. Az összetevők között található sárgabarack tejtől  a haj puha, selymes és egyenletesen fényesebb színű. Intenzív árnyalatok. - A tökéletes belépő az Ön hajszíne.

vikicii

2018. július 29.

Ez egy csoda! Imádom! Gyönyörű élénk szín, egyenletesen kopik, és egyáltalán nem fogja meg a fejbőrt, mivel nekem fekete a hajam, így ez a legnagyobb meglepetés. Mindenféleképpen újravevős. Az illata meg valami csoda. Puhább, fényes, élénk haj a végeredmény. Kedvenc lett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

mersi

2018. július 1.

Egyenletesen kopik, így a lenövés alig látszik. A hajam gyönyörűen fénylik tőle, és puhábbá is tette.
Mióta ezt használom rengeteget nőtt a hajam.
Kicsit sötétebb lett tőle, de ezzel számoltam is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Mióta ezt használom rengeteget nőtt a hajam.
Kicsit sötétebb lett tőle, de ezzel számoltam is.

paranoidcat

2016. szeptember 12.

Szuper! A hajam és a fejbőröm is tök jó állapotban voltak a használata után, sötétebb lett a dobozon feltüntetett színnél, de erre számítottam. Gyönyörűen, egyenletesen kopik, nagyon szeretem. Azt hiszem megtaláltam az állandó hajszínezőm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Kodi

2016. szeptember 12.

Hű most ledöbbentem: milyen sokan imádták ezt a hajfestéket a '90-es évek elején, és mit látok: a Müllerben újra kapható. Olyasmi volt, mint a Casting, inkább tartós hajszínezőnek mondanám, és olyan szépen egyenletesen kopott, hogy a természetes barna hajon nem is látszott a lenövés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 12.